Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oświadczenie i stanowisko po soptkaniu z JMP
Autor Wiadomość
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 09:31   

Czy przewodniczący ZZ Adamczak nie może wpłynąć na swoich kolegów i koleżanki by nie wyrywali się przed szereg i nie pisali komunikatów jak ten
MEFISTO II napisał/a:
W dniu 21/11/2014 o godzinie 10:00 odbyło się spotkanie strony społecznej z przedstawicielem Zarządu JMP s.a. prezesem Pedro De Silva. Spotkanie jest odpowiedzią pracodawcy na petycję złożoną w siedzibie spółki w dniu 25/09/2014 r przez KZ 922 NSZZ „Solidarność ” w JMP s.a i WZZ „Sierpień 80″ . W odpowiedzi pan Prezes Firmy zobowiązał się do nawiązania dialogu z Związkami Zawodowymi.Otrzymaliśmy potwierdzenie,że tematy zawarte w naszej petycji zostaną omówione,a przewodniczący KZ-Solidarność Biedronka pan Piotr Adamczak przedstawił problem dotyczących etatów na sklepachi i całej sytuacji we firmie. Dyskusja trwała prawie dwie godziny pomiędzy Prezesem firmy,a przewodniczącym KZ922. Został również złożony wniosek o negocjacje podwyżek płacowych na rok 2015 i podpisanie współpracy ze wszystkimi związkami zawodowymi regulującymi zasady współpracy na terenie zakładu pracy w JMP s.a

Ustalcie w końcu kto z was ma prawo do informowania forumowiczów o tym co robicie?Czy to jest piotr.a , agulka czy roberty czy może jeszcze ktoś inny....? Czy to naprawdę taki wielki problem jest???
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 09:54   

Wiem i przyznaje tobie rację, że nie powinno mieć miejsca taka sytuacja ale wypowiedzieli się sami od siebie a nie jako stanowisko po spotkaniu.
I jeszcze raz proszę wszystkich o kulturę wypowiedzi i zasad szacunku ludzi którzy są na tym forum.Nie czas teraz na zajmowaniu się pyskówkami bo jest zbyt dużo pracy do zrobienia a wszyscy czekają na te zmiany w JMP.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 10:20   

Panie Przewodniczący. Z całym szacunkiem nie przypominam sobie bym sie przed Panem wypowiedział na temat spotkania natomiast to co napisała agulka1313 było też słowo w słowo na fb na profilu związku -ja natomiast zawsze powoływałem się że powinno wypowiedzieć się konto oficjalne.Myślę że jeśli poczytalby Pan uważnie to znalazł ze odpowiadałem na pytania że powinni wszyscy poczekać aż się Pan wypowie co ustalił i osiągnął na Pana wypowiedź.Nie czuję się władny składać oświadczenia po spotkaniu. Natomiast mam nadzieję że odczucia i nadzieje władz związku znajdą odzwierciedlenie w przyszłości.I był to jedyny komentarz do spotkania z 21listopada.Odniosłem się jedynie do zarzutów odnośnie przyjmowania czegokolwiek przeze mnie od JMP na spotkaniu na którym zresztą nie bylem obecny a kwestie dotyczące innych osób pomijałem bo nie czuję sie władny wypowiadać. Kwestie kultury pomijam każdy ma swoją natomiast jeśli czuje sie Pan urażony czy zniesmaczony zapraszam do częstszego moderowania forum. Pozdrawiam i życzę Panu dalszych sukcesów a myślę ze przy tak dobrym przywódcy związek zacznie osiągać wymierne sukcesy.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 11:37   

Może sukcesy byłyby faktycznie wymierne, gdyby związki potrafiły dogadać się między sobą i współpracować razem, zamiast udowadniać wszystkim, który jest lepszy i bardziej prawdziwy.

A temat jest, jaki jest i raczej wątpię, żeby ktoś komu zależy, potrafił podejść bez emocji do takiego nieudolnego prowadzenia rozmów i tak nierzetelnej informacji. ale w sumie... to co tu przekazywać skoro jak zwykle widać same petycje i postulaty...
 
     
ksena 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 7
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 11:58   

cyt :wiem, że od strony pracowników i pracy na sklepach wytknąłem wszystko co się dało Panu Prezesowi . czyli niby zz jmp ale to pan prowadził wytknął itp więc po co to sprostowanie..... Po za tym nie ma co sie tak emocjonować tym spotkaniem bo owszem do pewnego momentu była nawet jakas tam dyskusja która z konkretnymi działaniami nie miała nic do czynienia ot takie pogaduchy ,natomiast w drugiej części po rozlużniających notesach był piknik party a co do wybiegania przed szereg to chyba zz są podzielone na funkcje bo jak czytam deklaracje to mam przewodniczący,zastepca,skarbnik,i nawet sekretarz czy on nie jest od takich komunikatów?? bo z tego co mi też wiadomo Pani agulka1313 raczej nim nie jest
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 12:02   

KSENA jak miło ze ktoś to zauważył.....
 
     
Ned666

Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 14:26   

Jaki naród takie związki, nic dziwnego że firma je olewa, skoro taki poziom prezentują.
 
     
MEFISTO II 

Stanowisko:
BOP

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 14
1 UP 2 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-11-24, 16:11   

Widocznie Robertty przyjmuje styl Przewodniczącego bo ten to wogole pieprzy głupoty jak to Sam On wytknął prezesowi jmp problemy. Szkoda że zapomniał że nie powiedział nic więcej niż to co było w mediach,a ten jego bełkot trudno było nawet przetłumaczyć tlumaczowi. PRZEWODNICZĄCY PAN P. KSYWKA BEŁKOT najpierw nie mógł się wyslowić a potem zaamiast sluchać odp Pana Prezesa to bawił się telefonem albo śmiał i urządzał pogaduszki. Dodam że nikt z tutaj piszących nie otrzymał od Przewodniczącego odpowiedzi na to co realnie wywalczyli z postulatów z petycji : Co w związku z etatami,premiami itp.Co podpisano, co wpłynie na warunki pracy.Snuć opowieści to jedno osiągnąć rezultat to drugie.Widocznie spotkanie jedynie zaspokoiło przerośnięte EGO Piotra A ,i teraz chwali się pozornym sukcesem,szkoda że za propozycjami nie miał ich przygotowanych na piśmie.Co do agusi,robertty to co się dziwić taki kram jaki pan,w tym przypadku PAN Przewodniczący.
  Ocena JMP: 9/10
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 17:27   

MEFISTO II, Zakładam że jesteś pracownikiem JMP i do tego NIE kasjerem. Jeżeli w taki sposób realizujesz Nasze Zasady Szacunku jak w swojej wypowiedzi nt. Pana Piotra to bardzo się cieszę że nie jesteś moim przełożonym.

PS. Aby było jasne - nie jestem członkiem związku tylko człowiekiem, który oczekuje szacunku wobec drugiego człowieka.
  Ocena JMP: 3/10
     
agulka1313 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 28 Wrz 2014
Posty: 8
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 18:13   

Pani agulka1313 owszem sekretarzem nie jest,ale była na spotkaniu i zrelacjonowała je prywatnie i miała do tego prawo..........zatem oficjalny komunikat wydał przwodniczący ZZ Pan Piotr A. z racji zajmowanego stanowiska....... i tak uważam,za wielki sukces to co do tej pory udało się osiągnąć ZZ i jeśli komuś wydaje się,że to nic i uważa,że krytyką zdemotywuje ZZ do pracy to się MYLI........oceniać i krytykować innych łatwa sprawa....do tego być biernym i lizać dupę przełożonym,by nadal pracować w JMP to druga sprawa....ciekawe ilu z Was tutaj udzielających się potrafi być asertywnym i głośno mówić,że źle się dzieje na sklepach czy w centrach dystrybucyjnych............ :yeah:
 
     
MEFISTO II 

Stanowisko:
BOP

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-11-24, 19:17   

Pani agulko pytanie kieruję do Pani bo Pani Przewodniczący jak zwykle ma czyste ręce i wyręcza się innymi.Pytam co 21 osiągnęliście,i to w sposób rzeczywisty.Gdzie te więcej etatów,gdzie odwołanie Pani dyrektor, o jaką kwotę lub procent podwyżek wystąpiliście?Konkrety nie frazesy tego oczekują zapewne wasi zwolennicy? Myślę że rozumiemy się w tej kwestii jak kobieta kobietę tym bardziej że Pani też pracowała jak ja na centrum.Nie pamiętam Pani krzyku ze jest tam źle.Gratuluję przejęcia roli tuby propagandówek zz, bo wasz pitbul i chłoptaś na posyłki przewodniczącego ,robertty chyba popadł w niełaskę.Nie wnikam ale zmiany na dworze naczelnego rolnika zależą od ilości wazeliny i d...włastwa o którym Pani wspomniała.Więc czekamy na konkrety tego piątkowego sukcesu
  Ocena JMP: 9/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 19:29   

jeżeli te konkrety mają być przekazane takim językiem to ja dziękuję za taką wiedzę , ludzie opanujcie się ! tu nie chodzi o to kto bardziej kogo opluje , to nie to forum i myślę że większości użytkownikom taki brak szacunku się nie podoba......
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 19:29   

Ja rozumiem, że temat wywołuje wiele skrajnych emocji, ale czy nie możnaby tak wkładać w te wypowiedzi trochę mniej osobiście kierowanych impertynencji?? Wyrażanie swoich opinii jest ok, wiem, że nie zawsze chce się lać miód, ale wylewanie tych wszystkich pomyj na konkretnie kierowane osoby, robi się już bardzo niesmaczne.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 19:31   

Taki bezsens
  Ocena JMP: 8/10
     
Marysia40

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 19:47   

Cyrk jak w sejmie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo