Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik pracy
Autor Wiadomość
Dumbi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 24
Wysłany: 2009-12-22, 18:36   grafik pracy

czy to prawda ze KS mogą dać 3 niedziele z rzędu i prace 6 dni w tygodniu po 12h ?!
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-22, 18:52   

wszystko się da do puki ci OHR pozwoli, jeżeli nie pozwala to za zgodą KR a jeśli jest taka potrzeba, pisze się umowę zlecenie, ale to są rzadkie przypadki, jeśli brakuje ludzi wolą kogoś ściągnąć z innego sklepu...
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-22, 22:03   

chester1988 napisał/a:
wszystko się da do puki ci OHR pozwoli, jeżeli nie pozwala to za zgodą KR a jeśli jest taka potrzeba, pisze się umowę zlecenie, ale to są rzadkie przypadki, jeśli brakuje ludzi wolą kogoś ściągnąć z innego sklepu...

Nie zgodzę się z tym. Kiedyś na nowym grafiku miałem cały tydzień pracy bez przerwy, a tydzień wcześniej pracowałem w niedziele więc sumując to 8dni w tym 2razy po 12h a to jest sprzeczne z prawami pracownika. Z tego co wiem to można pracować 3 niedziele pod rząd ponieważ według kodeksu pracy, należy Ci się tylko jedna niedziela wolna. A w ciągu tygodnia możesz pracować max 6dni pod rząd i to nawet po 12h :-P
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-22, 22:46   

ja miałem podobnie ale trzeba wziąć poprawkę że w biedronce tydzień zaczyna się we wtorki i kończy w poniedziałki więc możliwe :P
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-25, 15:21   

chester1988 napisał/a:
ja miałem podobnie ale trzeba wziąć poprawkę że w biedronce tydzień zaczyna się we wtorki i kończy w poniedziałki więc możliwe :P

i wszystko jasne :-P
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
AYK2 

Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-02, 13:22   

chester1988 napisał/a:
w biedronce tydzień zaczyna się we wtorki i kończy w poniedziałki więc możliwe


nie koniecznie zaczyna sie we wtorki,to jest zalezne od jakiego dnia zaczyna sie kwartal
 
 
     
Ania08 

Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-03, 10:46   

na teraz tydzień mamy od piątku do czwartku:)
_________________
Anka
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-03, 16:08   

dałem to dla przykładu, aby wytłumaczyć absurdy z jakimi się stykamy
 
     
back2groove 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 21
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2010-01-06, 01:05   

zdarza sie ze pracuje sie we wszyskie weekendy w miesiacu, a bywa i tak ze wszystkie weekendy sa wolne
_________________
The voices in my head tell me to stay home and clean my guns..
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-06, 11:10   

u mnie każdy pracownik ma 1 weekend wolny w miesiącu no i 1 niedziela pracująca ;)
 
     
~Patrycja.S. 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 55
Skąd: WOLIN
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-22, 07:47   

witam
u nas pracujemy co 2 niedziele tylko dlatego ze mamy na 2 zmiany
a co do godzin to czasami zasuwamy po 12 godz ale dopiero jak sie kwartal konczy a nie mamy godzin
_________________
Każda zabawa jest dobra, jeśli tylko potrafisz się w nią bawic .
 
 
     
jaguśka

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-05, 15:18   

a jak jest z urlopami? ja miałam zaplanowany urlop na 8 lutego do 15 stego. niestety rozłozyła mnie grypa i wzięłam l4 bo zasmarkana kasjerka mdlejaca na kasie to chyba nie jest fajny widok. dzis się dowiedziałam ze urlopu nie mam. przesuniety w kosmos na niewiadomo kiedy ;( nawet nie wspomne że od października pracuje pomimo ze umowy o prace na oczy nie widziałam. wiem że mam przedłuzona ale nie wiadomo do kiedy i czy na tych samych zasadach co poprzednio. jak to sie ma do praw pracownika?
 
     
Kingaa66 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Gru 2009
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-05, 16:21   

Jak to nie widziałas umowy na oczy??
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-02-05, 17:23   

jaguśka napisał/a:
a jak jest z urlopami? ja miałam zaplanowany urlop na 8 lutego do 15 stego. niestety rozłozyła mnie grypa i wzięłam l4 bo zasmarkana kasjerka mdlejaca na kasie to chyba nie jest fajny widok. dzis się dowiedziałam ze urlopu nie mam. przesuniety w kosmos na niewiadomo kiedy ;( nawet nie wspomne że od października pracuje pomimo ze umowy o prace na oczy nie widziałam. wiem że mam przedłuzona ale nie wiadomo do kiedy i czy na tych samych zasadach co poprzednio. jak to sie ma do praw pracownika?

A KS posiadasz ??
- POSIADASZ, więc zapytaj - przecież obowiązkowo musisz się podpisać pod umową. Jeśli ktoś zrobił to za Ciebie to olej Biedronkę i goń do sądu ;)
A co do urlopu.... no cóż, w pracy jedyna nie jesteś a urlopy są planowane osoba po osobie więc jeśli w czasie swojego urlopu miałaś L4 to urlop pewnie wykorzystasz na samym końcu i tu większych pretensji niestety mieć nie możesz - ot zwykły pech, że zachorowałaś akurat w czasie swojego urlopu.
Pozdrawiam
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
jaguśka

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-05, 17:25   

zwycajnie. próbna skonczyła mi sie pod koniec października. a tu juz luty i słyszę tylko ze mam przedłuzona prawdopodobnie do końca tego roku. z tym ze fizycznie jej nie dostałam. dziewczyny u nas na sklepie mówią ze to normalne. mnie sie wydaje inaczej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo