Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kondycja fizyczno-psychiczna
Autor Wiadomość
~biedron93 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 27
Wysłany: 2013-12-18, 08:21   Kondycja fizyczno-psychiczna

Witam.
Pracuję w JMP od jakiegoś czasu i powiem szczerze że zawsze chciałem mieć tą pracę. Myślałem sobie ale to fajnie tak sobie siedzieć na kasie i tylko pikać i pikać. A dziś gdy już pracuję mówię sobie dość. Nie mam po prostu już słów na to jak fizycznie i psychiczne człowiek potrafi się zmęczyć. Jeszcze mamy taką jedną ZKS która ciągłe frustracje rozładowuje na mojej osobie a KR to chyba sama KS się boi...
A jak Wy sobie z tym radzicie?
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 08:46   

Nie sądzę żeby KS i KR bali się zastępcy, mówiłeś im o swoim problemie?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Karolkaa 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 09:36   

biedron93, głowa do góry, ja też juz jakiś czas pracuje i lekko nie jest, nawet miałam składać wypowiedzenie bo jest jedna osoba która potrafi zniechęcić do pracy ale na namową innych zostałam. Powiedziałam sobie że tak łatwo sie nie poddam......
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-18, 10:09   

biedron93 napisał/a:
mamy taką jedną ZKS która ciągłe frustracje rozładowuje na mojej osobie
Jak pokażesz jej raz, drugi że sobie nie pozwolisz to w końcu przestanie. Możecie ją zgłosić do BOPu, szybko to ją ustawi do pionu.
 
     
~ontakisam 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 18:37   

Larrikol napisał/a:
biedron93 napisał/a:
mamy taką jedną ZKS która ciągłe frustracje rozładowuje na mojej osobie
Jak pokażesz jej raz, drugi że sobie nie pozwolisz to w końcu przestanie. Możecie ją zgłosić do BOPu, szybko to ją ustawi do pionu.

Nie zawsze telefon do BOP'u skutkuje (znam przykład z mojej wcześniejszej B), ale warto spróbować.
_________________
ontakisam
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 19:06   

Potwierdzam, po takich przesłuchaniach tak naprawdę nigdy nie wiadomo o co i o kogo dokładnie chodziło. Rodzą się tylko niepotrzebne żale i podejrzenia a sytuacja wcale się nie uzdrawia albo tylko na chwilę. Najlepiej załatwiać to na poziomie sklepu, konkretnie i bez owijania. Na coś trzeba się zdecydować. -.-
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-18, 19:49   

U mnie była skarga na ZKS i był KO z personalną, a później rozmowę z KO miała ta ZKS, nie zwolnili jej, ale ona przynajmniej się zastanowiła zanim coś do kogoś powiedziała.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-18, 23:48   

a ja powiem tak po skardze mojej do BOP (pisemnej 9 stron a4 druczkiem) przyjechała komisja.Pani S. sugerowała że pani kr nie chciała źle itp itp .Po 2 miesiącach założyłem sprawę o uchylenie kary porządkowej a firma jako dowód załączyła zeznania pracowników do komisji antymobingowej,z Imionami nazwiskami co kto powiedział,i ja z tymi ludźmi pracuję na co dzień, hm i dobrze pamiętam kto się przechwalał co powiedział komisji a co powiedział naprawdę :yeah: jak można ufać komisji która mówi na dzień dobry że to co powie pracownik to zostaje wśród osób z komisji jeśli te zeznania się ujawnia w "byle" procesie
 
     
klusia 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 4
Skąd: kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 17:29   

Ja takze pracuję w Biedronce. Na początku nie było łatwo, wszyscy chcieli pokazać że są od nowego lepsi. ale po pewnym czasie wszystko powróciło do normy i jest już dobrze. Atmosfera jest ok:)
_________________
pozdrawiam
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 17:32   

Nie wiedziałam że wśród KR też jest fala. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 17:37   

lenka* napisał/a:
Nie wiedziałam że wśród KR też jest fala.

Fala jak fala-pewnie stosownie do stanowiska TSUNAMI :P
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
kar158

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 21:05   

a u mnie jedna pani ZKS ma wokół palca KS KR to co my przechodzimy z tą panią to jest koszmar ja jako facet załamałem się psychicznie, oczywiście zgłaszałem wszystko przyjechał personalny z KO ja wszystko powiedziałem ale oczywiście inni zostali dzień przed postraszeni od KS że jak coś powiedzą na tą panią ZKS to wylecą z pracy... moim zdaniem to jest jedna klika i trzeba uciekać jak najszybciej...
 
     
Coccinella 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2013
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 10:25   

Hmm nie bardzo wiem, jak taka praca może wykończyć kogoś psychicznie:) Jestem nowa w Biedronce i często dostaję po łbie za różne rzeczy, nawet te z którymi nie miałam nic wspólnego.. chyba w myśl zasady, że jak coś jest spieprzone to najprawdopodobniej wina nowego ;) Przyznaję, że z początku przejmowałam się tym trochę za bardzo, jednak w porę zmieniłam podejście.. W końcu każdy z nas ma własny rozum, jeśli przykładam się do pracy i wykonuję ją najlepiej jak potrafię, to sama wiem kiedy coś zrobiłam dobrze, a kiedy coś sknociłam czy nie ogarnęłam tak jak trzeba.. Jak dostaję zasłużony opieprz, to wysłuchuję z pokorą i staram się zapamiętać i więcej danego błędu nie popełnić. Natomiast kiedy opieprzają mnie za tzw "błędy ogółu" (np źle kasowane produkty, nie przekładanie dat itp), a ja jestem pewna, że to akurat wykonuję poprawnie, to olewam całe to gadanie i nie przywiązuję do niego żadnej wagi-dalej robię swoje i już;) Zresztą wierze, że jak ktoś dobrze pracuje, to prędzej czy później zostanie to zauważone:P
A jeśli chodzi o fizyczne zmęczenie, to.. No nie wiem-nie jest aż tak źle:P W każdym razie nic, czego nie dałoby się przeżyć.. No i kalorie spalane, waga leci w dół-to lepsze niż aerobik;) Byle tylko się wyspać w miarę przed pracą;)
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 11:59   

Coccinella napisał/a:
Zresztą wierze, że jak ktoś dobrze pracuje, to prędzej czy później zostanie to zauważone:P

Coccinella, ja tez tak myślałam.I w początkowym okresie pracy wszystko było fajowo.Chodziłam i piałam serenady na cześć i chwałę JMP.Ale jak się okazało im dalej w las tym więcej wilków.Wiele zależy od tego,na jaki zespół trafisz.I może być naprawdę OK.Najbardziej przytłaczające jest jednak to,że nie znasz dnia ani godziny kiedy w Ciebie uderzy :( .Z różnych stron....A to przeniesienie z dnia na dzień na inny sklep,a to uwalenie premii za przewinienie koleżanki,a to firma nagle i niespodzianie"straci do Ciebie zaufanie"(bo trzeba miejsce zwolnić dla kolesia KR).Ech,,,długo by gadać.Co nie zmienia faktu,że życzę miłej i owocnej pracy :yeah:
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 12:37   ?

Koza napisał/a:
Coccinella napisał/a:
Zresztą wierze, że jak ktoś dobrze pracuje, to prędzej czy później zostanie to zauważone:P

Coccinella, ja tez tak myślałam.I w początkowym okresie pracy wszystko było fajowo.Chodziłam i piałam serenady na cześć i chwałę JMP.Ale jak się okazało im dalej w las tym więcej wilków.Wiele zależy od tego,na jaki zespół trafisz.I może być naprawdę OK.Najbardziej przytłaczające jest jednak to,że nie znasz dnia ani godziny kiedy w Ciebie uderzy :( .Z różnych stron....A to przeniesienie z dnia na dzień na inny sklep,a to uwalenie premii za przewinienie koleżanki,a to firma nagle i niespodzianie"straci do Ciebie zaufanie"(bo trzeba miejsce zwolnić dla kolesia KR).Ech,,,długo by gadać.Co nie zmienia faktu,że życzę miłej i owocnej pracy :yeah:
zgadzam sie w 100% z koza jest dorze az nagle kr-ko roia ks swoja i jest wszystko zle najlepiej wymienic cala zaloge ale zey pani ks miala tak jak ona chce ta firma schodzi na psy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo