Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nic dodać nic ująć
Autor Wiadomość
bartek1824 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-12, 18:50   

W sumię macie rację.. pokaże teraz ze jestem kimś i nie dam się ponizać..
 
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
Wysłany: 2014-02-12, 20:17   

I tak trzymaj , tylko pamiętaj że jesteś mądrzejszy i nie daj się sprowokować :yeah:
  Ocena JMP: 2/10
     
Wielokropka

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 5
Wysłany: 2014-02-13, 19:50   

a jak Ci jeszcze raz wykreci reke to jej pierdzielnij zeby sie przewrocila ile mozna znosic takie traktowanie ciekawe jaka jest w domu dla dzieci jelsi w pracy nie potrafi sie hamowac i popycha czy za rece lapie moze powinna skorzystac z PZP
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
Wysłany: 2014-02-14, 12:03   

postrasz ją że narusza Twą nietykalność cielesną

Cytat:
Naruszenie nietykalności cielesnej – występek polegający na uderzeniu pokrzywdzonego lub naruszeniu jego nietykalności cielesnej w inny sposób. Nietykalność cielesną osoby można naruszyć przykładowo poprzez spoliczkowanie, popychanie, oplucie bądź oblanie płynem.

Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające się zachowanie pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary (§ 2.).

Jest to przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 23:39   

jeżeli wykręciła rękę info do bop i inspekcji pracy oraz pismo z prośbą o zabezpieczenie monitoringu ,a właściwie od razu idziesz na policję, zgłaszasz naruszenie i jmp musi zabezpieczyć zapis,a jak wymaże dysk to policja odzyska
 
     
paalisia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-13, 19:24   mobbing

Witam wszystkich. Czy któryś z pracowników miał może przyjemność pracować z kierownikiem Arkadiuszem D.? jest to kierownik, z którym nie da się wytrzymać, krzyczy, wywiera presje, jest chamski, zero kultury, każe pracować po 12h, istny horror. Wypadła sytuacja, że musiałam wziąć UŻ, to potem nie miałam z nim życia. Słyszałam, że jest przenoszony ze sklepu na sklep, bo nie można z nim wytrzymać. Traktuje ludzi jak na poligonie, pewnie dlatego, że jest byłym wojskowym. Wywiera na ludziach taki strach, że niektórzy, w tym również i ja boimy się do niego odzywać.
  Ocena JMP: 8/10
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
Wysłany: 2015-10-13, 21:27   aa

przyjedz tu to dopiero zobaczysz co to ponizanie mobinng hiih 20 osob w ciagu 15 miesiecy odeszlo haha
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-10-13, 22:13   

A gdzie takie rzeczy ? macie kodek etyczny JMP gdzie podpisał sam Pedro da Silva !!! Napiszcie na moją pocztę gdzie się kręci taki horror.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
#tmen

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 66
Wysłany: 2015-10-14, 09:22   

Do sprzatania biedronrk sciagaja ludzi nawrt 50km tu takie cuda sie dzieja ze szkoda gadać.
 
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
Wysłany: 2015-10-14, 09:27   

nic to nie da byli z bob nic nie stwierdzili stare pracownice poodchodzily a mlode maja w dupie przyjma sie cos nie tak ida w pizd.....u maja w dupie taka prace stwierdzenie ma plecy i to mocne nic sobie nie robi z nikogo ona na zmianie 6 kasjerek inna na zmianie 3 kasjerki haha jest to tzw mobing cichy przeciez ona taka mila dla ludzi i taka naj dopierdoli grafikiem zmianami skarzeniem donoszeniem a nawet to nie ja to ona sie nie wyrobila :P
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
Wysłany: 2015-10-14, 19:54   

Do mnie też proszę napisać
 
 
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
Wysłany: 2015-10-22, 17:44   

po co pisac mnie juz za przeproszeniem wali to b...... nka szukam innej pracy na b swiat sie nie konczy a po drugie pracowac tam slowa klienta uciekaj jak mozesz tam nie kierownictwo pracuje tylko b....o z starej ekipy z 12 kasjerek zostaly 3 reszta poszla w dlugo i to nawet nie dawaja 3 miesicznego tylko za porozumieniem odchodza bo maja dosc :bu:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo