Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja Biedronka - program rabatowy dla pracowników
Autor Wiadomość
artuross


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 7
Wysłany: 2010-09-30, 10:53   Moja Biedronka - program rabatowy dla pracowników

Proszę o praktyczne informacje co zawiera ten program...
Przykłądowo: Niedlugo zaczynam prace w biedronce i przydaloby mi sie kupic okulary i teraz nie wiem czy oplaca mi sie czekac az otrzymam"Moja Biedronke" (z opisu wyniak ze sa tam znizki na uslugi optyczne) czy lepiej samemu zabiegac o rabat u optyka.
Wogole to ta karte sie od razu otrzymuje po podpisaniu umowy czy jak to jest? moze to tylko dla najlepszych albo jakis motywacyjne nrzedzie,co?
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-30, 12:36   

koleżanko, na taką kartę rabatową długo się nie czeka ,ja dostałam około miesiąca od kiedy zaczęłam pracować;) dobra okazja;)warto z tego rabatu skorzystać;) pozdrowionka i miłego dnia;) :yeah:

[ Dodano: 2010-09-30, 13:36 ]
przepraszam, kolego
_________________
lalka
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-30, 19:46   

czekasz miesiąc lub dwa. w biurze Kierownik Sklepu powinien podac Ci do rąk własnych ;)

swoją drogą także sie zastanawiam nad wymianą oksów i zakup w Vision Express. Jeśli dobrze wyczytałam komplet szkieł z oprawkami i antyrefleksem bodajże,można mieć od 180 zł? w każdym bądź razie uważam że chyba całkiem się opłaca z kartą ;)
 
     
artuross


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-30, 20:04   

od 180zł za kompley...to całkiem spoko. teraz reklamy na Vision wisza, że szkła z antyrefleksem od 199 zł - wiec jesli tu komplet mozna miec od 180 to fajnie. chyba w takim razie poczekam na tą kartę. dzięki koleżanki:p za info.

poza tym jak działa współpraca biedronki z benefit systems czy tam multisport? ja akurat miałem karte multisport przez pewien czas i za opłatą miesięczną b. duży wybor dyscyplin i obiektów sportowych - korzystanie w ramach opłaty miesięcznej. Tu też się dostaje taką kartę czy jest to na innych warunkach?
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-01, 05:52   

W TYM AKURAT KOLEGO NIE POMOGĘ BO NIE ORIENTUJĘ SIĘ
_________________
lalka
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-01, 07:28   

jak dostaniesz taką kartę,wchodzisz na podaną stronkę,tylko dla Biedronek i tam szczegółowo masz podane firmy ,które oferują te zniżki i miasta,w których one się znajdują...także wszystko zależy gdzie mieszkasz,bo w każdym mieście mogą być zniżki na inne usługi...
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-01, 08:01   

DOKŁADNIE W WIĘKSZYCH MIASTACH DA SIĘ W WIĘKSZEJ MIERZE TAKIE RABATY WYKORZYSTAĆ;) NAJBARDZIEJ MI SIĘ PODOBA NA ZAKUP NOWEGO SAMOCHODU;) HI HI.
_________________
lalka
 
     
artuross


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2010-10-01, 21:15   

biedronkowozu znaczy sie :yeah:
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-01, 21:46   

kiedy ja się bym dorobiła w Biedronce pracując takiego z salonu samochodu, by móc skorzystać z rabatu;)
_________________
lalka
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-02, 15:24   

takie info odnośnie zniżek dzięki karcie rabatowej na okularki ;)

Vision Express jest największą w Polsce siecią salonów optycznych. Poniżej oferta przygotowana specjalnie dla pracowników JMD S.A.:

Montaż i dopasowanie okularów
usługa montażu i dopasowania, wliczona w cenę okularów;
Umowa serwisowa
roczna umowa serwisowa w cenie 1,00 zł.
Cena standardowa – 10% wartości kompletnej pary okularów. Umowa ta daje 80% zniżki przy wymianie okularów na nowe, przez rok od zakupu, jeśli wystąpiło uszkodzenie mechaniczne okularów;

Oprawy okularowe
oprawy okularowe – od 39,00 zł brutto;
Soczewki okularowe
soczewki do pracy przy komputerze AR CLASSIC, z pakietem powłok: antyrefleksyjną (niweluje odblaski, wyostrza widzenie, poprawia kontrast widzenia), utwardzającą (zwiększa twardość soczewki i chroni przed zarysowaniem) – w cenie 120,00 zł brutto (cena standardowa 190,00 zł brutto za parę);
soczewki do pracy przy komputerze AR PREMIUM, z pakietem powłok: antyrefleksyjną, elektromagnetyczną (blokuje promieniowanie emitowane przez monitory ekranowe), filtrem UV (chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV), hydrofobową (ułatwia utrzymanie soczewek w czystości i zmniejsza efekt parowania), utwardzającą – w cenie 180,00 zł brutto (cena standardowa 290,00 zł brutto za parę);
soczewki okularowe z zamówień specjalnych – 10 % zniżki od cen katalogowych;

Okulary przeciwsłoneczne
zniżka 10% na wszystkie okulary przeciwsłoneczne, dla pracowników i ich rodzin;
Badanie wzroku
kompleksowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie 1,00 zł (cena standardowa 59,00 zł);
kompleksowe badanie wzroku, bez zakupu okularów, w cenie 20,00 zł (cena standardowa 59,00 zł);
50% zniżki na badanie wzroku dla rodzin pracowników.
Podstawą do uzyskania powyższych warunków, jest okazanie karty identyfikacyjnej pracownika oraz dowodu tożsamości.
Przedstawionych zniżek nie można łączyć z akcjami promocyjnymi Vision Express SP Sp z o.o.


Aktualna lista placówek dostępna na stronie:
https://www.visionexpress.pl/salony/
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-02, 16:41   

tak, tyle że akurat to jakby nie było jest droga firma optyczna, wychodzi na to że kupując z innej firmy, tańszej wyjdzie Ci pewnie tak samo jak w tym z rabatem;) nie wiem czy tak jest to wartościowe rozwiązanie. Trzeba by było się zorientować;)
_________________
lalka
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-03, 10:04   

dokładnie jak mówi koleżanka :) nic Cię nie wykosztuje orientacja w cenach ;)

jednak w zwykłych salonach optycznych ceny są wg mnie w podobie. ceny zależą od kilku czynników jak np rodzaj oprawek,szkieł czy zwykłe czy z antyrefleksem, czy szkła mają taką samą wartość [- czy +], no i chyba plan widzenia się nazywa czy tam os widzenia.albo to dwa różne pojęcia :P
ja 2 lata temu za swoje oksy dałam coś koło 3 stówek :/ ale akurat mam trochę problemów ze wzrokiem tudzież inne wartości szkieł itd.
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-08, 16:01   

i jak koleżanko zorientowałaś sie w cenach okularów?
_________________
lalka
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-08, 18:49   

Jest promocja na oprawki wszystkie 50% taniej wczoraj kupowałam i naprawde się opłaca
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-08, 21:09   

a ja kupiłam sobie oprawki, a dopiero dostałam później kartę rabatową, więc nieudało mi się z tego skorzystać; ;(
_________________
lalka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo