Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BOP to Biuro Zwalniania Pracowników
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 19:13   

Wierzę w to że mój pracodawca nie jest moim wrogiem.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 19:41   

Ależ nikt akurat tutaj nie pisze o pracodawcy, tylko o ludziach zatrudnionych w firmie - to są dwie całkiem różne sprawy.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 19:58   

A wasza mierna ocena działalności BOP to nie "pisanie o pracodawcy" bo wydaje mi się że od tego mniej więcej zaczęła się różnica zdań między nami w tej sprawie? ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 20:25   

Ocena jest adekwatna do działań - wybitnie pozornych. Nie wiem Hell, , może Ty znasz kogoś komu BOP pomogło, bo ja znam tylko takie, które dzwoniły ze skargą i odbiło im się to czkawką. Moja ocena wynika wyłącznie z doświadczenia, ale chcę wierzyć, że nie takie działanie BOPu było założeniem pomysłodawcy.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 21:45   

no właśnie każdy z nas ma inne doświadczenia , być może Hell miała te dobre i dlatego ma taki idealny obraz BOPu :) a moim zdaniem sytuacja idealna to brak doświadczenia z tym biurem wynikająca z normalnej atmosfery między współpracownikami :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 08:44   

Bop składa się z przedstawicieli pracodawcy i forum pracowniczego... co to za dziwny twór i jak się gowybiera nikt nie wie.DDo dam ze w forum i komisji antymobbingowej zasiada k.o
 
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-02, 08:13   

Hell napisał/a:
Wierzę w to że mój pracodawca nie jest moim wrogiem.

Też nie uważam pracodawcy za wroga.
Jednak wrogo jestem nastawiony do patologicznych przedstawicieli pracodawcy którzy traktują pracowników jak śmieci i uważają się za bóg wie kogo.Moim zdaniem ich zachowanie spowodowane jest maskowaniem swojej nieudolności albo kompleksów.
Niestety z własnego doświadczenia muszę przyznać iż uważam BOP za jakiś patologiczny twór stworzony nie wiem po co. Na pewno nie po to żeby pomagać pracownikom. Po sposobie w jaki został rozwiązany został problem który tam zgłosiłem odniosłem wrażenie iż ludzie którzy tam pracują uważają że jak pracownik dzwoni tam z problemem to tylko dupę im zawraca a oni są stworzeni do wyższych celów.
Prosty sposób na oszczędności skasować pozorowany twór jakim moim zdaniem jest BOP i niech pracownicy zgłaszają swoje skargi do PIP. A nie szukać oszczędności w naszych premiach i mamić kasjerów że jak będą hoży do pracy przychodzić to dostaną magiczne plus 50%.
 
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-13, 21:20   

prosta sprawa trzeba z tym isc dalej widocznie ludzie z zewnatrz myśla ze bop pomaga pracownikom a tak nie jest niech wiedza jak jest naprawde jaka jest prawda gdzie naprawde jest szacunek do pracownika gdzie ta wspłópraca gdzie poszanowanie praw człowieka ;(
 
     
mordka53 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-23, 07:21   

witam was serdecznie,,,a ja cóż cieszyłam się ze pracuje w biedronce,,w listopadzie było by dwa lata ,a tu masz ni z gruchy ni z pietruchy dostałam wypowiedzenie ,do grudnia miałam umowę,,i tak przed samymi świętami,,jak to KR powiedziała bo przepuściłam zakupy,,bo niewielkie ale były różnice i ocena poniżej ,,,,rany ale nie byłam w tym sama prawda? ,załamka totalna,, ;(
_________________
mordulka
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-23, 07:29   

Zwalniają kogo chcą dzięki takim manipulacjom jak zakup próbny czy ocena pracownicza, a jak to gra to często też pojawia się argument "bo jadł pistacje" lub inna głupota. Wylatują przeważnie ci których nie lubi KS, bo rotacja musi być.
 
     
mordka53 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 07:03   

podobno nikt nic nie wiedział o moim zwolnieniu wiec nie wiem o co chodzi no ale cóż,zaskoczenie było,,,nawet nie dostanę zasiłku,,to jakas masakra... :szczena:
_________________
mordulka
 
     
~michał21

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 11:22   

"mordka53" ale wypowiedzenie dostałaś jakie ?

- wypowiedzenie warunków pracy przez pracodawcę
- wypowiedzenie warunków pracy za porozumieniem stron
_________________
michał
 
     
mordka53 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-25, 17:51   

wypowiedzenie od pracodawcy ale mialam 3/4 etatu i za maly dochod ;(
_________________
mordulka
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-29, 22:42   

mordka53 napisał/a:
podobno nikt nic nie wiedział o moim zwolnieniu wiec nie wiem o co chodzi no ale cóż,zaskoczenie było,,,nawet nie dostanę zasiłku,,to jakas masakra... :szczena:


w biedronce na3/4 masz 1500 brutto

PRAWO DO ZASIŁKU DLA BEZROBOTNYCH
Prawo do zasiłku przysługuje bezrobotnemu za każdy dzień kalendarzowy od dnia zarejestrowania się we właściwym powiatowym urzędzie pracy, z zastrzeżeniem art. 75, jeżeli:
1) nie ma dla niego propozycji odpowiedniej pracy, propozycji stażu, przygotowania zawodowego dorosłych, szkolenia, prac interwencyjnych lub robót publicznych oraz
2) w okresie 18 miesięcy bezpośrednio poprzedzających dzień zarejestrowania, łącznie przez okres co najmniej 365 dni:
a) był zatrudniony i osiągał wynagrodzenie w kwocie co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę, od którego istnieje obowiązek opłacania składki na Fundusz Pracy, z zastrzeżeniem art. 104a-105; w okresie tym nie uwzględnia się okresów urlopów bezpłatnych trwających łącznie dłużej niż 30 dni,
b) wykonywał pracę na podstawie umowy o pracę nakładczą i osiągał z tego tytułu dochód w wysokości co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę,

"Od 1 stycznia 2014 płaca minimalna wzrośnie do 1680 zł brutto czyli 1237,20 zł netto"
 
     
Anetaz 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-03, 22:45   

Czytam to forum dosyc dlugo i wiem jedno ze skarga nie zda sie na nic. Nasz sklep jest sklepem biurowym wszystko musimy robic dla i za KR. Mimo tego ze jest to juz kolejny KR wiem ze nic sie nie zmieni bo tak jest wygodnie i tyle, a my jestesmy wykorzystywane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo