Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: DarkSide
2013-03-05, 20:05
1000zł w styczniu / marcu 2012
Autor Wiadomość
~Agatick2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-23, 10:49   

Słyszałam w ogóle,nie wiem ile w tym prawdy,że zarząd się zmienił(w 2 biedronkach to słyszałam od kierowników)-jak przesiadywali tam Portugalczycy i Polacy to do tej pory mieliśmy premie roczne, podwyżki co roku..nawet o te 4 proc. A teraz w zarządzie są sami Polacy...? i już widać..zero premii,zero podwyżki...u nas zaszły zmiany na sklepie...jakieś dziwne kontrolowanie nas na monitoringu,patrzenie na ręce i wyciąganie konsekwencji ..i takie rzeczy tego typu... .^.
 
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-23, 12:55   

Nowy zarząd mamy od ponad roku i co z tego? W zeszłym roku było 1000 brutto i kto to ustalił? Zarząd? Otóż nie - Rada Nadzorcza. W tym roku premii nie będzie bo już nie zasiadam na jej czele :eee:
 
     
Sebolek 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-23, 21:31   

coltmaniak napisał/a:
kluq napisał/a:
jan kowalski napisał/a:
mógłbyś sobie odpuścić

No jakoś właśnie nie mogę ,bo nikt nikogo do biedronki kajdankami nie przykuł ;)


Widzę że kolega na dość wysokim stanowisku jest skoro tak pisze.

Każdy walczy o swoje i nie dziwię się reakcji. Tak czy siak faktycznie mógłbyś sobie odpuścić.
Bo w centrum może i są wysokie stanowiska ale towaru pakować nie potrafią a o przyklejaniu naklejek z numerem palet nie wspomnę. No ale cóż jak to w realiach PL bywa jak ktoś ma wysokie stanowisko to myśli że może pisać wszystko... Prawie jak narcyz


Czepiesz się kompletacji kolego i jakiś naklejek a Wy dobrze poskładać palet nie potraficie, nie odróżniacie nadal euro od dhp, i nadal sklepu składają palety na kupe a na górę dokładają zwroty. czy to jest mądre?

[ Dodano: 2012-03-23, 21:40 ]
Tylko narzekacie na kase, zobaczcie jak Biedronka i JMD poszło do przodu przez ostatnie 5 lat. 5 Lat temu dostawałem 1200zł brutto plus jakaś premia uznaniowa,a dziś w Centrum dostajemy minimalne wynagrodzenie prawie 2200zł brutto plus dodatki. Więc która firma zrobiła takie postępy jakie zrobiło JMD? Kiedyś u nas w Lubinie każdy się śmiał z biedronki a dziś każdy by chciał tam pracować, lecz nie wszyscy mają możliwość dostania się do centrum. Jest dobrze a zobaczycie że będzie jeszcze lepiej :-)
 
     
coltmaniak

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-23, 21:51   

Cytat:
Czepiesz się kompletacji kolego i jakiś naklejek a Wy dobrze poskładać palet nie potraficie, nie odróżniacie nadal euro od dhp, i nadal sklepu składają palety na kupe a na górę dokładają zwroty. czy to jest mądre?

Ok może się czepiam ale jak ma się magazyn wielkości przedpokoju czy nie wiem jak to nazwać to powodzenia w dobrym układaniu.
Cytat:
Tylko narzekacie na kase, zobaczcie jak Biedronka i JMD poszło do przodu przez ostatnie 5 lat. 5 Lat temu dostawałem 1200zł brutto plus jakaś premia uznaniowa,a dziś w Centrum dostajemy minimalne wynagrodzenie prawie 2200zł brutto plus dodatki. Więc która firma zrobiła takie postępy jakie zrobiło JMD? Kiedyś u nas w Lubinie każdy się śmiał z biedronki a dziś każdy by chciał tam pracować, lecz nie wszyscy mają możliwość dostania się do centrum. Jest dobrze a zobaczycie że będzie jeszcze lepiej :-)


Fajnie że macie tak na centrum. Bo u nas kasy brak. Wiem wiem cały czas mi coś nie pasuje ale wyżyć za 1350 zł miesięcznie powodzenia. Ale trzeba. Staż mały bo niedługo 4 lata. Ale jakoś kokosu u nas nie ma. Wymagania coraz większe a kasa za dużo nie drgnęła.

I nadal uważam że punkt patrzenia zależy od punkt siedzenia. Nikomu nie ubliżając żeby nie było. I życzę wam jak największego wynagrodzenia. ]


peace
 
     
#Jahanna 
Czekam...

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 102
Skąd: ze wsi
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-23, 22:02   

Odnosnie tak ukladania palet to ja bym chciala dodac ze np u Nas poszla notka zeby niebieskie odzielnie od bialych, dhp rowniez itd.. i My sie stosujemy.. a kto sie nie stosuje ... ??? KIEROWCY... to dostawca sobie sam sklada palety zeby zajmowaly jak najmniej miejsca.. nie mowie ze wszedzie tak jest ale bardzo czesto... i pozniej przyjezdzaja do Was a Wy nadajecie na Nas...
_________________
''Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś
i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie.''
 
     
Sebolek 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-23, 22:10   

Kierowca sobie składa 2 Euro 2 dhp później 1 Euro i dalej 2 dhp 3 Euro i dwie dhp? :-) Nie wiem jak jest na innych centrach ale w Lubinie masakra. Makulatura powyżej 2 metrów nie ofoliowana? Toż to szok:-)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-23, 22:20   

Sebolek napisał/a:
Makulatura powyżej 2 metrów


matko kochana, kto to sklada i jak wywozi z magazynu? :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-23, 22:45   

Proszę się trzymać tematu 8)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
damian733 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-23, 23:21   

no tez wlasnei to jest foruma na temat premii a wy o paletach piszecie prosze was . palety najwazniejsze ...
 
     
#Wojtus 
miły

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Pomorze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-24, 01:56   

Niedobory palet na sklepie to i premii nie ma...

Taki tam żarcik na zakończeni dnia ;)
 
     
#Jahanna 
Czekam...

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 102
Skąd: ze wsi
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-24, 17:18   

Sebolek,
Ale ja podkreslilam ze nie twierdze ze wszedzie ;)
Plotki sa rozne... najlepiej poczekac... jedni mowia ze bd ale w kwietniu inni niby slyszeli na tym ostatnim zebraniu ze nie bedzie, a inni ze nic nie zostalo powiedziane... chyba na innych byli :D ja jestem zla np bo w tamtym roku sie nie zalapalam a teraz ma nie byc;/ no ale trudno sie zobaczy ... ;) nie ma co glowy zawracac bo tak szczerze co to komu daje ... ? ;)
_________________
''Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś
i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie.''
 
     
coltmaniak

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-24, 19:51   

Jahanna napisał/a:
Sebolek,
Ale ja podkreslilam ze nie twierdze ze wszedzie ;)
Plotki sa rozne... najlepiej poczekac... jedni mowia ze bd ale w kwietniu inni niby slyszeli na tym ostatnim zebraniu ze nie bedzie, a inni ze nic nie zostalo powiedziane... chyba na innych byli :D ja jestem zla np bo w tamtym roku sie nie zalapalam a teraz ma nie byc;/ no ale trudno sie zobaczy ... ;) nie ma co glowy zawracac bo tak szczerze co to komu daje ... ? ;)


Zdrowe podejście.
Ja cierpliwie po czekam do końca kwietnia.
Jak będzie fajnie bo mi pomoże w malutkich marzeniach jak nie będzie trudna da się radę :)
 
     
tom8221 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-26, 15:43   

Sebolek napisał/a:
Makulatura powyżej 2 metrów nie ofoliowana? Toż to szok:-)


Szoku to byś dopiero kolego doznał, jak byś zobaczył paletę z nabiałem dwa metry wysoką, a na samym dole surówki, i śmietany przygniecione parówkami, kiełbasami itp, wędliny powsypywane w środek palety luzem, bo kartonik się komuś rozleciał.
Weź mnie nie drażnij tekstami o makulaturze na dwa metry, bo powyżej trzeciej warstwy (jakies 1,7m) nikt by nie dał rady zapakować.

Sorki za OT ale po prostu musiałem. ;(
 
 
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-26, 15:54   

to jest inny temat o czy wy tu pierd.......ie. PRZEPRASZAM za wyrażenia
 
     
tom8221 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-26, 15:56   

Ja wiem i dlatego przeprosiłem za OT
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo