Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PRACOWNICY OCHRONY :)

CZY ZDARZA SIĘ ŻE PRACOWNICY OCHRONY ZATRZYMUJĄ I PRZESZUKUJĄ NA SKLEPIE KLIENTÓW " WYGLĄDAJĄCYCH INACZEJ"?
TAK
27%
[ 12 ]
NIE
72%
[ 32 ]
Głosowań: 44
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-24, 11:46   

fajnie mieć kolegów :)
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-24, 11:50   

Fajnie by było gdyby nikt nas nie okradał... piękny wynik inwentaryzacji :D Okradają nas również (niewiem czy to robia ludzie czy maszynowo) jak brakuje w środku palety w zamkniatym kartonie alkoholu. Po buteleczce co jakiś czas
  Ocena JMP: 8/10
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-24, 13:07   

Pracownicy ochrony też sie różni trafiają,kiedyś mieliśmy takiego szpicla co wszystko do kr donosił.Bardziej pilnował kasjera niż złodzieja.
  Ocena JMP: 7/10
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-24, 13:14   

Zdarzają się i tacy co sami jumają. Taka sytuacja... pijany klient awanturuje się przy kasie bo kasjerka nie chce sprzedac mu piwa, dzwoni po mnie poczym jak klient prawie mi przywalil wyskakuje ochroniarz, klient drze jape do ochroniarza: podejdź to i tobie przyjeb.. Ochroniarz cofnoł się i ani drgnoł. Taki gagatek. Dopiero jak przy nim zaczełam dzwonić na policje to oburzony wyszedł...
  Ocena JMP: 8/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-24, 14:00   

A u mnie wpadli do klepu i zlali ochroniarza :szczena: :boks:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-24, 15:08   

[codeRobertty z całym szacunkiem ale czy Ty jeszcze myślisz czasem jak omylny pracownik czy już tylko jak prawnik i związkowiec? Co się zmieniło od czasów kiedy zwróciłeś te zakupy za bon że teraz w takim przypadku wzywał byś policję?][/code]

a tyle Hell że przy żonie i dziecku poczułem się jak złodziej a dziecko nie wiedziało co się dzieje. Myślę ,że należy zwiększyć ilość etatów ochrony, przywrócić bramki przy kasach itp
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-24, 15:55   

Wymaga się od tych ochroniarzy nie wiadomo czego, a często zapomina się jakich ludzi na to stanowisko jmp zatrudnia. Przecież to ludzie 'z ulicy', bez żadnych szkoleń, przyuczeń... niech zainwestują w licencjonowanych ochroniarzy i tacy będą wiedzieli trochę więcej o obserwacji i działaniu.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-24, 17:02   

Robertty masz rację należałoby usprawnić ich pracę ale czy stawianie im jakichś absurdalnych zarzutów przybliży nas do tego?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo