Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nic dodać nic ująć
Autor Wiadomość
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
Wysłany: 2012-12-28, 15:37   

będzie afera prędzej czy później, zbyt wiele osób zostało niesłusznie zwolnionych, a poza tym to co się dzieje jest bardzo zbliżone do czasów z przed ponad 10 lat... według mnie to kwestia czasu....
  Ocena JMP: 2/10
     
~edzik 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 56
Wysłany: 2012-12-29, 11:25   

tez tak myśle,zabierają nam nasze urlopy,nawet do wypoczynku letniego sie wpiepszają,mamy na wakacje z dziecmi jezdzic jesienią??????????Chora biedronka i niech nikt nie mowi,ze jest dobrze....ja planuję sie zwolnic bo psycha mi juz siada.
  Ocena JMP: 1/10
     
slawcio90

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: 2012-12-29, 13:03   

Do mnie przyjechał wczoraj KR i powiedział że nie przedłuży mi umowy. Mimo, iż należałem do ZZ
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
Wysłany: 2012-12-29, 13:26   

To przynależność do ZZ powinna być gwarancją przedłużenia umowy??
  Ocena JMP: 7/10
     
slawcio90

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: 2012-12-29, 13:46   

Według mnie jeśli ktoś należy do zz, opłaca składki to powinien być chroniony
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
Wysłany: 2012-12-29, 14:21   

ZZ nie ma możliwosci obronic pracownika w tym przypadku wygasa umowa i choc by chcieli nie wiadomo jak nie da rady.Tak że nie miej żalu do nich to decyzja ks lub kr.
 
     
~Kuttel

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 25
Wysłany: 2012-12-29, 19:57   

Panie i Panowie, żadne media nic tu nie pomogą za duże pieniądze są tu z reklam Biedronki aby nagłaśniać jakieś kwestie pracownicze, JMD to już, przerobiła i wie jak postępować, ma dobrych prawników, opłacanych za bardzo duże pieniądze,
.
_________________
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim poj-
mowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego.
Ukaz cara Rosji Piotra I z 9.12.1708r.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-29, 20:25   

umowa wygasa i ma takie prawo..... ale zwalniali tych zarówno z zz jak i nie należących ,nowa polityka cięcia kosztów ,zwalniają starych,a nowi jak to nowi za 1000 zł na rękę na 3/4 rąk sobie nie urwą, i znikają gwiazdy po przepracowanym miesiącu na długotrwałe l4
 
     
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
Wysłany: 2012-12-29, 21:28   

Zdaje sobie sprawę, że trzeba wziąć pewien margines na zbyt zwięzłą opowieść lorego7,
Zwięzła? A co mam pisać że na wypowiedzeniu :regulamin: napisali mi zarzuty iście z przedszkola?
Zamówiła za dużo o karton ananasa!,nazwała dyrektora okularnikiem? To są fakty! :szczena: Tak napisali!śmiechu warte!!!Przedszkole! Osoby inteligentne nie mogły by pozwolić sobie na takie zarzuty w wypowiedzeniu dla 11 letniego pracownika(dobrego pracownika) :aniol:
Ale cóż jeszcze się załapię na imprę Noworoczną i dobrze że jadę to chociaż niektórzy kasjerzy postanowili też jechać bo już im się nie chciało ! Dla mnie to jest nagroda za moje 11 lat a nie statuetka i dyplom :P Chyba miałam jednak autorytet wśród współpracowników w przeciwieństwie do Tomasza (pan dyrektor) przez którego prawie nikt na spotkanie Noworoczne nie chce jechać :pa1:
 
     
Dosia_Samosia


Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 19
Wysłany: 2013-01-09, 09:33   

Kuttel
widziałeś na tvn-ie reklamy biedry, bo ja nie, więc to jedyna stacja która mogłaby podjąć sie interwencjii
_________________
Dosia_Samosia
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-09, 21:58   

o ile pamiętam to właśnie tvn ma bana ; ) od biedry.....a może sie mylę
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-04, 15:07   

Robertty, a dlaczego "ma bana"?
Warto niektóre sytuacje nagłośnić. Klient, który przychodzi do sklepu i widzi uśmiechniętą kasjerkę, o masie rzeczy nie wie!
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-04, 15:56   

w POlsce media są przekupne nikt o biedronie złego nie napisze wiadomo rekalmodawca
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-05, 01:23   

To jest chore.
Chociaż zawsze możemy zrobić strajk we wszystkich biedronkach :D Może to by podziałało ;) )
 
     
~JUMIRA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 32
Wysłany: 2013-08-06, 22:15   

Wszystko się zgadza ja nie pracuje już od dziś w mojej biedronce potraktowali mnie jak jakiegoś śmiecia powiedzieli że stracili do mnie zaufanie że kaserzy się skarżą co jest nie prawdą poddpadłam pewnym osobą na sklepie i postanowili na mnie się zemścić za nic moje słowo przeciw ich słowu dodam że przez tyle lat były tylko pochwały ja złego słowa nie dałam powiedzieć na moją ukochaną bieronkę a nie wierzyłam że się zasadzają na wieloletnich pracowników bo to nie możliwe żeby tak traktowali ludzi z tyloletnim starzem ale cuż pomiliłam się i pozostaje mi jak nie zmienią mi świadectwa z dyscyplinarki na za prozumieniem stron to pozostaje mi sąd jest mi strasznie przykro ale jednak mają nas za nic .(przepraszam za brak znaków)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo