Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bartosz
2010-08-10, 22:46
pani Beata Ł.
Autor Wiadomość
nole

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-07-19, 14:16   pani Beata Ł.

Co słychać u słynnej wielkiej kierowniczce pani Beacie Ł. która zasłynęła w Gdańsku? Podobno awansowała :) Pracuje jeszcze w Jerenimo?
 
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-19, 16:27   

nole napisał/a:
Jerenimo?

Naucz się pisać poprawnie ,wstyd pracować i nie orientować się jak nazywa się własna firma.
 
     
nole

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-07-20, 07:32   

tomcio_em napisał/a:
nole napisał/a:
Jerenimo?

Naucz się pisać poprawnie ,wstyd pracować i nie orientować się jak nazywa się własna firma.

Słuszna uwaga powinno być Jeronimo.

Na szczęście już nie pracuje w tej firmie :)
 
     
simisime

Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-08-10, 12:50   

Niestety pracowałem z tą panią. Było to jakieś 5 lat temu czy tam więcej. Czegoś takiego co ta pani odwalała to w życiu nie widziałem. Codziennie afera o byle gówno ....
Ale co tu się dziwić. Kobieta wynajmowała sobie pokoik (podobno 2x4m), nie miała tv, nie miała radia oczywiście nie miała faceta, niczym się nie interesowała i jedyne co robiła to przesiadywała całe dnie na sklepie i robiła non stop afery i awantury.
Nikt jej nie lubił i nikt nie chciał z nią pracować. Ciągle straszyła zwolnieniami.
Pamiętny jej cytaty odnośnie pytania "czy mogę iść na przerwę?" był znany wszędzie a brzmiał: "czy uważasz, że wszystko jest zrobione?"
Pójście na przerwę to był u niej wielki przywilej a nie to co przysługuje.
Zgrywała super przyjaciółkę do każdego a za plecami każdego obgadywała robiąc fatalną atmosferę ....
Jakby nie było na sklepie to dla niej i tak było źle ..... Ludzie nie chodzili tylko pracowali biegiem aby ją zadowolić a ona ciągle chodziła skrzywiona.
Dobrze że praca w Biedronce skończyła się dla mnie po kilku miesiącach (dostałem lepszą ofertę:) )
A co się z nią dzieje teraz to nie wiem.
Poza pracownikami także rejonowi i destrykci też jej mieli dosyć więc awansowała na rejonową.... no comment
Podobno jak odeszła to ludzie na sklepie odetchnęli z ulgą.

Oczywiście nie mam dobrego zdania na temat pracy w Jeronimo. Nie jestem jednak w tej ocenie obiektywny bo trafiłem na taką kierowniczkę na jaką trafiłem. Wielu moich znajomych pracuje jednak do dziś w Biedronce i sobie chwalą.
Wszystko zależy na kogo się trafi.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-08-10, 22:46   

Hmm... to ja tylko dodam, że użytkownik simisime i nole, to jedna i ta sama osoba pisząca z tego samego IP. Pozatym nie powinno zamieszczać się danych osobowych w sposób publiczny, dlatego też, nazwisko edytuje a temat zamykam z racji naciąganych opinii z dwóch różnych kont od jednej i tej samej osoby.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo