Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
praca 75 % etat
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-28, 19:27   

Cytat:
Włodarz, ty zaś nie masz dekla ani wykształcenia,
CVB83, dobra jesteś 😁 ledwo licencjat skończyłaś i już wytykasz innym wykształcenie? O czym zresztą pojęcia nawet nie masz. Co to za wymagający kierunek, pochwał się, bo póki co wyszło śmiesznie...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-28, 19:57   

Larrikol, Ty jesteś lepsza mistrzyni czepiania się. Może jakiś pozytywny post? Komu niby wytkam brak wykształcenia. Dlaczego mam się chwalić wiele osób w Biedrze studiuje i szuka czegoś innego. O czym niby nie mam pojęcia?
Póki co wychodzi śmiesznie Twoja rola moderatora
moderator-3. «osoba wpływająca łagodząco na stosunki w grupie»
4. «osoba, która kieruje dyskusją i czuwa nad jej właściwym przebiegiem, zwłaszcza w mediach

[ Dodano: 2020-11-28, 20:12 ]
Larrikol, mam czas bo jestem na zasiłku/ pierwszy w mojej pracy dla B/ i tak spojrzałam na Twoje posty to znikomy procent to jakaś pomoc dla forumowiczów reszta to jazda po tych którzy Ci nie odpowiadają ergo mają jakieś zastrzeżenia do funkcjonowania firmy. Czy możesz czasem zawiercić na kołku swoje stanowisko w firmie a przypomnieć sobie role moderatora??
Z drugiej strony to ilość postów które mi poświęciłaś schlebia mi wielce.
Moja praca dla Biedronki już praktycznie zakończona zasiłek do 24 grudnia 10 dni urlopu więc jestem wdzięczna Firma za te 3 lata
_________________
cvb83
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-28, 20:34   

CVB83, komu? Przytoczyłam Twoja wypowiedź i tam jest jasno wskazany jej adresat. O czym nie masz pojęcia? A no właśnie o tym, bo skąd możesz wiedzieć kto jaką szkołę skończył... Co do reszty... Fajnie, że miałaś czas przeczytać prawie 4 tys. moich postów, schlebia mi to 😁
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-28, 20:50   

CVB83, komentarz kolegi cyt.CVB83 masakra z tobą jest. Masz nierówno pod deklem...'
jakoś Ci pasuje ale moja odpowiedź to ho ho trzeba napiętnować nie?
Przeczytałam a jakże z ostatnich dwu miesięcy te z moim nickiem i część innych. Brawo brawo

[ Dodano: 2020-11-28, 21:01 ]
Larrikol, może nie wiesz ale wyłapanie nickuCVB83, jest banalni proste kilka minut i mam z tylu twoich postów ile wkleiłam.

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2020-11-28, 21:05 ]
Tak, wyobraź sobie, że wiem jak działa wyszukiwarka na forum...
_________________
cvb83
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-28, 21:03   

Aha i ta mała część jest podstawą Twojej opinii... 🙈CVB83, daj już spokój. Ludzie nie lubią narzekaczy, a tak się składa, że osiągnęłaś w tym poziom mistrzowski. Ciągle szukasz dziury w całym, Tobie kompletnie nic nie odpowiada. Fakt, że tej firmie dużo można zarzucić, ale nawet kiedy wychodzi do pracownika i robi coś, czego wcale nie musi to Tobie nie odpowiada, że tak mało. Czasem warto coś lub kogoś docenić. Docenić to nie znaczy wychwalać pod niebiosa, ale chociaż zamilknąć i nie komentować, skoro gest wydaje się wciąż za mały. Oczywiście nie jesteś jedyna niestety i w obliczu tego Nie dziwi, że Polska wygląda jak wygląda.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-29, 00:34   

Larrikol, Ludzie uwielbiają osoby ciągle krytykujące innych za to że mają własne zdanie.
W firmie wiele mi odpowiada inaczej bym nie pracowała. Co nie znaczy że mam być bezkrytyczna. Ty zaś osiągnęłaś mistrzostwo w lawirowaniu. Jak coś jest konkretnego to odpowiedzi nie ma. Wyłapywanie drobiazgów jest o.k
1 . zapytałam o role moderatora jaką pełnisz odpowiedź ZERO
2 zapytałam cytując brak reakcji na wypowiedz kolegi z której wyłapałaś moje uwagi ale jego obrażanie ZERO

i na koniec ja o wyszukiwaniu za pomocą programów komputerowych a Mądra Pani ?Tak, wyobraź sobie, że wiem jak działa wyszukiwarka na forum.. :-D

tu zaś pełna klasa ergo co komu wolno czyli NIE WOLNO
cyt.ale chociaż zamilknąć i nie komentować, skoro gest wydaje się wciąż za mały. Oczywiście nie jesteś jedyna niestety i w obliczu tego Nie dziwi, że Polska wygląda jak wygląda.

Aż takie wielkie C no no.Moja Ojczyzna wygląda żle? prze takie osoby jak Ja no no?? Masz w domu lustro to spójrz czasem rano. :-!
napisałaś że tu nikomu się nie zamyka ust w któryś poście super więc mogę dalej pisać uff

[ Dodano: 2020-11-29, 00:36 ]
Larrikol, to mój ostatni post do Ciebie mam taki wewnętrzny bezpiecznik. Pozdrawiam
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-29, 18:10   

Wenus napisał/a:
W jednym ze sklepów jest koedukacyjna szatnia, ale są też dwie kabiny na przebranie się.


Co też nie jest niezgodne z prawem, można pójść do kabiny się przebrać, a facet może na zewnątrz poczekać. Skoro jednak była sytuacja taka, że jedna z dziewczyn była w szatni męskiej mimo możliwości zajęcia szafki w szatni damskiej (zwłaszcza że były tam wolne szafki), a rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za sklep efektów nie dawały, sięgnąłem po trochę grubsze działko - Państwową Inspekcję Pracy. Odwalili robotę za SOM-a, dystrykta etc. etc. Sprawa rozwiązana.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-29, 18:36   

Givszoman, masz chłopie charakter po tej jeździe po Tobie za to co zrobiłeś jeszcze ciągniesz..
_________________
cvb83
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo