Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NIECHCIANY PREZENT CZYLI CZEMU WOLĘ EKSPRES OD TU BIEDRONKA
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 12:34   NIECHCIANY PREZENT CZYLI CZEMU WOLĘ EKSPRES OD TU BIEDRONKA

Ktoś powie temu to zawsze jest źle nie dadzą nic marudzi dostanie coś od zarządu też ma problem. Jakoś nie wierzę w Świętego Mikołaja... więc na darmowe prezenty patrzę z nieufnością.
Ale cóż , darmowa karta startowa ze specjalną promocją trafiła za pomocą poczty polskiej pod strzechy wielkiej rodziny pracowników biedronka. Pewnie większość was odłoży kartę do szuflady,bo ma pre paida lub abonament, i nie zagłębi się w arkana oferty. A to błąd... bo nie uruchamiając startera nie bierzecie udziału w wyjątkowej ofercie dla pracowników biedronka...
Każdy kto uruchomi kartę po włożeniu do telefonu z automatu bierze udział w promocji doładowań dla pracowników sklepów, za sprzedaż minimum 30 stu kart startowych pracownicy dostają doładowanie 30 minut gratis.... I wszystko pięknie,gdyby nie jedno... zagłębiając się w szczegóły to w sumie każda dostarczona karta musi być sparowana z danymi osobowymi pracownikami inaczej doładowanie bonusowe nie mogłoby być możliwe.
Jak powiedziała znajoma kierowniczka sklepu, " no dobra mam abonament ale jak nie aktywuję karty to oni będą o tym wiedzieli,więc mogą uznać że mam w d....ie firmę i jej zachętę by zwiększyć sprzedaż starterów tu biedronka".
Niby racja bo nikt nas nie pytał czy chcemy "prezent " odebrać ,po prostu przesłano nam go do domów, nie pytał się czy chcę to świadczenie w naturze które i tak wlicza się do progu świadczeń wolnych od podatku. Fakt od 5 zł 20% podatku to tylko 1 zł,ale chodzi o zasady, bo przecież "Badania dla mężczyzn " lub "Badania dla kobiet " są dobrowolne, i masz opcję,możesz iść a nie musisz,tu opcja jest 0 ,bo prezent do domu dojechał.
Wolałbym polecenie z Raportu Tygodniowego o konieczności proponowania starteru , jak kiedyś kropki czy "smaki życia" bo na tym polega moja praca. Wolałbym polecenie od ukrytego znaczenia prezentu,a więc stosowania sztuczek socjologicznych w celu zwiększenia sprzedaży na sklepie starterów. Właściwie wolałbym dostać do domu ekspres do kawy italiaco i specjalną promocję że jeśli sklep sprzeda ich 30 miesięcznie dostaniemy 20 kapsułek na głowę za darmo.... w końcu sprzedaż ekspresów jest na podobnym poziomie jak starterów,a cena nie porównywalnie wyższa.... i zaangażowanie byłoby większe, a i radość obopólna byłaby większa.........

[ Dodano: 2013-07-31, 12:40 ]
i po za tematem :
jeśli doładowania premiowe dokonuje się na podstawie ilości sprzedanych starterów przez sklep dla pracowników sklepu którzy włączyli (aktywowali) karty to jak to możliwe że doładują,prześlą na ich numery doładowanie,skoro nie wyrażałem zgody by numer karty startera był przypisany do danych osobowych i przetwarzania ich między innymi przez Polską Telewizję Cyfrową
Więc na logikę ktoś kto pakował startery musiał wprowadzić numer karty tu biedronka do jakiegoś systemu i przypisać go konkretnej osobie.... a to już brzydko pachnie jak myślę...

[ Dodano: 2013-07-31, 13:21 ]
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 00:10   

Albo po prostu firma chce nas "Wydymać" :) wkręcająć ściemkę że jak sprzedamy startery tu biedronka to dostanie darmowe minuty :] a skąd pewność że ktoś kartę aktywuje ? a w jaki sposób zweryfikują że akurat karta aktywowana dnia X X jest ze sklepu A a nie jest ze sklepu B ? Przeciez karty sim nie są przypisane pod sklep ? Chore dla mnie , probują swoją chorą taktykę wbić w głowy pracowników :) lecz Ci inteligentni zmuszeni do pracy w ich sklepach nie dadzą zrobić z siebie idiotów...
 
     
~claudia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 11:43   

..tak czy siak, ja nie mam zamiaru aktywować tej karty i promować startery, bo uważam,że oferta wcale nie jest rewelacyjna.
Chyba, że dostanę polecenie od kierownika, to niestety będę musiała je proponować..
 
     
kasias81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 11:49   

hehe a co ma zrobić osoba która już nie pracuje w biedronce a dostałą starter? Sama jej nie potrzebuję, ale zastanawiałam się aby dać malej kuzynce aby wykorzystała te 5 zł na rozmowę z koleżanką.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-01, 13:11   

Właśnie Kasiu wynika problem bo jeśli doładowują konto za sprzedaż na danym sklepie to znaczy że NUMER TELEFONU musi być przypisany ALBO DO SKLEPU ALBO OSOBY,ale te 5 zł moze wykorzystać pytanie tylko jest to świadczenie w naturze i zostanie obciążone podatkiem prawdopodobnie,śmieszne nie?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 19:15   

0t i wynikła spiskowa teoria dziejów srarterów tubiedronka :D >:D :szczena:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-01, 22:35   

a marta wolałabyś zamiast zeszłorocznych zestawów kibica, i obdarowywania starterami, zamiastt tego bon na 250 zł a nie 150 ? ja tak........

[ Dodano: 2013-08-01, 22:58 ]
lub inaczej........ zamiast tych 5 zł na tu biedronka mogli dołożyć 5 zł do paczek na dzień dziecka bo 12.50 jakoś wyglądało tragicznie
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 23:05   

masz rację Rob ale nie mamy na to wpływu co nam firma daje , kiedyś ktoś powiedział : jak dają to brać a jak biją to uciekać ;)
 
     
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-04, 13:48   

Co do tego ekspresu do kawy...Gdzieś czytałem,że kogoś potrzepało prądem :szczena: to ja już wolę ten starter...Niech sobie leży na dnie szuflady z" rzeczami niepotrzebnymi" 8)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-05, 11:46   

To by tłumaczyło wycofanie produktu na magazyn u nas prawie 50 szt razy 149 zł...... to popłyneli
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-05, 12:02   

nie martw się.. i tak zostanie to zrobione.. że popłyną sklepy... nasze premie... za tęgie głowy siedzą na górze...
paczki na mikołaja... ;)
 
     
~Skrzetusky 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-15, 19:52   

Te startery tu biedronka to zamiast bonów wakacyjnych.. :-)
_________________
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie"
  Ocena JMP: 7/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo