Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kadry
Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-11, 17:05   Kadry

Dziś, między 14 a 15 - 16 dzwoniłem do kadr aby zaprosić ich na nasze forum. Chciałem przedstawić im plusy w postaci zamieszczania ogłoszeń, czy odpowiedzi na notoryczne pytania zamieszczane bezpośrednio na forum, które trafią do dużo większej ilości osób niż by mieli informować każdą osobę indywidualnie poprzez telefon. Na pewno zmniejszyło by to liczbę telefonów do ich centrali a nam jako pracownikom, zaspokoiło by ciekawość na pewne pytania. Niestety nie dodzwoniłem się mimo, że miałem sygnał łączenia się a czasem(rzadko) linie zajętą. Słyszałem, że ciężko jest dodzwonić się do nich, ale żeby aż tak? Nie wiem czy mam dobry numer bo w sumie posiadam dwa numery:
- 076 846 44 66
- 076 846 44 62

Jutro będę znowu próbował... Kto wie, może a nóż po jakiejś wewnętrznej debacie się zgodzą i będziemy ich mieli na wyciągnięcie ręki ;)
Co o tym myślicie??
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-12, 09:55   

Chcesz sobie samobója wstrzelić ??? :x
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-12, 16:56   

A niby dlaczego? nie zamkną forum bo ja je opłacam. Z pracy mnie też nie zwolnią bo nie mają powodu. Dzwoniłem, rozmawiałem - miła pani powiedziała, że poinformuje koleżanki i na tym koniec. Pewnie i tak nic z tego nie wypali, a szkoda. :eee:
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
asiulka 

Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 16:10   

dobry pomysł :)
 
     
Wadzio

Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 16:17   

Myśle,że z kadr nikt nie bedzie sie narazał na niezaleznym forum, a po drugie mysle ze na wiekszosc pytan znamy odpowiedzi po to jest forum,zeby dyskutowac ...
 
     
A*S* 


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-16, 10:42   

W sumie nie zaszkodzi, może nie będą aktywnie uczestniczyć ale z pewnością zajrzą na forum czasem - choćby przez ciekawość. Tak naprawdę i tak nie wiemy niejednokrotnie kto udziela się na forach - jesteśmy "niezidentyfikowani", chyba że chcemy być rozpoznawalni.

Mi się podoba pomysł Bartosza - jeśli ekipa z kadr się skusi może być ciekawie -.-
_________________
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-19, 00:14   

Dobrze byłoby gdyby cały zarząd JMD bywał i udzielał się czasem na forum. Kto wie, może kiedyś tego doczekamy ;)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-19, 20:34   

Powiem inaczej. Każdy człowiek może sie odrobinę wysilić i założyć sobie takie forum,i na każdym znajdzie się grupa ludzi która będzie się rozpisywać,biadolić bądź wychwalać JMD ,ale naprawdę nie ma co liczyć żeby kogokolwiek z kadr a już napewno z zarządu na takie fora zaprosić. Panie w kadrach to tacy sami ludzie jak my,z podobnymi problemami.Odwalą 8 godz i do domu,do męża,dzieci.Poważnie wątpię aby wogóle przyszło im do głowy rozpisywać się tu czy gdzie indziej ,a już napewno odpowiadać na posty co niektórych półgłówków.Nie obrażając TU NIKOGO.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-20, 11:49   

Tak, zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, ale do jednego mam zastrzeżenie - każdy może sobie założyć forum, ale w internecie liczy się przede wszystkim intuicyjna nazwa, pozycjonowanie w wyszukiwarkach oraz reklama w internecie - właśnie to forum spełnia te wszystkie standardy. Sam widziałem z 10 for o biedronce, ale pod szalenie długą nazwą albo nazwą z nic wspólnego z biedronką nie wspominając o reklamie. Nie widziałem żadnego porządnego forum poza związkami zawodowymi na których panuje bajzel i nie ład. Dlatego właśnie postanowiłem zainwestować mój czas i nie tylko, w te forum. Tutaj wystarczy, że ktoś napisze wiadomość prywatną do mnie w stylu np. "przydałby się nowy dział forum..." i gdy odczytam taką wiadomość i uznam, że to nie będzie "pusty" dział forum, nic nie wnoszący do ogólnego forum - to go założę. Te forum jest przede wszystkim dla pracowników i to WY tworzycie forum. Jeśli są jakieś pomysły (nawet najbardziej odjechane) to wystarczy napisać w dziale propozycje. Właśnie to różni te forum od ZZ i dziesiątki innych for, które są założone dla picu. Tutaj jest pełne zainteresowanie administratora o popularność i rozwój. :rool:
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-20, 18:26   

Poprostu trafiłes w dziesiatke z nazwa i musze cie pochwalic ze trzymasz tu lad i pozadek.Osobiscie zagladam i tu i na inne fora,wszedzie da sie cos wyczytac,doksztalcic i zwyczajnie ludzko posmiac
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo