Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
praca 75 % etat
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-21, 12:17   

Ale co to jest za wydumany problem? Koleżanka w szatni przeszkadza? Krępujące? Przestańcie... No, ale tak, jak się ma 32 lata i nie trzymało się obcego cycka w ręku to faktycznie można mieć problem... Ja się tylko zastanawiam, jak Ty człowieku dajesz radę sprzedawać latem te kukurydzę na plaży, jak tam tyle dup na wierzchu? Dla mnie takie zachowanie to zwykłe frajerstwo i tyle. Pewne rzeczy są irytujące i można mieć problem, ale kobieta w szatni... Nasyłanie jakiejkolwiek kontroli za takie przewinienie to kompromitacja, wstydzilabym się do tego przyznać i pokazać jaką jestem ofermą...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-21, 12:56   

są chyba równe prawa dla nas? ja za nic nie przebierałabym sie męskiej szatni. To nie wydumany problem, to kadra sklepu sobie nie radzi i stawia pracownika w bardzo krępującej sytuacji. Notabene w delegacji na inny sklep też się dzieje..z szatniami. i co? nic?
_________________
cvb83
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-22, 07:25   

Larrikol, :zgoda: :em29: :em29: :em29: :em29:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-22, 11:12   

Larrikol napisał/a:
Ale co to jest za wydumany problem? Koleżanka w szatni przeszkadza? Krępujące? Przestańcie... No, ale tak, jak się ma 32 lata i nie trzymało się obcego cycka w ręku to faktycznie można mieć problem... Ja się tylko zastanawiam, jak Ty człowieku dajesz radę sprzedawać latem te kukurydzę na plaży, jak tam tyle dup na wierzchu? Dla mnie takie zachowanie to zwykłe frajerstwo i tyle. Pewne rzeczy są irytujące i można mieć problem, ale kobieta w szatni... Nasyłanie jakiejkolwiek kontroli za takie przewinienie to kompromitacja, wstydzilabym się do tego przyznać i pokazać jaką jestem ofermą...


Cóż, wybrałem życie w pojedynkę - mam ku temu liczne powody, wliczając w to fakt, że najczęściej wolny czas spędzam samemu i tak jest mi najlepiej, jednak lubię wyjść i do ludzi. Bardzo dobrze czuję się sam w swoim towarzystwie. Tak, latem dorabiam biegając z gotowaną kukurydzą po plaży (mając 21-22 lata biegałem tak cały sezon), w tym roku nawet dostałem latem 2 tygodnie urlopu wypoczynkowego żeby dorobić na plaży, nie mam problemów z wyjściem do ludzi i z pracą w takich a nie innych warunkach, niemniej jestem singlem i rodziny zakładać nie zamierzam.
Nie mówię, że nie akceptuję kobiet, ale podział szatni ma być jednoznaczny. Koleżanka nie chciała się sama wynieść, informowanie KS i wszystkich ZKS na sklepie nie dawało rezultatów, to sięgnąłem po mocniejszą broń - PIP w Szczecinie. Przyjechali, stwierdzili że tak być nie może i jeszcze tego samego dnia koleżanka wyniosła się ze swoją szafką do właściwej szatni, bo dostała polecenie od przełożonych. Co prawda to było typowe strzelanie do muchy z armaty, ale inaczej się nie dało tego rozwiązać.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-22, 18:16   

Givszoman, nie przekonasz swoich adwersarzy oni są absolutnie nieprzekonywalni i pewni swoich racji. Ja też jestem ciągle krytykowane bo nie idę ''głównym nurtem'' ergo firma cacy a góra to już tak o nas dba że hej. Moja przygoda się kończy zrobiłam licencjat i tu zawsze będę dziękowała swojemu kierownikowi, że istotnie realizował to co obiecuje firma w ulotkach a więc elastyczny grafik ale tylko jemu.
_________________
cvb83
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-23, 11:07   

Givszoman napisał/a:
marta1 napisał/a:
Givszoman, :mur: :boks:


Co miałem zrobić jak koleżanka sama szafki zmienić nie chciała, kierownik ani żaden z zastępców nie chcieli wysłuchać uwag? Więc stwierdziłem że najskuteczniejszym sposobem będzie Państwowa Inspekcja Pracy. Przynajmniej wraz z ich przyjazdem jeszcze tego samego dnia koleżanka musiała zmieniać szafkę i przerzucać wszystkie swoje rzeczy, a ja mam spokój. Nie żebym był homofobem, chociaż nie byłem nigdy nawet w związku mimo że dobijam do wieku 32 lat...

Nie komentuję tego co zrobiłeś , bo sam napisałeś o strzelaniu do muchy z armaty ale fakt , że tak się tym chełpisz
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-23, 13:46   

widzę to mocną krytykę kolegi z forum ale nie widzę żadnej podpowiedzi jak to miał rozwiązać skoro ks zks mieli to w nosie??
_________________
cvb83
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-23, 14:37   

CVB83, bo może nikt nie widzi problemu, prócz was? To jest co najmniej śmieszne, żeby z takiej pierdoły robić aferę na miarę kontroli pipu.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-23, 15:22   

Larrikol, to przebierałaś się w męskiej szatni? Jak było fajnie komfortowo? ;-)
_________________
cvb83
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-23, 16:21   

CVB83, oczywiście, że się przebierałam. Nie raz dzieliłam szatnie z facetem i dalej, za cholerę nie widzę problemu. Ich jest zwyczajnie dużo mniej i takie sytuacje, myślę że nie są rzadkością. Z gołą dupą i cyckami na wierzchu chyba nie biegasz? Poza tym, zawsze można wypracować kompromis, zawsze... No chyba, że jesteś gnidą i wolisz nasyłac kontrolę na swoje koleżanki i potem się z tym dumnie obnosić.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-23, 18:55   

Larrikol, co Ty piszesz za bzdury jakim językiem.? Jakie cy..i jak d..a jaka gnida? kto niby? Ja zawsze załatwiam swoje sprawy sama chyba że się nie da. U mnie na sklepie jest kilku facetów mają swoją szatnie więcej miejsca ale z co najmniej dwoma za nic by się nie chciała w szatni spotkać i tyle. Dziwie się że Ty na wysokim stanowisku za nic masz procedury??? A tak je kochacie...że nawet jest info jak zakladać i myć przyłbice :-)
_________________
cvb83
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-23, 20:03   

CVB83, ale mnie wcale nie dziwi Twoje podejście. Ty we wszystkim doszukujesz się problemów, wiecznie jesteś niezadowolona. Dla mnie to drobnostka, dla Ciebie koniec świata i ok, skończmy dyskusje w tym śmiesznym temacie. Dorośli ludzie....
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 03:32   

czasem się zastanawiam czy my żyjemy w XXIw czy zaczynamy się cofać do średniowiecza... Znam sklep gdzie jest jedna szatnia dla wszystkich bo nie ma podziału na dwie i jakoś się w niej wszyscy przebierają i nie doszło nigdy do jakiś dziwnych scen czy coś takiego... Można? Można!
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 10:55   

Włodarz, Larrikol, wszystko można można i tu jest właśnie wasze credo wszystko można bo jesteście na górze i nie chce wam się nic zrobić
Tak wiele rzeczy mi się nie podoba a wiesz dlaczego? Otóż ja wywiązuje sie bez zarzutu ze swoich obowiązków wysokie oceny roczne wysokie średnie etc zero spóżnień uż etc. Więc wymagam żeby druga strona dała to co obiecała w umowie i tyle.
Włodarz, twoja wiedz co do Średniowiecza jest chyba taka sobie co?. Jak jesteś taki wyzwolony to twoja sprawa ale się dziwie że będąc kierownikiem za nic masz procedury. Błagamtylko nie piszcie gdzie to jest :-D w Regulaminie bo tam od poszanowania godności drugiego człowieka nie ma chyba strony
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-24, 15:41   

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU19971290844

https://www.praca.pl/pora...hp_pr-4454.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo