Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rejestracja karty pre-paid T-Mobile w kasie samoobsługowej.
Autor Wiadomość
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
Wysłany: 2020-10-13, 17:55   Rejestracja karty pre-paid T-Mobile w kasie samoobsługowej.

Witam wszystkich,mam do Was pytanie jak w temacie.Czy można zarejestrować karte pre-paid telefonii komórkowej zakupioną w Biedronce w kasie samoobsługowej czy trzeba stać w kolejce do kasy obsługiwanej przez pracownika?!
  Ocena JMP: 3/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-13, 21:45   

w kolejce nie poproś kierownika ze chcesz zarejestrować kartę jak tylko będzie wolny to ci to zrobi na boku poza kolejka
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-14, 09:44   Re: Rejestracja karty pre-paid T-Mobile w kasie samoobsługow

Marcel1980 napisał/a:
Witam wszystkich,mam do Was pytanie jak w temacie.Czy można zarejestrować karte pre-paid telefonii komórkowej zakupioną w Biedronce w kasie samoobsługowej czy trzeba stać w kolejce do kasy obsługiwanej przez pracownika?!


Jeżeli masz już jakikolwiek numer w T-Mobile zarejestrowany na siebie, zadzwoń na specjalną infolinię 606 606 606. Ja bym przynajmniej tak zrobił. Wtedy operator po prostu przepisze dane z innego numeru na nowy. Swoją drogą ja akurat używam numeru kupionego w Biedronce jako starter T-Mobile, ale było to w kwietniu 2015 roku. Obecnie numer ten jest abonamentowy, także dalej T-Mobile.
 
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-14, 13:13   

Niestety nie posiadam numeru w sieci T-Mobile więc ta droga niestety odpada.

[ Dodano: 2020-10-16, 16:18 ]
Moi Kochani dziś byłem w sklepie Biedronka i długoletni pracownik powiedział mi,że od momentu gdy trzeba rejestrować karty prepaid Biedronka nie świadczy tej usługi,trzeba zrobić to w innej placówce.Już sie sam w tym pogubiłem,komu tu teraz wierzyć?!?!?!
  Ocena JMP: 3/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-16, 21:04   

Świadczy tylko np nie mają telefonu żeby ją aktywować a kartę możesz w każdym kiosku aktywować czy innych sklepach z gazetami czy w salonie. Ja na swoim sklepie też nie aktywuje kart bo nie mam narzędzia którego nie mogę się doprosić.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-17, 10:11   

Włodarz napisał/a:
Świadczy tylko np nie mają telefonu żeby ją aktywować a kartę możesz w każdym kiosku aktywować czy innych sklepach z gazetami czy w salonie. Ja na swoim sklepie też nie aktywuje kart bo nie mam narzędzia którego nie mogę się doprosić.


A w ogóle na jakimkolwiek sklepie jakikolwiek klient prosił o rejestrację numeru na kartę?
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-17, 16:50   

Givszoman, jasne że prosił ale j. wWłodarz, ;-)
_________________
cvb83
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-10-17, 22:33   

Givszoman oczywiście nie raz i nie dwa i nie trzy ale ostatnio coraz rzadziej praktycznie wcale ale mam ten plus niedaleko jest kiosk zawsze odsyłam tam ludzi i proszę o złożenie skargi może wtedy dostarczą ten telefon z apka :/
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-18, 10:25   

Włodarz napisał/a:
Givszoman oczywiście nie raz i nie dwa i nie trzy ale ostatnio coraz rzadziej praktycznie wcale ale mam ten plus niedaleko jest kiosk zawsze odsyłam tam ludzi i proszę o złożenie skargi może wtedy dostarczą ten telefon z apka :/


Ja na którejś zmianie gdy dowiedziałem się że dany konkretny klient ma na siebie zarejestrowany numer w T-Mobile (tak jak ja - swój numer kupiłem jako starter T-Mobile w Biedronce w 2015 roku, od 2017 jest w ofercie na abonament), podałem nr infolinii na którą może zadzwonić w celu rejestracji nr na kartę. Swoją drogą też odsyłałem ludzi do kiosków, do Żabek albo salonu T-Mobile, do którego żeby dotrzeć, trzeba się przeprawiać promem - na razie innej komunikacji między wyspami Wolin i Uznam nie ma.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo