Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bartosz
2013-01-18, 05:29
ShoutBox

Nowy shoutbox jest:
Lepszy
40%
[ 28 ]
Gorszy
34%
[ 24 ]
Nie mam zdania...
24%
[ 17 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 69

Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-20, 14:11   ShoutBox

Otrzymałem od kilku użytkowników zgłoszenia odnośnie funkcjonowania nowego ShoutBoxa (gł. w telefonie). Jestem ciekawy czy dla pozostałych użytkowników nowy ShoutBox jest lepszy czy gorszy? Proszę o opinie w temacie i głosowanie w ankiecie.

Pozdrawiam,
Bartosz
  :: |
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-20, 16:07   

Opcja - "odświeżanie" jest OK. Imho, historia ShoutBox'a powinna pozostawać w pamięci do momentu kolejnego logowania lub przekroczenia limitu - dajmy na to 250 wpisów.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-20, 22:11   

ja korzystam z komputera i dla mnie jest :yeah:
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-21, 08:06   

Jestem tego samego zdania co Neo, odświeża super jednak mógłby być trochę dłuższy, bo wyświetla mi tylko kilka linijek rozmowy
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-22, 08:44   .

Wcześniej mogłem poczytać prawie rozmówki z całego dnia a teraz jak wchodzę to tylko z góra 10 minut :(
  Ocena JMP: 10/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-22, 17:05   

Hmm... Nie bardzo rozumiem co za problem występuje przy czytaniu "wcześniejszych wpisów". ShoutBox pokazuje 150 ostatnich wpisów i zazwyczaj sięga wpisy z dnia ubiegłego. Aby przejrzeć wcześniejsze wpisy wystarczy "przewinąć". Jeśli problemem jest fakt, że przy "przewijaniu wstecz" samoczynnie cofa do aktualnego - nowego wpisu, to trzeba przewinąć "paskiem" zamiast "guzikiem". Neo, Mała82 i reszta użytkowników, którzy mają ten sam problem niech spróbują przewijać paskiem i napiszą czy problem ustąpił, jeśli nie - to się pomyśli nad specjalną modyfikacją... (dopiero po świętach >:D)
  :: |
     
~25britka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-22, 18:27   

witam wszystkich :) mam do Was pytanie czy ktos z Was ma badz mial problem z shoutboxem, a dokladnie chodzi o to ze gdy wchodze na forum laczac sie przez telefon to nie widze zadnych wpisow na shoutboxie oraz nie moge dodac... Kochane moje biedroneczki doradzcie czy mozna cos z tym zrobic...?? Pozdrawiam i bardzo serdecznie dziekuje za rady :)
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 22:44   

Bartosz, Robię tak jak napisłeś. Ponadto gdy chcę się cofnąć do poprzedniej strony, pojawia się coś takiego - "Nie możesz wyszukiwać tak szybko. Odczekaj kilka sekund i spróbuj ponownie." Po czym nic się nie dzieje i konieczny jest powrót na stronę główną.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-23, 15:12   

Neo, komunikat o którym wspominasz występuje w chwili gdzie zbyt szybko przeszukujesz forum pod względem szukanej frazy np. szukasz słowa "biedronka" i po wyświetleniu wyników cofasz do poprzedniej strony - to wyświetla się dany komunikat. Jest to wymagane zabezpieczenie przed obciążeniem serwera.

25britka, Twój problem występuje prawdopodobnie z winy przestarzałej przeglądarki lub bardzo słabego połączenia z internetem. Osobiście stawiam na przeglądarkę. Spróbuj zaktualizować lub podaj wersję przeglądarki to sprawdzę osobiście na moim telefonie.

Osobiście rzadko korzystam z shoutboxa, a zdecydowałem się na aktualizację ponieważ nowy shoutbox(teraźniejszy) jest znacznie szybszy i wygodniejszy, nowe wpisy pokazują się natychmiast bez zbędnego odświeżania. Ankieta w temacie NIC mi nie mówi bo jest zbyt mała liczba głosów. Na dniach wymienię shoutboxa na starszą wersję...
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 15:50   

Nowa jest fajniejsza :)
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 16:46   

Bartosz, Dzięki za objaśnienie. Wychodzi, że tak może być :rool:
Larrikol, fajnie, że wróciłaś do dawnego avatara - bardziej mi się podoba ;)
 
     
@blablo 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 210
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-24, 08:09   

Bartosz, wyłączyłeś funkcję [ you ] na SB???!!!

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2012-12-24, 14:55 ]
Nowa wersja shoutboxa nie posiada [ you ] >:D
 
     
#gamoń

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 71
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-27, 19:20   

troszke wkurza mnie jak... czytam poczatek i mi przeskakuje na sam dół :[
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-27, 19:22   

no właśnie , jest na to jakiś sposób?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-27, 20:02   

Tak, jest na to sposób. Trzeba przewijać trzymając lewy przycisk myszy na "pasku do przewijania". Powrót do starego ShoutBoxa będzie dość problematyczny ponieważ będzie trzeba zmieniać strukturę danych z nim związanych. W nowym roku powróci starsza wersja shoutboxa ponieważ ciągle otrzymuje wiadomości prywatne z problemami dot. obsługi i problemów z przewijaniem/przeskakiwaniem.
  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo