Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uciążliwe wiadomości prywatne
Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-11, 21:28   Uciążliwe wiadomości prywatne

W trosce o wygodę i komfort użytkowania forum proszę o kontakt, jeśli otrzymujecie wiadomości prywatne w postaci nie chcianego spamu bądź reklamy od jakiegoś użytkownika. W treści nadesłanej wiadomości powinna znaleźć się, treść oraz nazwa użytkownika, który rozsyła spam.
Pozdrawiam :)
  :: |
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 10:14   

czekam na opcje niechciane wiadomości ............

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2014-12-06, 16:38 ]
Potrzebuję trochę czasu, którego ostatnio mam coraz mniej. W dziale "Propozycje" pisałem o tym. Mam świadomość, że jest potrzebna taka opcja.
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
Wysłany: 2014-12-06, 11:35   

Aleś wymyślił :puk?: Po 4 latach Ci się przypomniało czy nabijasz posty?

Zrób printscreena i pokaż mi ile to masz w swojej skrzynce tych niechcianych wiadomości..

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2014-12-06, 16:22 ]
po co ta agresja? temat jest stary, ale nie jest zablokowany więc jest możliwość odpowiedzi.

[ Dodano: 2014-12-06, 16:54 ]
Nie mogę już wyedytować swojej wypowiedzi więc muszę popełnić kolejnego posta,

Jak czytam, że ktoś 4 lata czeka na jakąś opcję to wybacz, ale nie potrafię przejść obojętnie obok takiej sytuacji..

No i zlituj się, o agresji to chyba najwięcej na forum wie akurat kolega na tym nowym nicku..

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2014-12-06, 17:26 ]
Ja to inaczej z interpretowałem - qweerty czeka na blokadę nie chcianych wiadomości prywatnych, ale od chwili napisania postu, nie od 4 lat. Możliwość edycji postu została zwiększona z 1 godziny do 5 godzin. Natomiast napisany, nowy post bezpośrednio pod swoim, zostaje zawsze dołączony do poprzedniego.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 20:11   

Kod:

Dziś, między godziną 22:00 - 03:00 nasze forum będzie niedostępne z powodu migracji na nowy serwer.


No i super i funkcja ignoruj pod postami też się przydaje :em29: właśnie wypróbowałem >:D

[ Dodano: 2014-12-06, 20:12 ]
oczywiście Bartosz ma rację chodzi mi o priwy które np są od osób których nie lubię
 
     
~chomiczek 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 31
Wysłany: 2014-12-06, 20:28   

Ze zdziwieniem przeczytałem, że została dodana możliwośc ignorowania użytkowników, bądź ich postów. Założę się z każdym, że zaburzy to treść wątków w poszczególnych fragmentach forum. Takim sposobem forum zostanie sprowadzone do pisania sobie wzajemnych uprzejmości. Moim zdaniem funkcje przycisku "ignoruj" spełniają moderatorzy. Jeżeli kogoś uwiera PW może jej nie czytać, a zwyczajnie wyrzucić do kosza.
qweerty napisał/a:
No i super i funkcja ignoruj pod postami też się przydaje właśnie wypróbowałem
dziękuje Robertty za informację, bez niej doprawdy wątek ten nie potrafiłby funkcjonować. Jak tak dalej pójdzie to do kwietnia powinieneś zbanować całe forum.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 20:34   

nie rozumiem twojego przejęzyczenia a ignorowanie dotyczy tylko osoby która to ignoruje danego użytkownika nie ogółu. Działa to w ten sposób ,że klikam w użytkownika i nie muszę się nim denerwować .

[ Dodano: 2014-12-06, 20:35 ]
Kod:
Użytkownik został dodany do twojej listy ignorowanych. Kliknij Tutaj żeby zobaczyć jego post.
Kliknij Tutaj żeby przejść do swojej listy ignorowanych
 
     
~chomiczek 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 31
Wysłany: 2014-12-06, 20:37   

Hihihi nie ze mną te numery Robertty. Takiego fochmena wyczuwam na kilometr :D
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 20:39   

nie widzę ,nie widzę :yeah:
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-06, 20:51   

chomiczek napisał/a:
Ze zdziwieniem przeczytałem, że została dodana możliwośc ignorowania użytkowników, bądź ich postów. Założę się z każdym, że zaburzy to treść wątków w poszczególnych fragmentach forum. Takim sposobem forum zostanie sprowadzone do pisania sobie wzajemnych uprzejmości. Moim zdaniem funkcje przycisku "ignoruj" spełniają moderatorzy. Jeżeli kogoś uwiera PW może jej nie czytać, a zwyczajnie wyrzucić do kosza.


opcja z ignorowaniem postów poszczególnych użytkowników będzie obserwowana, a już na pewno nie dojdzie do sytuacji gdzie pisanie na forum sprowadzi się do wzajemnych uprzejmości. Nie można brać wszystkich opcji zbyt poważnie. Obstawiam, że większość użytkowników będzie na tyle ciekawska, że nawet pomimo ignorowania wypowiedzi danego użytkownika i tak podejrzy napisaną przez niego treść, bo jest taka możliwość. Moderatorzy owszem, sprawują władzę dobitną nad eliminacją wypowiedzi czy użytkowników, ale nie wszystkie wypowiedzi nadają się do eliminacji pomimo "kłucia w oczy", a wywalanie postów z takich powodów doprowadziło by do sytuacji, którą sam opisałeś. Więc myślę, że opcja ignorowania nie jest taka zła...
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
Wysłany: 2014-12-06, 21:00   

Bartosz napisał/a:
Więc myślę, że opcja ignorowania nie jest taka zła...


Jest spoko... tylko oczy muszą się przyzwyczaić do czerwonego iksika bo jakoś zezują :)
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
Wysłany: 2014-12-06, 21:01   

Będzie grzeczniej. :aniol:
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 21:06   

a nawet spokojniej ja już to testuję... patrzę post należy do osób ignorowanych i wtedy nie kusi by coś czytać 8)
 
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
Wysłany: 2014-12-07, 12:56   

Faktycznie ciekawa opcja z tym ignorowaniem. Jak nie życzymy sobie czytać wypowiedzi ludzi których argumenty do nas nie przemawiają albo są według nas zbyt wulgarne i niemerytoryczne.
Na pewno zapanuje większy spokój duszy użytkowników na forum. Mi się podoba ta opcja
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo