Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Publiczny hejt na pracowniku
Autor Wiadomość
Lumi1991 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Paź 2020
Posty: 6
  Wysłany: 2020-10-11, 23:46   Publiczny hejt na pracowniku

Witajcie,
Piszę w dość krępującym dla mnie temacie.
W Biedronce pracuję od trzech lat na stanowisku kasjera sprzedawcy. Na sklepie pracuje mi się dobrze. Kierownicy są też spoko. Z resztą tak jak i pracownicy. Jednak od jakiegoś czasu nie dogaduje się z jedną z pracownic.
Ekipa z naszego sklepu posiada grupę na Messengerze gdzie wszyscy się ze sobą kontaktujemy. Dzielimy się przeróżnymi opiniami. Nie tylko z pracy ale też z życia prywatnego. Całkiem miło i przyjemnie. Niestety do czasu.
Pewna osoba postawiła na grupie wylać na moją osobę dosłownie wiadro pomyj. Od komentowania mojej pracy, że nic nie robię do niczego się nie nadaję. Pojawiły się również wyzwiska, pierdolona księżniczka, fałszywa suka itp. Co mogę z tym zrobić? A jeśli zrobię to jak zostanie to potraktowane? Zastępcy kierownika Dobrze znają temat bo czytali co ona tam wypisala. Mam porobione screeny rozmów. Jeśli sprawa trafi dalej to nie będą pretensję ze strony kierownika rejonu że taka grupa wgl istnieje? Nie jestem pomysłodawcą ani założycielem tej grupy. Między innymi administratorem jest ta osoba która mnie publicznie obraża.
Poradzicie co zrobić w takiej sytuacji.
 
     
KBiedroneczkaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2019
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-12, 10:34   

:boks: A kierownik sklepu też jest na tej grupie, czy tylko zastępcy ? Jeśli nie to może najpierw zacznij od rozmowy z tą głową sklepu.? :boks:
_________________
Spiesz się powoli ....
 
     
Lumi1991 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Paź 2020
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-12, 15:23   

Niestety, sprawa wygląda w taki sposób że od białej nocy nie mamy szczęścia do kierowników. Jest duża rotacja na to miejsce i tak naprawdę nie ma z kim rozmawiać.
 
     
Regan Mc Neil 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2019
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-19, 20:00   

Ale kierownik rejonowy czy rejonowa jest tylko jedna. Na twoim miejscu poszłabym do niego/niej i porozmawiała na ten temat i pokazała screeny tych pomyj. Z doświadczenia wiem, że nawet jakbyś powiedziała o tym kierownikowi zmiany czy sklepu (który powinien już coś z tym zrobić) to i tak się to nie zmieni. Ta osoba dalej będzie czuła się bezkarna i będzie cię obrażać. Rejonowej raczej wszyscy się tam boją, więc to jej możesz powiedzieć o problemie. Im pójdziesz ,,wyżej,, tym lepiej. Spróbuj jeszcze zgłosić to do BOP, chociaż nie wiem czy coś z tym zrobią, czy pogrożą paluszkiem i zamiotą sprawę pod dywan.Niektóre ludziska są bezczelne i nic z tym nie zrobimy niestety.
  Ocena JMP: 6/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-20, 10:05   

Lumi1991, jeśli wchodzi się do wody to trzeba się zamoczyć i tak samo jest na forach. Trzeba mieć grubą skórę. Jak robicie to na prive to co to może obchodzić Rejon??
_________________
cvb83
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-20, 15:02   

Ja bym wyrzucil ja z tej grupy i nara
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-20, 19:45   

Chcesz skarżyć przełożonemu, że ktoś Cię obraża w internecie, w swoim wolnym czasie, poza pracą? Dobre.. 😁 A odpisać na tej grupie nie możesz? A wygarnąć tej osobie w pracy nie możesz?
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-20, 22:53   

Cytując Orwela z Roku 1984
'Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła.'
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-21, 10:11   

Zgadzam się z Larrikol, / rzadko co prawda ale tu ma 100%/
_________________
cvb83
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo