Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Układanie towaru na paletach
Autor Wiadomość
Dymol1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2012-12-31, 12:02   

asia30 napisał/a:
jakiś czas temu miałam okazję być w centrum dystrybucyjnym na szkoleniu bhp na którym to byli też magazynierzy którzy układają towar na palety, oczywiście znalazło się kilka osób które posuszyło temat układania. Jacy wiele oburzeni byli ci panowie że niby oni nie mają czasu układać ładnie i streczować. A my co mamy powiedzieć, jak nie wiadomo jak zabrać się do rozłożenia miksa echhh... nic nie docierało


Z wypowiedzi wnioskuje, że nie masz pojęcia o pracy magazyniera w centrum dystrybucyjnym. Oczywiście magazynier mógłby ułożyć mix na palecie wzorcowo, wówczas przez 8 godzin skompletowałby 30 .....no góra 40 palet, przez co byłby pracownikiem nie produktywnym z podstawową pensyjką, z którym, z resztą, firma szybko by się pożegnała. :pa1: Niestety realia są takie, że stawia się raczej na ilość wysłanych palet a nie na ich wzorcową jakość. Każde centrum obsługuje średnio koło 160 sklepów dziennie. Nie trudno się domyśleć ile taki kompletujący musi sklecić palet, żeby być produktywnym. Praca nie jest lekka. Rozumiem, że czasem mogą się trafić palety w opłakanym stanie i szczerze Wam (pracownikom sklepów) współczuje. szkolenie na magazyniera w biedronce
 
  Ocena JMP: 6/10
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
Wysłany: 2013-01-01, 10:09   

My Was szczerze rozumiemy, ale dla nas nie jest fajne zmagać się z paletami... ostatnim hitem są przynajmniej u mnie popsute palety... chcę wyjechać na sklep, a paleta po prostu leci na bok, bo nie ma po jednej stronie deski, a tego nie sposób nie zauważyć przy pakowaniu towaru na paletę.... wczoraj nawet pomarańczy nie mieliśmy zastreczowanych i zanim nimi wyjechałam musiałam sama je zafoliować, żeby później ich nie zbierać przez godzinę... no bez jaj!!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
asia30
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-01, 18:05   

Dymol1, przecież można być szybkim i dokładnym. to raczej ty nie rozumiesz naszej pracy. my nie rozkładamy towaru przez 8 h mamy też inne obowiązki i jak taka cudownie ułożona paleta wjedzie mi na sklep to jak myślisz jaka jest nasza produktywność. ty mojego błędu nie poprawiasz ja niestety twój muszę
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
Wysłany: 2013-01-01, 18:21   

Taki magazynier mógłby czasem ruszyć głową i nie wrzucać ziemniaków na biszkopty, albo słupka słoików z sałatkami na zupki chińskie. Każdy myślący człowiek wie, że nie dość że się to zgniecie, to i runie po zdjęciu folii
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
Wysłany: 2013-01-01, 18:27   

Bo jak się nie zmiesci jedna paleta na samochód to załadunkowy rozwala ją na luzaka
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2013-01-01, 20:58   

Dokładnie jest tak jak napisano powyżej czasami to nie nasz wina ,że coś ciężkiego wywalił załadunkowy na górę ,bo mu tak pasowało a przy układaniu palet to kwestia wprawy i rozmieszczenia towaru na magazynie więc dla chcącego nic trudnego :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
asia30
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-01, 22:08   

czyli co? można??? można!!!
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
Wysłany: 2013-01-01, 22:25   

Koleżanka ma dostawy z Grudziądza i nigdy nie widziała źle złożonej palety. Ja mam dostawy z Wyszkowa - nieraz kompletna załamka a nieraz można chłopaków pochwalić.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
Wysłany: 2013-01-02, 07:25   

o nic nam nie chodzi, tylko np. biszkopty można dać na górę, a nie na dno palety- ten sam czas, a dla nas ułatwienie i mniej zniszczonych towarów... folią też można oblecieć dwa razy więcej , to tylko dodatkowe kilka sekund...
  Ocena JMP: 2/10
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
Wysłany: 2013-01-09, 21:26   

ja ostatnio wysłałam zdjęcie mms-em do KR . na kontenerze ładnie ostreczowana dhp z kropką,a obok dph kartony z pieczarką :yeah:
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
Wysłany: 2013-01-10, 16:22   

dzisiaj miałam piękną DHP z jajkami, a na niej DHP z alkoholem bo nie mieli jak zmieścić na samochód...i co Wy na to??? bo nie wiedzieliśmy czy robić omlety czy jajecznicę.... ;(
  Ocena JMP: 2/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
Wysłany: 2013-01-10, 18:37   

Głupota ludzka nie zna granic
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2013-01-10, 19:14   

AgaF to nie wina kompletacji tylko załadunkowych tak jak i dhp z poprzedniego posta.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
żabolek13 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 21
Wysłany: 2015-05-24, 11:38   

Nie dalej jak wczoraj warzywa ułożone na 2 metry jak nie wyżej , ja mam 1,70 stojąc na palcach nie sięgałam, KR widziała jak to wyglądała. Podobnie z paleta nabiału wysoko ustawiona i prosta jak wieża w pizie do tego raz folia owinięta, ledwo z tira zjechała to wszystko się rozwaliło, prawie przygniatając ks, która akurat inną paletę sprawdzała, zks ledwo zdążyła krzyknąć ze towar leci :em29: za pomysłowość przy załadunku, bo na spodzie jogurty i śmietana , a na górze mleko i kiełbasa.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo