Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nic dodać nic ująć
Autor Wiadomość
lory7
Gość
  Wysłany: 2012-12-10, 09:17   Nic dodać nic ująć

Nie tylko u "WAS"był i jest wyzysk ,spójrzcie w dół to my harujemy jak dzikie osły najbardziej!!!
BOP nie dzieła prawidłowo,skarg nie można wysyłać do góry bo zjawia się trener i straszy nieoficjalnymi zwolnieniami!!!Z tej patoli po prostu trzeba Uciekać bo nie ma wyjścia!!!
Krwiopijcza BIEDRONA się nie zmieni bo tak już się ustawiła że ma za sobą PIP i inne gady
wiem o tym bo sama się przekonałam jak wygląda inspekcja w sklepie :nie: Pożal się BOŻE o przeprowadzenie ankiety anty mobbingowej nie ma mowy bo inspektor informuje od razu przełożonego że oczywiście nie musi się zgadzać na to bo inni też się nie zgadzają żal i lol!!!
Kto ma poukładane w głowie w tym syfie nie będzie chciał pracować !!!Ja już nie chce być niewolnikiem HODOWCY BIEDRONEK niech mi tylko odda kasę ,którą mi wisi za moje wolne przepracowane na rzecz JMD dni,kiedy miałam dzień wolny pod grożbą zwolnienia szłam grzecznie do pracy by napchać dziś wylewający się portfel Pana z Portugalii!!!
To wstyd że firma ,która skandalicznie łamie prawa i godność człowieka reprezentuje jeszcze Naszych piłkarzy Precz z TAKĄ BIEDRONKĄ z POLSKI jest mi za nią w tej chwili wstyd............!!!
 
     
~eR3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 45
Wysłany: 2012-12-10, 11:58   

Jak miło ze ktoś narzeka, ja znam na to super sposób .. Zwolnij sie , przecież to takie proste....

PS. Nie uważam żebym miał niepoukładane w głowie bo pracuje w Biedronce...
_________________
Independence ...
 
  Ocena JMP: 10/10
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
Wysłany: 2012-12-10, 19:37   

Popracuj z 10 lat może wtedy zmienisz zdanie.
 
     
malutka
Gość
Wysłany: 2012-12-10, 23:04   zgadzam

Zgadzam siez tym co napisane ale z małą różnicą wina nir leży po stronie portugali ale polskich kierowników
 
     
~eR3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 45
Wysłany: 2012-12-10, 23:06   

A co to zmieni? Wcześniej pracowałem w polomarkecie 2 lata.. Mam porównanie .. A poza tym jak stwierdze ze fakt coś mi nie pasuje to sie zwolnie a nie będę płakał na forum a w pracy udawał ze wszystko super tak jak wiele osób z tego forum... Najpierw piszą ze wyzysk, cieżko sie pracuje a za chwile : "a kiedy zapomogi?" ... :bu:
_________________
Independence ...
 
  Ocena JMP: 10/10
     
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
Wysłany: 2012-12-23, 21:37   

I tu jest różnica między nami ja nie pracuję!
Po 11 latach wywalili mnie jak szmatę ale teraz z perspektywy czasu cieszę się ,układam życie od nowa mimo tego że było mi ciężko!
Nie mam może jak ty kilku latek ,mam dzieci ,zobowiązania finansowe bo jeżeli masz pracę na stale to myślisz że jeżeli flaki wypruwasz to popracujesz ,ale nie bo dyrowi się nie spodobałam jak powiedziałam co o jego rządach myślę!!!
Co wy wiecie,nie macie pojęcia jak potrafią Cię zniszczyć jak chcą,wykończyć psychicznie ,ludzie byli w szoku co mnie spotkało,jak będę miała okazję to opowiem o tym traktowaniu mediom,na razie jednak szanuję swój czas i poświęcam go w pełni aby od nowa zorganizować swoje życie godziwy byt rodzinie!
I niech nikt nie wmawia mi że tylko narzekałam ja zawsze byłam sobą i nie straszne było mi mówienie wprost co myślę nawet jeżeli nie podobało się to np. panu Dyrektorowi Tomaszowi Osobie,którego pozdrawiam i życzę mu szybkiej utraty pracy ponieważ merytorycznie nie był i nie jest do niej przygotowany ,swoją postawą wręcz odpycha ludzi kreatywnych i twórczych od Firmy a przyciąga sam myst z pewnością dlatego aby sam czuł się dowartościowany :D
* myst-osoba mało kreatyna,leniwa,nadrabiająca dobrą miną i dobrą gadką,lizidupiec ups....
Wszystkiego Najlepszego z okazji wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia !!!
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
Wysłany: 2012-12-23, 21:57   

lory7, Powodzenia :yeah:
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-24, 03:00   

Zdaje sobie sprawę, że trzeba wziąć pewien margines na zbyt zwięzłą opowieść lorego7, ale myślę i wierzę, że każda sprawa tego typu przybliża nas wszystkich do kolejnej nagonki medialnej na Jeronimo Martins za stosowanie takiej polityki wewnątrz firmy. Uważam, że trzeba po raz kolejny utrzeć nosa na skalę całej Polski zagranicznemu gigantowi z grubym portfelem, który najwyraźniej dalej ma zbyt duże mniemanie o własnej dupie i robi co chce, zatrudniając i szkoląc ludzi (często po studiach bez doświadczenia) na wyzysk podwładnych. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że problem nie dotyczy wszystkich rejonów Polski i istnieją rejony z Biedronkami gdzie KR, KO starają się ze wszystkich sił, aby wprowadzić harmonie dzięki której zwiększy się produktywność, ALE nie kosztem ludzi i stosowania szeroko pojętego mobbingu czy zwalniania wedle własnej woli np. za słuszne wytknięcie błędu.

Mieszkam wystarczająco długo w Niemczech i za każdym razem gdy odwiedzam market robiąc zakupy widzę, że Biedronka swoimi działaniami (redukcja etatów, zwiększenie produktywności, większa dbałość o klienta, porządek, szybkość kasowania) stara się doścignąć politykę pracy stosowaną na zachodzie w krajach bardziej rozwiniętych, gdzie pracowników na duży market jest dosłownie z trzech, a mimo wszystko pracują z niebywałą lekkością i dbałością o cały market i klientów. Problemem Biedronki jest zepsuta firma Jeronimo Martins, która chce osiągnąć ten sam efekt, ale najniższym kosztem i co gorsza zdrowiem pracowników na najniższych(najważniejszych) szczeblach firmy.

Wszystkie osoby, które zostały nie słusznie pokrzywdzone przez firmę, proszę o napisanie do mnie wiadomości prywatnej z możliwie szczegółowym opisem, ponieważ prędzej czy później wybuchnie kolejna afera w której chętnie dorzucę swoje trzy grosze.
  :: |
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-24, 11:31   

Bartosz napisał/a:
Wszystkie osoby, które zostały nie słusznie pokrzywdzone przez firmę, proszę o napisanie do mnie wiadomości prywatnej z możliwie szczegółowym opisem, ponieważ prędzej czy później wybuchnie kolejna afera w której chętnie dorzucę swoje trzy grosze.

A dlaczego mamy Ci ufać? :P
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-24, 14:46   

Neo, chociażby dlatego, że nie sprzedałem forum naszej firmie mimo, że miałem okazję za grube pieniądze. Albo dlatego, że od początku forum jest prowadzone hobbystycznie i opłacane prywatnie, a ja jestem człowiekiem honoru. Nie ważne co napiszę bo internet ma to do siebie, że takie zapewnienia można sobie wsadzić w cztery litery. Jedyny publiczny dowód to proces sądowy z firmą, który jasno świadczy o tym, że nie darzymy się sympatią.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-24, 16:28   

Bartosz, Nie neguję tego co wyżej napisałeś. Ale jakie masz doświadczenie w obronie praw pracownika? Nie znamy Cię z tej strony. Może się pochwalisz?
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-24, 17:45   

Neo, przecież nie napisałem, że stanę do boju w obronie pokrzywdzonego pracownika. Nie mam takiej możliwości, a tym bardziej żadnego doświadczenia. Napisałem, że jeśli nadarzy się okazja to z przyjemnością pomszczę poszkodowanych pracowników wytykając publicznie wszystkie brudy JMP o których zostanę poinformowany, by po raz kolejny nakierować firmę na "lepszą" drogę gdzie nie ma AŻ tyle miejsca na osoby, które bezprawnie gnoją pracowników wykorzystując władzę - strach pracowników przed zwolnieniem.
  :: |
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-25, 10:51   

entinfonify, WTF :bu:

Bartosz, więc obnażać się i nie mieć za to korzyści :rool: Ja, podziękuję :yeah:
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-25, 14:20   

Neo, to zależy co rozumiesz przez "korzyść". Dla nie których korzyścią może być publiczne wytknięcie stosowania mobbingu związku z daną sprawą. Wystarczy spojrzeć wstecz, aby zobaczyć, że afera sprzed kilku lat w TVN na skalę całej Polski przyniosła bardzo pozytywne rezultaty - to przecież jest korzyść i to ogromna moim zdaniem. Jeżeli masz na myśli korzyść w postaci poprawienia wyłącznie swojej sytuacji w pracy to niestety nie mam takiej możliwości - chyba, że masz jakiś kreatywny pomysł to chętnie wysłucham. ;)
  :: |
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
Wysłany: 2012-12-25, 20:09   

a ja to w zasadzie czekam aż to znowu pieprznie i bedzie głośno o biedronce i o tym jak sie pracuje może jakis tvn lub fakt rozdmucha aferę
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo