Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Non Food
Autor Wiadomość
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
Wysłany: 2013-03-17, 22:33   Non Food

Mam dość dzisiejszej niedzieli ;( jak u Was jest z NF? Dostajemy po 6 palet,żeby nowym wyjechać to starym trzeba zjechać :szczena: na magazynie,na socjalnym, w szatni-wszędzie stoją palety ze starym NF i in outy,przez cały czas dziennie mamy po calaku,tak myślę,że jeszcze chwila i handlować będziemy przed sklepem w wózkowni :D ,inne sklepy na naszym rejonie tak samo, to jest masakra od czasu jak zmienili ten swój głupi system,kiedyś wszystko schodziło na bieżąco i nie mieliśmy żadnego NF na zapleczu,a teraz na domiar złego dowalili nam 3 paletami wyprzedażówki :szczena: przed świętami ;( ocipieli czy co? Zgodzę się,że to jest kasa ale ludzie zlitujcie się,dowalcie tych 6-8 palet jak już w niedzielę ale w środę sobie odpuście albo wracamy do starego systemu 3 palety w niedzielę i 3 w środę.
Już się boję bo pod zielonymi abażurami nie mam miejsca bo stoi sam food to gdzie ja mam wyłożyc środową ofertę ;( Jak ma ktoś nowatorskie pomysły i rozwiązania to czekam,każda pomoc mile widziana :em29: zaznaczam,że kosze już mam w kształcie litery L,czyli jedne w poziomie a drugi rząd w pionie bo tak więcej tego badziewia wejdzie :yeah:
 
     
~kuba_buba_ 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 38
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 11:20   

Z NF i wszystkimi innymi alokacjami ostatnio przeginają - zdecydowanie. Magazyn pełen, a harmonogram na kolejny tydzień litości też nie ma. Czasami wydaje mi się że to zemsta kogoś na górze.
Pracuję na small'u, a cośrodowe 6 palet NF, plus kolejne 5 palet akcji wykańcza nas. Czy ktoś to dalej przekazuje?
_________________
Boże spraw żeby mi się chciało jak mi się nie chce.
 
     
~zulcia73

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 11:27   

Realistka czy my pracujemy w tym samym sklepie ?:)
W kazdym razie u nas to samo, palety z towarem stoja w każdej alejce, jak okreg wpadł ostatni to mało zawału nie dostał, a my naprawdę nie mamy gdzie tego stawiać, juz nawet na rampie towar stoi tylko na noc go chowamy
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 11:37   

widzę że tak wszędzie jest . Masakra! :bu:
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 11:49   

ja mam z 40 palet non-foodu ma magazynie i już nie mam gdzie towaru przyjąć:/ porażka :/
  Ocena JMP: 10/10
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 283
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 12:16   

to dziwne, bo niesprzedany noon food idzie do sklepów wyprzedażowych,sama w takim pracuję i oprócz bieżącego non foodu dostajemy jeszcze ,, śmieci " z innych sklepów, u nas jest to przeceniane i wyprzedawane, jesli nie zejdzie mimo to, zwracamy do centrum.
Co do bieżącego non foodu to też sporo dostajemy,ale wykladamy cały. na magazynie rzadko kiedy cos zalega. jedynie ,,smieci z innych sklepów bo tego to dopiero przychodzi,masakra. czasem palety stoja tydzien bo brak czasu ,żeby to wyłożyć.
  Ocena JMP: 5/10
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 12:22   

nie no to widzę ze nasz sklep nie jest osamotniony. mamy taki syf że po prostu masakra! nie ma gdzie dostawy przyjmować nie wspomnę o tym ze co dzień mamy cały lub 2 auta! to jest tragedia jakaś! żeby przygotować magazyn na nocna dostawę trzeba zastawić 3 alejki na sklepie którymi potem nie bardzo jest jak zjechać bo tam stoi dostawa wiec klienci nas wyzywają a rejonowa z tym nic nie robi :boks: :boks: :boks: :boks:
 
     
~kuba_buba_ 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 38
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 12:27   

~Stoneczka - wyprzedażówki w okręgu są już zapchane, więc zapchane są też małe sklepy. Przychodzi polecenie regroupingu, dzwonię do rejona gdzie to rzucić, a ona że nigdzie, bo nikt nie jest w stanie tego przyjąć. Więc towar zostaje u nas aż do polecenia zwrotu, które jest zwykle po miesiącu od przyjazdu towaru.
_________________
Boże spraw żeby mi się chciało jak mi się nie chce.
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 15:22   

u nas siku to idę robic do damskiej bo mój zajęty przez noon food ,szatnia również ,w socjalu pod sufit ,korytarz w pomieszczeniach socjalnych pod sufit przechodzimy bokiem,bardziej biuściaste już mają problem .przecież to są zamrożone pieniądzę czy nikt tego z góry nie widzi
_________________
grubymisiu
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 15:32   

Wszędzie jest tak samo, wszystko zawalone towarem i faktycznie nie ma gdzie zrobić przeżutu bo wysokoobrotówki też zapchane
 
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 15:48   

Powiem Wam, że mimo tego iż my jesteśmy small i dostajemy tyle samo co Wy non foodu i alokacji - nie jest tak źle :)
Nasze magazyny mają wiele zakamarków, więc jak się wszystko poukłada to jest ok. Wszystkie alokacje stoją na sklepie i jakoś da się to zrobić. Tylko trzeba mieć chęci i czas. Ja sam 8 godzin układałem magazyn aby miało to `ręce i nogi`
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 17:16   

Takie pytanie ... troche nie na temat :)
Gdzie w woj. Śląskim znajdują się sklepy "wyprzedażowe" ?? :)
  Ocena JMP: 5/10
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 18:32   

poraj zawiercie :yeah:
_________________
grubymisiu
 
     
~michal77

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: SWD
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 18:51   

U nas chyba też, bo niedawno było parę wkrętarek na wyprzedaży, a nigdzie indziej (Wodzisław Śl.) ich nie było.
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 19:21   

na zawierciu i tak to trzymaja na magazynie bo nie maja gdzie wyłożyć ,ale np na poraju juz maja duuużo miejsca i można poszalec :em29:
_________________
grubymisiu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo