Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień pracy
Autor Wiadomość
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-29, 22:16   

U nas 15 min wcześniej rozliczam się i jeszcze sprzątam kasę potem się wybijam
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-29, 23:15   

u nas jak nie podpiszę raportu rozliczenia z kasy,który się drukuje po przliczeniu pieniędzy,nie można się odbić wcześniej!
A z obowiązkami też jest różnie,wszystko zależy jaką mam zmianę i z kim pracuję...jestem dobra,szybka na kasie i jak jestem na zmianie z kimś,kto lepiej jeździ wózkiem niż ja,to dobrowolnie idę na jedynkę....kierownictwo też raczej daje nam wolną rękę,jak sami sobie dzielimy obowiązki.....
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-30, 20:57   

zielonabiedrona napisał/a:
u nas jak nie podpiszę raportu rozliczenia z kasy,który się drukuje po przliczeniu pieniędzy,nie można się odbić wcześniej!
A z obowiązkami też jest różnie,wszystko zależy jaką mam zmianę i z kim pracuję...jestem dobra,szybka na kasie i jak jestem na zmianie z kimś,kto lepiej jeździ wózkiem niż ja,to dobrowolnie idę na jedynkę....kierownictwo też raczej daje nam wolną rękę,jak sami sobie dzielimy obowiązki.....
U nas jest tak samo. Jak można iść do domu nie podpisując kwita? to chyba nie jest zgodne z procedurami.
U nas raczej kierownictwo rozdziela obowiązki i kasy. Są 3 osoby które na jedynce praktycznie nie siadają, bo są bardzo obrotne na sklepie i większy z nich pożytek właśnie tam.
 
     
#krystyna1644

Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: cały świat
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-30, 23:51   

U Nas na kasie 1 siadają wszyscy nawet kierownictwo.I nikt nie ma z tym problemu.Kasjerki schodzą z kas pół godzinki wcześniej i mają czas jeszcze na papieroska.Nikt nie rozdziela obowiązku siedzenia na kasie kasjerom.U Nas każdy wie co ma robić.A kiero jest tylko od pilnowania by wszystko było ok(co nie znaczy że sam nie pracuje.On po prostu zaiwania tak jak my).
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-02, 19:12   

u nas z kasy jestesmy sciagani 15 min przed i potem sprzatam kase i potem sie zczytuje. a na kasie jedynce to sie wymieniamy jak ktos w tygodniu suedzial juz pare razy to idzie inna osoba co mniej siedziala na jedynce.
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-02, 23:21   

u mnie jest tak samo
 
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-11, 20:08   

w mojej biedronie siedzą nowe osoby lub słabe na sklepie czasami dla odpoczynku któraś się zgłosi na ochotnika bo jedynka to relaks po miksach ale to moja opinia . Z kasy 10 min przed końcem dziwne jest to żeby się nie podpisać !
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-11, 22:04   

u nas tez na jedynce głownie nowe sie sadza, ale jak ich nie ma to na zmiane, ale jak ktos ma na elektryka uprawnienia a ktos nie to idzie na jedynke ten kto nie ma
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo