Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin na ZKS dla obecnych ZKS 18.05 w gryficach???
Autor Wiadomość
#biedroneczka19 

Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-22, 21:01   

No i co odpowiedziałaś? ale glupie takie pytania, skoro klient ma zawsze racje to nie ma co sie z nim klocic ale z drugiej strony wbije tv w pl-ke a facetowi zaplace za montaz drzwi? haha
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-22, 21:19   

nie ma sie co bac tych egzaminow osobiscie znam pare osob które go oblały a do dzis są ZKS :) Także pic na wode w niektórych przypadkach ;p
 
     
konradzik19 

Dołączył: 13 Gru 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-01, 09:30   juz miałem ten egzamin jakis czas temu

pytania : ile trwa szkolenie pracownika. normy dzwigania dla kobiet. skrót przesuniecia srodka trwałego. Daty jak sciągamy i wyjatki. Jaki organ moze kontrolowac i któremu mozemy co kolwiek podpisac na koniec kontroli. procedura sejfów kto i przy jakim sejfie moze przebywac. rozliczenia kasjerskie co robimy w razie niescisłości kogo informujemy. Ile pieniedzy moze miec kasjer w kasetce podczas pracy do 900zl. zgloszenia do bob oraz call center W sprawie świerzych i suchych co gdzie a moze razem. kolejnosc zamawiania. kolejność wykładania. bhp ile dla kogo kiedy pierwsze i na jak długo. Pod jakimi abazaurami jakie promocje. POWIEM TAK RESZTE BEDZIE SIE ZNAC ALE OGÓLNIE BARDZO PODCHWYTLIWY TEST TRZEBA CZYTAC Z GŁĘBOKIM ZROZUMIENIEM TRZEBA GO ZDAĆ NA 85 % I DOPIERO WTEDY MOŻNA PRZEJŚĆ DO PRAKTYCZNEGO. Polega on na tym ze trzeba opisac raport sklepu na przyklad za miesiąc kwiecien ile chleba poszło na przykład w pl jaka cyfra procentowa to dobrze a jaka zle podpowiem ze 2,0 to dobrze. pytania jak zamawaimy kropke czyli pod sprzedaz ale jak zeszła cała do piatku to plus jeden a jak nie to pod sprzedaz. Zamawianie miesa czyli 3 zamówiania głowne w środe. co wazne przy sprzedazy mięsa CENA, CZYSTOSC SZYB, EKSPOZYCJA NA PŁASK, AKCJA PROMOCYJNA, Jak zamawiamy owoce wazywa na promocje czyli 75% twarde i 40% miękkie. i znów to samo cena czystość ekspozycja jednorazówki najwazniejsze. jak zamawiamy pieczywo. i znow jednorazówki cena analiza itp. Jak zamawiamy chłodnie zasada do 4 dni. Nastepnie opisanie kolektora co sie w nim znajduje karzdą cyfre opisac no i w sumie to by było tyle moze byc egzamin na OHR ale nas było duzo i jakos troche sie upiekło. Pytania ogólnie podchwytliwe brak uscislenia i konkretów powoduje nie zaliczenie pytania no i tyle. Pozdrawiam wszystkich i jak cos mi sie przypomni jeszcze to wam podrzuce a i niech MOC bedzie z wami na egzaminie
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-01, 17:57   

75% twarde i 40 % miękkie,boże czego oni was uczą........................................................
a potem na sklepie poracha,jak Ci rejonowi po wiedzy z podręcznika............ >:D

[ Dodano: 2012-08-01, 19:02 ]
odpowiedź odnośni drzwi:
informujesz klienta że koszt montażu nie obejmuje ceny zakupu,że bardzo chętnie skontaktujesz się odnośnie drzwi z przełożonym oraz panem z dc od reklamacji,
-odnośnie telewizora.................. uszkodzenie drogiego non-foodu przezdziecko,rodzic odpowiada za osobę nieletnią i powstała szkodę,ale możesz go poinformować że w związku z posadanym ubezpieczeniem AON potrzebujesz dane klienta o powstałej szkodzie i niezbędne są Ci do tego jego dane,aby uzyskać zwrot ubezpieczenia oraz by umożliwić potwierdzenie takiego zdarzenia......ja bym tak zrobił

[ Dodano: 2012-08-01, 19:05 ]
odnośnie drzwi jeśli klient żada zwrotu gotówki to oddajesz jeśli przyniósł je do sklepu,w innym przypadku prosisz go o kontakt z serwisem producenta,w celu decyzji producenta o naprawie usterki lub wymiany na produkt wolny od wad,bezwzględnie musisz najpierw skontaktować się z przełożonym odnośnie zwrotu drogiego n-f
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-02, 21:43   

Dlaczego u mnie w ogole nie ma nawet tematu tych testow, o ktorych mowicie?
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-05, 12:42   

małe zamieszanie dlatego jak zaproponowano mi już 2 raz awans to znowu odmówiłam.. nie potrzebuję mieć więcej na głowie i obrywać za nic... pracuję już ponad 8 lat jako kasjer i mimo, iż ostatnio dzieją się cyrki to jest mi tak dobrze. jako kierownik to nawet UŻ bym nie wzięła bo kto by sklep otworzył? mam nadzieję, że się to poprawi, a awanse nie dla mnie. powodzenia dla tych, którzy awansują i wytrwałości.
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo