Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet świąteczny 2020
Autor Wiadomość
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-04, 18:44   

Debesciak napisał/a:
Włodarz napisał/a:
amminadab zależy kto i co rozumie pod pojęciem dobra whisky takie trunki jak balantyna czerwony jaś czy czarny jack. Dla jednych to spełnienie kubków smakowych dla innych whisky zdatna do wypicia z dużą ilością coli a inni tego nie tykają bo to najtańsze i najgorsze whisky.
I tak zgadzam się w biedrze dobra whisky czy burbon jest ogromnie rzadko... raczej królują malty te najbardziej chodliwe.

Dobra whisky musi kosztować a nie te odpady co wlewają fo czerwonego jaska ballantyny itp Nawet jack Daniels ma wersję lepsze niz ten czarny juz nie mowiac o likierach...


Proponuję zatem poczytać a raczej obejrzeć na kanale YouTube jak whisky takie jak Ballantine's, Johnnie Walker Red Label albo jeszcze ciekawiej GOLDEN LOCH ocenia niejaki Tomasz Miler. Oceniał on także... Amarenę Wiśniową i Brzoskwiniową.

[ Dodano: 2021-01-21, 20:50 ]
Lesnasarenka napisał/a:
Na końcie będą widoczne dopiero jutro przed 12. Aktualizuje się z opuźnieniem. Najlepiej spróbować za coś zapłacić albo czekać do jutra do 12.


Z OPÓŹNIENIEM. Proszę pisać poprawnie gramatycznie.
 
     
Kiciuchna 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 10 Lut 2021
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2021-02-10, 20:24   rabaty

hejka, a kojazycie , czy cos za te kupony rabatowe potracili z pensji, jakies podatki czy zusy, bo nie jestem pewna
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2021-02-15, 14:01   Re: rabaty

Kiciuchna napisał/a:
hejka, a kojazycie , czy cos za te kupony rabatowe potracili z pensji, jakies podatki czy zusy, bo nie jestem pewna


KOJARZYCIE, to przede wszystkim, proszę pisać bez błędów ortograficznych. Po drugie, to nie było wg firmy tzw. świadczenie socjalne więc wydaje mi się że nic nie potrącili z pensji choć mogę się mylić.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2021-02-16, 10:18   

To nie jest ważne socjalne, czy nie socjalne. Nazwa tylko wskazuje na źródło finansowania, ale też niekoniecznie. Każdy "prezent", bonus jest traktowany jako przychód i odprowadza się od niego podatek bez względu na źródło finansowania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo