Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak do banku
Autor Wiadomość
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 08:13   Brak do banku

Mieliście kiedyś może przypadek,że bank wykazał niedobór w kopercie? :szczena: Jakie są tego konsekwencje i jak dopłacaliście? Bo ja wczoraj miałam telefon KR, że brakowało mi tydzień temu 50 zeta ;( , jakoś ciężko mi w to uwierzyć bo wszystko mi się zgadzało,ale był wtedy młyn, kasa pakowana na 2 koperty, 20 min. na rozliczenie ostatniego kasjera i spakowanie reszty kasy. Wczoraj dałam więc te 50 do bezpiecznej koperty, napisałam,że to zaległość z tego i tego dnia i włożyłam do koperty z utargiem,pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło i nie miałam zielonego pojęcia jak to zrobić ;(

[ Dodano: 2010-07-12, 10:42 ]
O coś widzę,że tylko z mnie taka oferma .^. i nikt jeszcze nie miał takiej wpadki ;(
 
     
kierownictwo

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-30, 19:57   

Witam, do mnie dziś też KR dzwoniła, i wykazała że w utargu z dnia 23.07.2010 jest brak w dwóch kopertach po 1000,00zł!!! Razem daje to 2000,00 zł !!!!
Jest to przeciez nie realne z mojej strony, w biurze jest kamera, skierowana na 2 sejfy ( z kasetkami, i tam gdzie wrzucane są koperty z utargiem)... Domagam się cofnięcia nagrań monitoringu z banku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo