Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROBLEM Z K.R
Autor Wiadomość
amor12

Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 0
  Wysłany: 2010-09-27, 10:37   PROBLEM Z K.R

witam biedronki,mam problem z KR.Będąc na sklepie obserwował moją pracę na kasie po czym podszedł do mnie i powiedzial że skasowałam towar wyrywając klientowi paragon.Przy klientach używał w stosunku do mnie obrazliwych słow. Gdy wezwal mnie do biura tam to dopiero mnie poniżył i upokorzył.Jeszcze nikt mnie tak nie potraktował.Klienci na mnie patrzą jak na złodzieja,KR nie miał racji musialam sama to udowodnić bo kierownik sklepu nie potrafił się odezwać bo sam nie ma o niczym zielonego pojęcia,gdy KR mnie obrażał k. sklepu stał i nic nie powiedział.Kiedy KR wchodzi na sklep to caly personel nie wie gdzie ma się schować żeby tylko nie wchodzić mu w drogę bo nas straszy naganami i zwolnieniem napiszcie co mam zrobić gdzie mam szukać pomocy.

[ Dodano: 2010-09-27, 11:44 ]
ZNA KTOŚ TYPA SZYMON SOCHACKI :boks:
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
Wysłany: 2010-09-27, 12:45   

Wyślij skarge na adres
pracownicy@jmpolska.com
 
     
~jupi

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 59
Wysłany: 2010-09-29, 14:46   

przyjadą... zbadają... pogadają... i... było jest i będzie....
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-09-29, 19:40   

współczuję, my mamy super KR i oby się nie zmienił. próbój pomocy u kogoś nad nim
_________________
lalka
 
     
devilm16

Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 0
Wysłany: 2010-10-29, 16:38   

Złożenie skargi nic nie da :nie trzeba mieć dowód.
_________________
Mia
 
     
~edzik 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 56
Wysłany: 2010-10-30, 09:39   

my tez mamy rejonową,szalona kobieta,towar lezy na magazynie a my musimy sprzątac,zastraszanie ,nagany,ponizanie a kierownik nic...boi sie o wlasny tyłek,ale to nagminne chyba .CoS trzeba z tym zrobic bo nas psychicznie wykonczy,same kłotnie przez ta babę na sklepie,atmosfera niedowytrzymania.
  Ocena JMP: 1/10
     
devilm16

Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 0
  Wysłany: 2010-10-30, 15:07   

TEZ MAMY TAKA REJONOWĄ.... MASAKRA... WCHODZI NA SKLEP I ODRAZU STRACH,OBAWA ZE COŚ SIE MOZE STAC..... COS KTOS JEJ NIE PODPASUJE TO ODRAZU STRZAŁECZKA..... NAWET NIE PODA POWODU.... PEWNIE JEJ SIE TO PODOBA?..... NA DODATEK P.REJONOWA I NASZA KIEROWNICZKA TO DOBRE KOLEZANKI..... WIEC NIKT ZA NAMI NIE STANIE!!!!!!!!!!!!
_________________
Mia
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
Wysłany: 2010-10-30, 17:51   

Ja mam KR faceta SUPER z babami jest gorzej też miałam sytuację jak ty ale znowu Ks to moja kumpela i miałam oki!
 
     
Edimax27 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-31, 12:39   

edzik napisał/a:
my tez mamy rejonową,szalona kobieta,towar lezy na magazynie a my musimy sprzątac,zastraszanie ,nagany,ponizanie a kierownik nic...boi sie o wlasny tyłek,ale to nagminne chyba .CoS trzeba z tym zrobic bo nas psychicznie wykonczy,same kłotnie przez ta babę na sklepie,atmosfera niedowytrzymania.


Jeśli będziesz wychodzić z takiego założenia to ciągle w strachu będziesz pracował. A to wcale nie jest dobre. Takich osób w sklepach w różnej części Polski jest dużo więcej. Rozumiem, że boisz się o pracę. U mnie w biedronce też każdy chodzi jakby kija połknął jak regionalna przybędzie. A ja czy jest KR czy jej nie ma pracuje tak samo a na jej uwagi staram się zwracać uwagę. Ostatnio po porządnej rozmowie z KR zrozumiałem, że wcale nie jest taka zła kobieta jak inni uważają. Po prostu wymaga pewnych procedur i musi sklep ich przestrzegać. Ona też odpowiada przed przełożonym także czasami zrozumcie trochę.

A co do towaru to czystość sklepu chyba ważniejsza od towaru - oczywiście w przypadku gdy towaru nie brakuje na sklepie! Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.
Ostatnio zmieniony przez Edimax27 2010-11-13, 17:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
Wysłany: 2010-11-01, 18:31   

tu chyba nie chodzi o obowiązki KR,bo wszyscy oni mają przełożonych,jak my wszyscy i procedury jak my wszyscy....chodzi bardziej o to,w jaki sposób nakładają na ciebie obowiązki....krzykiem?wyśmiewaniem?kpiną?czy może po ludzku,wystarczy powiedzieć....to mi się nie podoba i to proszę poprawić....U nas jest rejonowy super człowiek,można z nim porozmawiać i też pożartować,jak jest chwila....oby był z nami jak najdłużej,bo i atmosfera jest całkiem ok....
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-11-04, 20:41   

nasz KR też jest nawet nawet, nie narzekam;)
_________________
lalka
 
     
Marzena 23235 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Lis 2010
Posty: 0
Wysłany: 2010-11-30, 23:07   

Nasza Rejonowa to wredna baba!!! ;( jednak faceci są lepsi:) :em29:
 
     
~basiad24

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 40
Wysłany: 2011-02-02, 07:21   

nasza rejonowa super kobieta! jak trzeba to opiepszy jak trzeba to pochwali a na otwarcie nowej biedronki siedziała na kasie, teraz mają być zmiany mamy mieć rejonowego. ciekawe jak będzie? .^.
 
     
bebe1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 0
Skąd: gdynia
Wysłany: 2011-07-08, 08:42   

Zapewniono mnie,że nie będzie problemu z wolnym na mój wyjazd do Częstochowy 6 dni koszta poniesione.A teraz,że ciężko grafik napięty.O moim wyjeżdżie było wiadomo od lutego.Co ;( mam zrobić? ;(
_________________
kabe
 
     
#agi 555 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 95
Wysłany: 2011-07-08, 11:13   

miec wszystko w dupie i jechac
_________________
facet to skarb ... więc zakop go w ogródku
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo