Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-05-12, 21:01
rozliczenia kopertowe
Autor Wiadomość
~piwo29 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-15, 18:30   

ja dzisiaj pytalem dziewczyn z kierownictwa czy cos slyszaly o tym to mowia ze nie i ze watpie zeby takie cos wprowadzili.
 
 
     
~asia75 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-24, 10:58   

U nas tez kierownicy nic nie wiedzą na ten temat.
_________________
Asia
 
     
Beaga2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2010-06-01, 10:43   właśnie się boję tego rozliczania kopertowego w tym tygodniu

Ponieważ w niedzielę wiem że głupio zrobiłam szybko sobie przeliczyłam utarg i z tego co przeliczyłam a się okazało potem że mam 300 zł za mało ale mogłam się walnąć bo szybko liczyłam i żeby kierowniczka nie widziała no i mogło zostać w skrzynce bo nie widziałam czy jest pusta i dziś się boję iść do pracy bo wieczorem już będzie raport ale z drugiej strony nigdy się tak nie myliłam i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze jak będzie to już nie będę sobie przeliczała bo szkoda nerwów Miał ktoś taką sytułację????

[ Dodano: 2010-06-01, 10:46 ]
no właśnie u nas te rozliczanie kopertowe jest już od począku maja!!!!!

[ Dodano: 2010-06-01, 10:48 ]
aale zawsze wszzystko było dobrze okaże się dziś wieczorem lub dopiero jutro jak pójdę do pracy bo specjalnie pytać się nie będę bo podejrzane będzie....
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-01, 19:05   

a moge zapytac jaka to czesc Polski??? u na nie ma rozliczeń kopertowych ani tez nikt o tym nie słyszał...

Region Zachód
_________________
biedroneczka:))
  Ocena JMP: 7/10
     
Beaga2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-02, 00:14   

Tak Warmińsko Mazurskie dziś nie było jeszcze raportu więc jutro muszę się szykowć na najgorsze ale tak przemyślałam jak by było coś nie tak to dali by znać dziś już napewno z banku
 
     
awen

Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-02, 16:56   

Przerażacie mnie tym rozliczeniem kopertowym!Rok już pracuję i zdarzyło się parę razy,że 50 lub 100złotych zostało w czarnej skrzynce na sklepie.Dopiero po kilkukrotnym przeliczeniu kasetki i utargu,szło się szukać forsy pod kasami i w skrzynce!A jak wprowadzą kopertowe to co!Ja będę miała braki a koleżanka na drugi dzień nadwyżkę-bo przy zejściu z kasy wszystko przepatrzy,szczególnie czarną skrzynkę.I dowiemy się o tym za miesiąc!
 
     
Beaga2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-03, 00:58   

Tak właśnie wygląda ta sutułacja z rozliczeniem kopertowym ja chyba miałam dobrze bo nic nie mówiły ale się zastanawiam czy niedziela wchodzi w tamten tydzień czy w ten czy się jeszcze obawiać następnej środy????

A co do tego rozliczenia u nas dziś była nawet taka sytułacja jedna drugiej pożyczyła 20zł bo było mało drobnych i ta druga zaraz została ściągnięta do rozliczenia i już nawet zapomniała oddać te 20zł zdała kasę w kopertę a tamta ją woła moje 20zł i co one mają powiedzieć aż strach....
 
     
A*S* 


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-03, 12:14   

U nas na szczęście nic takiego nie funkcjonuje i nic nie słychać żeby miało wejść w życie ;]
ale...... >:D wiedzą co jeszcze wymyślą...
_________________
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo