Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2012-12-04, 01:03
Plusy pracy w Biedronce
Autor Wiadomość
dozorca

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2013-05-06, 08:36   

ja dodam jeszcze umiejętność wstrzymywania moczu, przez 12 godzin;)
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
Wysłany: 2014-06-06, 09:42   

Moim plusem jest to że ciągle się rozwijam i idę do pracy z uśmiechem na ustach :yeah:
  Ocena JMP: 8/10
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
Wysłany: 2014-06-06, 18:10   Re: Plusy pracy w Biedronce

kropeczka2012 napisał/a:
Kochani wiem, że większosc ludzi lubi sobie ponarzekac na prace więc dla odmiany zakładam temat gdzie możemy popisac z czego jesteśmy zadowoleni w tej pracy.

Może pierwsza sie wypowiem jako założyciel tematu. Uważam, że zarobki są dobre w porównaniu do wielu innych marketów. Na 3/4 etatu zarabia sie tyle co niektórzy na pełny etat w innym markecie. Mamy premie roczną, fajne paczki na święta Bożego Narodzenia, bony a w wielu innych miejscach pracy tego nie ma.Jeśli ktoś jest w ciężkiej sytuacji ma szanse na zapomoge, mi udało sie dostac 1500 zł zapomogi. Pracowac trzeba, za darmo nie dostaniemy wypłaty. W sklepie w którym pracuje są gorsze i lepsze dni. Są dni kiedy padam na pysk(pracuje na sklepie, rzadko na kasie siedze), ale są też dni kiedy sie nie narobie. Myśle że Biedronka jako pracodawca nie jest zła.


Przepraszam że wtrącę co do zarobków to w innych marketach ma się na 3/4 tyle co w biedronie na cały więc nie wiem w jakich marketach pracowałaś :D Mnie osobiście zarobki nie zabijają + owszem co ja zauważam to praca według godzin w grafiku , a nie jak w innych marketach przyjdziesz na daną godzinę a wychodzisz 3-4 godziny później niż planowano ....

[ Dodano: 2014-06-06, 19:15 ]
Robertty napisał/a:
ale powiedz mi jedno skoro
Cytat:
Wierzcie mi, w moim mieście mimo bezrobocia wiele osób znalazło pracę w innych sieciach handlowych bo po biedronce umiemy i wiemy wszystko!!!!

to dlaczego CHCĄ nas przyjąć bo umiemy wszystko? -NIE,BO WIEDZĄ ŻE PO BIEDRZE MOŻNA NAS WYCISNĄĆ JAK CYTRYNĘ A PO WSZYSTKIM WYJE..AĆ NA BRUK, PRACOWNIK PO BIEDRZE TO WYSZKOLONY MURZYN ;)


Masz racje Robertty po Biedronce uwierzcie mi nie wiecie wszystkiego ( ja pracowałam w innej znanej siecówce tam to dopiero jest orka ) inni pracodawcy zatrudniając pracownika z Biedronki wie, że taki pracownik będzie zapier**ć bo mu na pracy będzie zależeć , a nie dlatego że niby Biedrona go czegoś nauczyła :D

[ Dodano: 2014-06-06, 19:21 ]
slawcio90 napisał/a:
W lidlu by Cie spokojnie przyjęli i na pewno byś została doceniona

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2013-03-26, 12:39 ]
Proszę trzymać się tematu.


W LiDLU to naśmiewają się z pracowników z Biedronki i nie masz chyba pojęcia o docenianiu tam ludzi :(
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
aneta1212

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 0
  Wysłany: 2014-06-06, 20:53   

praca może nienajgorsza zarobki też tylko KR nigdy nic nie pasuje
:regulamin: https://nasza-biedronka.pl/images/smiles/czytaj.gif
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
Wysłany: 2014-06-10, 07:39   

Największym plusem pracy w Biedronce jest to,że po jej zakończeniu wiem na pewno gdzie NIE CHCE pracować :em29: :em29: :em29: Szkoda czasu,życia i zdrowia na kołchoz.
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
Wysłany: 2014-06-12, 23:25   Re: Plusy pracy w Biedronce

Muminka napisał/a:


Przepraszam że wtrącę co do zarobków to w innych marketach ma się na 3/4 tyle co w biedronie na cały


gdzie? które to markety dają 2000 za 3/4 ?
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
Wysłany: 2014-06-13, 10:37   Re: Plusy pracy w Biedronce

makota napisał/a:
Muminka napisał/a:


Przepraszam że wtrącę co do zarobków to w innych marketach ma się na 3/4 tyle co w biedronie na cały


gdzie? które to markety dają 2000 za 3/4 ?


To ci odpowiem LIDL płaci więcej ,ale i wymaga więcej dokładnie masz 2200brutto na 3/4 etatu
czyli tyle do łapy co w Biedronce na cały etat :D
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-13, 15:37   

tyle, ze w tych 2000 masz już na dzień dobry doliczone chyba z 40 nadgodzin i nie wiesz kiedy powiedzą Ci, że to dziś zostajesz po godzinach , a w biedronce robisz tylko normę, czasem cos ekstra, więc nie wiem czy to taki lukratywny market. Dolicz sobie teraz tydzien pracy w biedronce i zobacz ile by wyszło
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
Wysłany: 2014-06-13, 22:09   

Moja siostra pracuje w Lidlu i napewno nie zarabia takiej kasy :nie: !Moje i jej zarobki sa podobne!z tym ze ona nieraz nie wie o ktorej do domu wroci a ja zawsze jak w grafiku a jak ma sie dzieci to jest bardzo wazne! :)
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
Wysłany: 2014-06-14, 09:14   

Larrikol napisał/a:
tyle, ze w tych 2000 masz już na dzień dobry doliczone chyba z 40 nadgodzin i nie wiesz kiedy powiedzą Ci, że to dziś zostajesz po godzinach , a w biedronce robisz tylko normę, czasem cos ekstra, więc nie wiem czy to taki lukratywny market. Dolicz sobie teraz tydzien pracy w biedronce i zobacz ile by wyszło


Ja tylko podałam zarobki nie pisałam o struktórach pracy w jednym czy drugim dyskoncie bo praca się różni i to bardzo

olka3008 nie wiem jakim regionie pracuje Twoja siostra , ale wiem jedno zarobki są zróżnicowane i zależne jest to od województwa im bliżej stolicy tym wyższe .

Co do nad godzin macie racje plusem biedronki jest że przychodzisz grafikowo i wychodzisz grafikowo i nie giną ci nadgodziny :D
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
Wysłany: 2014-10-18, 16:52   

Mam porównanie z tesco, gdzie byłam leader team i zarabiałam tyle co w Biedronce na cały etat jako kasjer sprzedawca. W tesco nie było mowy żeby kierownik czy jego zastępca wyszli z pracy zgodnie grafikiem. Nikt za te godziny nam nie oddawał ani nie płacił. Tutaj przez dwa laty trzy razy zostałam dłużej.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
Wysłany: 2014-10-18, 17:09   

A ilość obowiązków i odpowiedzialność była podobna?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
Wysłany: 2014-10-18, 19:38   

oczy słońc napisał/a:
Mam porównanie z tesco, gdzie byłam leader team i zarabiałam tyle co w Biedronce na cały etat jako kasjer sprzedawca. W tesco nie było mowy żeby kierownik czy jego zastępca wyszli z pracy zgodnie grafikiem. Nikt za te godziny nam nie oddawał ani nie płacił. Tutaj przez dwa laty trzy razy zostałam dłużej.

To że nikt wam nie płacił za nadgodziny to również wasza wina.
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
Wysłany: 2014-10-18, 21:11   

Teraz robiłabym inaczej
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-21, 17:00   

Samemu często Zed ciężko się przeciwstawić ,w grupie siła
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo