Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena poniżej oczekiwan
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-02-21, 20:22   

hrhr, mylisz pojęcia. wazeliniarstwo to nie to samo co dogadywanie się z ludźmi, a nasyłanie pip na swój sklep to nie odważne mówienie co się myśli. Przeciwnie. Gdyby umiał stanowczo powiedzieć, wyrazić swoje zdanie - nie musiałby ani nasyłać kontroli, ani rozrzucać śmieci. To wyraz desperacji i bezsilności w relacjach międzyludzkich, a nie podążanie drogą niewchodzenia w tyłek przełożonym.
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~kasia_87 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-03-27, 15:34   

Givszoman napisał/a:
Mi niestety za próbę odwołania się od oceny poniżej oczekiwań pracodawca nagle wypowiedział umowę o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia i zwolnieniem z obowiązku świadczenia pracy za 3 miesiące z zachowaniem prawa do wynagrodzenia. Więc ja pracodawcę potraktuję inaczej - po prostu składam pozew w sądzie pracy z żądaniem przywrócenia do pracy. Jaki będzie efekt - nie wiem, ale spróbować trzeba. Takie jest moje zdanie.


Mogę prosić priv nie mogę wysłać wiadomość więc proszę o kontakt
 
     
magdaaaaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Mar 2021
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-03-27, 16:32   

Czyli jeśli dostanę naganę czy ocenę poniżej oczekiwań w marcu i w tymże marcu mija rok jak pracuje to nie dostanę stażowego tylko dopiero za rok ?
I takie pytanie z innej beczki czy u was na biedronkach też jest taki ' zimny wychów" czyli niech się nowy sam nauczy ,my mu nie pomagamy ?
 
     
Czachy69 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-02-27, 19:11   

Ja wiem tyle, że słynny Givszoman w roku 2021 pięknie się odwdzięczył byłemu pracodawcy - przez niego ostatni sklep na którym pracował dostał od sanepidu łącznie 2300 zł mandatów karnych w roku 2021, a na byłym pracodawcy wymusił ponowne przeliczenie wynagrodzenia za 3 miesiące "pracy" - tzn. zwolnienia z obowiązku świadczenia pracy, bo niewiele brakło, a zostałby oszukany na niemalże 2600 zł brutto.

Cóż, syfu na tym jednym sklepie nigdy nie brakowało, był i pewnie dalej jest to najczęściej kontrolowany sklep w mieście Świnoujście. Na żadnym innym takiej ilości kontroli nie było. Ile wywołał ten jeden człowiek, nikt nie wie tak naprawdę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo