Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
reguły i punkty za tajemniczego klienta
Autor Wiadomość
asdasd 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-03-10, 17:06   reguły i punkty za tajemniczego klienta

Czy możecie przedstawić jak się obecnie lista obowiązków wraz z punktami prezentuje?
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-11, 01:06   

jedna wielka ściema >:D
 
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-11, 11:06   

Nie wisi w socjalnym kwestionariusz TK?
 
     
asdasd 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-17, 12:48   

u nas od dawna nie ma... KR zabrał i nie oddał!
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-17, 14:57   

U nas co m-c wisi na socjalnym wynik TK, ale już 2 m-ce zdarzyło się tak, że niby nie doszły... Podejrzewamy, że mogło być napisane coś typu, że kierownik nie zareagował na dzwonek gdy kasjer potrzebował pomocy lub sam wpadł na kasie... No ale jak kasjerzy mogliby się dowiedzieć! Taki wstyd! Poza tym jak wynik mamy gorszy to od razu wiadomo kto zaliczył wpadkę i jest marudzenie KS i KR i jakieś upomnienia, ale jak jest 100% to o pochwałach nikt nie pamięta!!! Skończeni idioci!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
~koteczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-17, 21:16   

na wyniku nie pisze kto zawinił - tego kierownictwo się dowiaduje innymi drogami, i w scenariuszu nie ma nic o reagowaniu przez kierownika na dzwonki
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-18, 16:31   

z informacją kto rzekomo wpadł zawsze dzwoni rejon! tak u nas jest od zawsze. ale jak jest ok. to nie mówi kto dobrze zaliczył TK tylko trzyma to dla siebie, a czasem fajnie by było się dowiedzieć, że dzięki tej czy tej osobie mamy premię. zawsze ktoś z nas mógł mieć gorszy dzień i raz zaliczyć wpadkę, a innym razem to nadrobić... dziwne co wtedy mogło być nie tak, że nie widzieliśmy wyników TK.... może jednak na kasie zawinił ktoś z kierownictwa...
  Ocena JMP: 2/10
     
piotrek8

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-26, 16:51   

Dziwne że macie informacje od kr kto zainił ja prosiłem tyle razy i powiedział że nie ma takiej opcji żeby taką informacje uzyskać odpowiada cała załoga i tyle. Nawet KO nie chciał ujawnić kto jak było 52% >:D >:D >:D
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-29, 12:28   

I tak powinno byc, skoro firma zdecydowala, ze odpowiedzialnosc ponosi cala zaloga, a nie poszczegolna osoba. Wystarczy, ze za slaby wynik obcinaja premie, kara presonalna jest, moim zdaniem, w takim przypadku zwyczajnie nie na miejscu. Bo gdyby firmie zalezalo na ukaraniu pracownika, ktory zawinil, ujela by to w regulaminie. Kolejnym razem potwierdza sie regula, ze co rejon, to inna zasada.
 
     
toolipanna

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-29, 17:50   

W biedronce w której pracuje zależało to od kierownika, jakieś pół roku temu mieliśmy kierowniczkę która normalnie podchodziła do tych osób które obsługiwały TK i mówiła, że "dzięki Tobie mamy 100% bo wszystko było w porządku na kasie", albo u komuś innemu zwracała uwagę że na sklepie czegoś nie pokazał i nie zaprowadził do półki i że za to nie ma 100% i wszystko było jasne..a teraz wielka nie wiadoma co kto i za co...a kwestionariusz od zawsze wisi w socjalnym, punktacji nie znam ale wiem że jest tam porządek przed sklepem i w sklepie (czystość podłogi, non foody, wózki sklepowe itp.), obsługa na hali sprzedaży (czyli "dzień dobry" w pierwszej alejce i pokazanie jakiegoś produktu klientowi), obsługa przy kasie (czyli 5 kroków kasjera).
 
     
ania1984444

Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-07, 17:47   

Nasz wynik to 98 %. Odjęli nam za nie powiedziane dziendobry w pierwszej alei. Słusznie? Podobno nie miało być za to punktów ujemnych. Coś się zmieniło?
 
     
toolipanna

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-08, 16:00   

Tak, nam tez kiedyś za to potrącili, tak jak pisałam w poprzednim poście jest to w kwestionariuszu TK.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-09, 09:28   

my mieliśmy ten sam problem jakieś 2 m-ce temu, ale dalej to olewamy bo każdy kulturalny klient wchodząc do sklepu sam powinien pierwszy powiedzieć dzień dobry.... szkoda bardzo żebyśmy non stop odwracali się od towaru i wszystkim kłaniali, można by nadwyrężenia karku dostać od tych głupot, a zresztą kto im to udowodni czy mówimy czy nie? jak ma nakazane albo zły dzień to i tak nas udupi...
  Ocena JMP: 2/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-09, 11:44   

Dzień dobry -- obowiązuje pracownika gdy w momencie wejścia klienta do sklepu pracownik jest zwrócony do klienta przodem :) nikt nie każe odwracać się pracownikowi wykonującemu swoja pracę w celu powiedzenia dzień dobry.
Tak na marginesie widać ,że kultura to bardzo bolesne zjawisko w naszym narodzie
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-09, 23:19   

Po pierwsze to najpierw zastępcy i kierownicy powinni mówić dzień dobry, bo z tego co zauważyłam jest z tym ciężko, a jak kasjerzy mają się dostosować skoro kierownicy to olewaja? Z innej strony, to świadczy o naszym poziomie nie tylko kultury, ale i zainteresowania klientem, klientowi zależy ma tym aby personel sklepu widział jego obecność, dlatego w sklepach na wysokim poziomie, dzień dobry na powitanie w sklepie to standard, po to także żeby odstraszyć potencjalnych złodziei, którzy wiedząc że zostali zauważeni przez personel zrezygnują z kradzieży.
A tak z mojego podwórka, ją osobiście mówię dzień dobry, nie tylko w pierwszej alejce i nie mam z tym żadnego problemu
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo