Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Logistyka
Autor Wiadomość
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 17:47   

Zapytajcie jarkacza :lol:
Przeproszę urażonych jak i ten pan przeprosi za swoje słowa !!
 
     
ewam 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 3
Wysłany: 2013-02-21, 11:30   

Ok magazynierzy układają palety nie tak jak powinni ...zgoda a co powiecie na pakowanie przerzutów i zwrotów do DC ? MASAKRA ...nieofoliowane , nieopisane . To jest w porządku ?
Nie narzekajcie bo sami nie jesteście lepsi 8)
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
Wysłany: 2013-02-21, 17:54   

Bo to jest tak: jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Wam się nie chce postarać, to dlaczego nam ma się chcieć?
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2013-02-21, 18:10   .

Mnie od pewnego czasu denerwują inne sprawy związane z dostawami... Na 5 dostaw jak miałem nocki w 4-ech brakowało pojedyńczych sztuk w kartonach. Ostatnio 1 fruvity, kefiru, śmietany piątnicy, maślanki. Na drugiej dostawie brakowało 1 pieluch dada, szamponu garniera. Poźniej przyjechały soki sun fruit sklejone taśmą z czego w dwóch nie było nic. Na kolejnek dostawie musiałem myć marmolady pod wodą bo nie wiem gdzie są przechowywane chyba w kurzu i piasku. Opakowania były dosłownie czarne...
  Ocena JMP: 10/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
Wysłany: 2013-02-21, 18:47   

A ile razy puste opakowania po zeżartych batonach się znajduje w kartonie
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
Wysłany: 2013-02-21, 20:33   

My dostaliśmy 2 palety,a na nich po 1 dhp i 2 chipach :szczena: i ściągnij to bidna kobito jak to ciężkie jak diabli,to była chemia na dzisiejszą ofertę,Vanish,calgon i inne pierdoły,jak z chipami sobie we 2 poradziłyśmy to przy dhp-ce był dylemat ;) jak ściągnąć z palety jakieś 300 kg w krótkim czasie nie uszkadzając go 8) dobrze,że bhp-wiec nie widział tego cośmy wyprawiały :D ale dało rade :em29: tylko na przyszłość-my na sklepach nie mamy widlaków(choć by się też przydały ;) )
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
Wysłany: 2013-02-21, 20:39   

realistko chyba jesteś z mojego rejonu.Też tak miałam.Chip z odświerzaczami był lekki ale ten drugi sprawiał już kłopot,nie mówiąc już o dhp.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-21, 20:55   

Biedroneczka791, ja nie jestem z Twojego DC, a mialam tak samo, wiec chyba wszedzie tak bylo. Żeby bylo smieszniej, to palety odwrocone byly przodem do srodka, wiec nie bylo mozliwosci wystawic ich na tej palecie i trzeba bylo sciagac :) Jakis mistrzu to wymyslil :)
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
Wysłany: 2013-02-21, 20:59   

Nam nie udało się ściągnąć razem z dhp tylko przesunęliśmy na drugą.Ale rzeczywiście masakra.Czas Cię goni a Ty się pie... z jakąś paletą.
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
Wysłany: 2013-02-21, 22:23   

A to jestem lepsza :P ściągałam z całą dhp, wsadziłam krótkiego paleciaka na paletę pod dhp, podniosłam i powoli odjeżdżałam a koleżanki trzymały co by to wszystko nie pierdykło :D
 
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
Wysłany: 2013-02-21, 22:51   

realistka napisał/a:
My dostaliśmy 2 palety,a na nich po 1 dhp i 2 chipach :szczena: i ściągnij to bidna kobito jak to ciężkie jak diabli,to była chemia na dzisiejszą ofertę,Vanish,calgon i inne pierdoły,jak z chipami sobie we 2 poradziłyśmy to przy dhp-ce był dylemat ;) jak ściągnąć z palety jakieś 300 kg w krótkim czasie nie uszkadzając go 8) dobrze,że bhp-wiec nie widział tego cośmy wyprawiały :D ale dało rade :em29: tylko na przyszłość-my na sklepach nie mamy widlaków(choć by się też przydały ;) )


Myślałem, że mi kuźwa kręgosłup pęknie. ;/
Jeszcze żeby one były poustawiane face`ami na zewnątrz, a nie do środka, to pół biedy, ale to - to nie wiem co to w ogóle było.
Idiots, idiots everywhere.
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2013-02-21, 23:03   

Braki w opakowaniach gdy karton nie uszkodzony to chyba nie wina centrum tylko producenta albo tych co dostarczają towar a my nie mamy obowiązku sprawdzać zawartości kartonów. Te dziwne układy z dhp i innymi takimi to już inwencja własna załadunkowych więc do nich pretensje.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
Wysłany: 2013-02-22, 13:36   

a ja zrobiłam pamiątkowe zdjęcie własnie tak przysłanej do nas akcji tematycznej... DHP i CHIP-y na euro... i szczerze tylko nasza własna głupota i zaangażowanie kazało nam to zdejmować.. przenosząc ten towar... procedura wyraźnie mówi... ile można dźwigać... gdyby podczas tego "kosmetycznego zabiegu" zdarzył się nieszczęśliwy wypadek...nie byłoby żadnego odszkodowania... winę poniosłybyśmy my.. osoby wykonujące te absurdalne czynności... a zdjęcie pokażę BHP-owcowi... na najbliższym szkoleniu... ciekawe jak kazałby to zdjąć?..chociaż się domyślam jak... musielibyśmy wyjąć towar z CHIPów i DHP... zdjąć je puste i na nowo ułożyć towar... a gdzie tu produktywność??? już kiedyś tak miałam... jeszcze towar zapakowany piętrowo...w tym czasie był u nas bhp-owiec... i zapytany jak mamy poprawnie zdjąć dhp... kazał nam wziąć drabinę... i zdejmować po jednej sztuce... On sam porobił zdjęcia... obiecał interwencję...i jak pojechał.. z obietnicami.... tak... zostało.. a towar pakowany w coraz oryginalniejszy sposób....
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
Wysłany: 2013-02-22, 20:36   

Też zrobiłam fotkę :) na pamiątkę ;)
 
     
carlos84

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 4
Wysłany: 2013-02-23, 12:24   

Jak w dc zaczną ładować tak jak to powinno wyglądać to nie dostaniecie połowę towaru. Po drugie myslicie ze temu czy innemu załadunkowemu chce się kobinować rozbierać papiery chipsy i inne zeby wysłać do was towar . On ma zapłacone za załadunek a nie za rozbieranie pale nie jego wina ze sklepy zle zamawiają ze są alokacje ponad plan itd POMYSLCIE CZASAMI !!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo