Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sieć TuBiedronka
Autor Wiadomość
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-05, 15:11   

Startery TuBiedronka to mega popularny towar w Biedronkach. Przez 4 lata pracy sprzedałem ich aż 2 sztuki. A po obowiązkowej rejestracji numerów na kartę ich sprzedaż jeszcze bardziej spadła.

[ Dodano: 2019-05-13, 15:56 ]
Uwaga. Nie ma już możliwości sprzedaży doładowań do TuBiedronki. Próba nabicia na kasie powoduje wybicie komunikatu: błąd autoryzacji, brak produktu w systemie. Wyczerpany stan. Coś takiego w każdym bądź razie. Próbowałem dzisiaj 2 klientom takie doładowanie nabić. Nie ma szans. Jedyne co da się zrobić, to odsyłanie klientów do salonów T-Mobile. Podejrzewam że to zapowiedź końca tej sieci.
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-14, 19:35   

To nie pierwszy raz jak pojawia się ten komunikat.W poniedziałek kupiłam doładowanie bez problemów.
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-08, 01:02   

Właśnie sprzedałem dnia 7.11.2019 trzeci starter do TuBiedronki. Przez pięć lat pracy. I tylko dlatego że gość na szybko potrzebował... ramki do starszego telefonu żeby inną kartę SIM przełożyć.
 
     
TuBiedronkowiec 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 30 Wrz 2020
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-18, 14:03   

Ja nawet w najbliższej mi Biedronce nie mogłem zarejestrować karty SIM, bo na sklepie nie mieli jakiegoś urządzenia do rejestracji numerów. To, co piszą na stronie, że numer można zarejestrować "w Biedronce przy kasie" to lekki żart.

Musiałem się udać do salonu T-Mobile w celu rejestracji numeru. Ja akurat i tak codziennie robię zakupy w Biedronce, mało dzwonię, mało korzystam z internetu, nie jeżdżę za granicę, więc pakiety mi starczą. Jednak narzędzie do rejestracji numerów powinien mieć każdy sklep sieci Biedronka.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-18, 14:28   

TuBiedronkowiec, Jednak narzędzie do rejestracji numerów powinien mieć każdy sklep sieci Biedronka.????? Popracuje w biedronce a potem dokładaj roboty na kasie.
_________________
cvb83
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-19, 05:11   

CVB83, w momencie kiedy wprowadzono obowiązkowa rejestrację każdej karty SIM do sklepów dostarczono telefon z dedykowana aplikacja która miała te karty rejestrować. Pech chciał że startery jakoś nie specjalnie się sprzedawały i telefon ten został w większości przypadków wzięty do użytkowania służbowego . Przynajmniej w znanych mi sklepach z którymi miałem kontakt w tamtych czasach.
Niestety skoro sieć sprzedaje startery go musi mieć też narzędzie do rejestracji . A że z biegiem lat o tym zapniani to już inna sprawa.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-19, 08:38   

brodacz1989 napisał/a:
CVB83, w momencie kiedy wprowadzono obowiązkowa rejestrację każdej karty SIM do sklepów dostarczono telefon z dedykowana aplikacja która miała te karty rejestrować. Pech chciał że startery jakoś nie specjalnie się sprzedawały i telefon ten został w większości przypadków wzięty do użytkowania służbowego . Przynajmniej w znanych mi sklepach z którymi miałem kontakt w tamtych czasach.
Niestety skoro sieć sprzedaje startery go musi mieć też narzędzie do rejestracji . A że z biegiem lat o tym zapniani to już inna sprawa.


Startery to wiszą miesiącami i nikt się nimi nie interesuje. Ja przez prawie 6 lat pracy sprzedałem... 3 startery do tej sieci. W listopadzie zeszłego roku wszystkie startery TuBiedronki na moim sklepie były ściągane i odsyłane do DC - to samo spotkało startery Heyah i T-Mobile, bo upłynął termin ważności karty. Jak dla mnie sieć ta dawno powinna upaść jak niegdyś Carrefour Mova.
 
     
Obywatel Polski 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Lip 2020
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-28, 19:09   

Powinno powstać powiedzenie na forum, że coś jest popularne jak sieć TuBiedronka albo coś się dzieje z częstotliwością sprzedaży starterów i doładowań do TuBiedronki - w sensie bardzo rzadko, o ile w ogóle.
 
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-28, 21:56   

Givszoman napisał/a:
brodacz1989 napisał/a:
CVB83, w momencie kiedy wprowadzono obowiązkowa rejestrację każdej karty SIM do sklepów dostarczono telefon z dedykowana aplikacja która miała te karty rejestrować. Pech chciał że startery jakoś nie specjalnie się sprzedawały i telefon ten został w większości przypadków wzięty do użytkowania służbowego . Przynajmniej w znanych mi sklepach z którymi miałem kontakt w tamtych czasach.
Niestety skoro sieć sprzedaje startery go musi mieć też narzędzie do rejestracji . A że z biegiem lat o tym zapniani to już inna sprawa.


Startery to wiszą miesiącami i nikt się nimi nie interesuje. Ja przez prawie 6 lat pracy sprzedałem... 3 startery do tej sieci. W listopadzie zeszłego roku wszystkie startery TuBiedronki na moim sklepie były ściągane i odsyłane do DC - to samo spotkało startery Heyah i T-Mobile, bo upłynął termin ważności karty. Jak dla mnie sieć ta dawno powinna upaść jak niegdyś Carrefour Mova.


Moi Kochani,nie łudzmy się,że siec TuBiedronka jest konkurencyjną ofertą na polskim rynku usług przedpłaconych.Sieć nierozwijana cofa się rozwoju i niedługo upadnie moim zdaniem.
  Ocena JMP: 3/10
     
TuBiedronkowiec 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 30 Wrz 2020
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-07-14, 11:10   

Teraz to nawet w salonach T-Mobile nie potrafią pomóc jak są kłopoty techniczne z tą siecią.
 
     
Czachy69 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-12-06, 09:09   

Wiadomość roku: sieć TuBiedronka uruchomiła nowe pakiety dla najmniej wymagających:
5 zł: 100 minut i 100 SMS
10 zł: 200 minut i 200 SMS
20 zł: 500 minut, 500 SMS i 2 GB internetu

Do tego: 1 GB internetu za 5 zł lub 3 GB za 10 zł.

Wszelkie informacje tutaj: https://gsmonline.pl/artykuly/tu-biedronka-nowe-pakiety oraz https://www.tubiedronka.pl/pl/tubiedronka
 
     
TuBiedronkowiec 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 30 Wrz 2020
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-05-10, 09:58   

https://www.tubiedronka.p...onka,article,32
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo