Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wywiad z pracownikiem biedronki
Autor Wiadomość
Kinga12345 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Cze 2020
Posty: 4
  Wysłany: 2020-06-04, 12:58   Wywiad z pracownikiem biedronki

Witam, jestem studentką II roku studiów magisterskich na profilu socjologia. W ramach pracy magisterskiej zajmuję się problematyką, kształtowania się tożsamości zawodowej osób zatrudnionych w handlu, stawania się sprzedawcą. W ramach pracy muszę przeprowadzić wywiady narracyjne z osobami zatrudnionymi w sklepach sieci Biedronka. Wywiad będzie wykorzystany tylko podczas tworzenia mojej pracy oraz badań. Jest w pełni anonimowy. Poszukuję osób które zgodzą się poświęcić mi swój czas i opowiedzieć o swojej obranej drodze zawodowej. Wywiady zostaną przeprowadzone zdalnie, nie jest wymagany kontakt osobisty. Do wywiadów poszukuję zarówno kobiet jak i mężczyzn, zatrudnionych w dyskoncie, z przynajmniej rocznym doświadczeniem, wiek pomiędzy 25-50+. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Za pomoc z góry dziękuję,

[ Dodano: 2020-06-08, 13:03 ]
Oczywiście jak pisałam rozmowa będzie w pełni anonimowa, chciałabym tylko wysłuchać historii waszego zatrudnienia. Jak doszło do tego ze jesteście gdzie jesteście. Wywiad nie jest długi, to czas około godziny, potrzeba do niego jedynie programu SKYPE. Wszystkich zainteresowanych udziałem w moich badaniach zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-08, 23:33   

Pozdrawiam ale według mojej wiedzy nie możemy tego robić. Tak stanowi regulamin.
_________________
cvb83
 
     
Kinga12345 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Cze 2020
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-09, 08:31   

Do mojej pracy nie będę potrzebowała żadnych informacji poufnych, czy wrażliwych. Badam w swoich wywiadach narracyjnych wasza historię i subiektywne odczucia. Mówicie mi to co chcecie gdyż to wywiad narracyjny, chcę się dowiedzieć jak potoczyło się wasze życie pracownika że ostatecznie zostaliście pracownikami biedronki. Chce poznać historie waszego zatrudnienia, wasze odczucia i doświadczenia zawodowe. Nie będę poruszała kwestii polityki danej firmy. Dlatego zapraszam osoby chętne do opowiedzenia mi swojej histori. To ma być wasza historia, nie sieci Biedronka 😊
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-09, 08:45   

Kinga12345, Moja rada skontaktuj się z biurem prasowym JMP powiedz o co Ci chodzi uzyskaj zgodę to wtedy będziesz miała multum chętnych. NIe sądze żeby ktoś ryzykował utratę pracy dla Ciebie. Bez urazy o.k?
_________________
cvb83
 
     
Kinga12345 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Cze 2020
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-09, 12:11   

Nie obrażam się, tak jak wspominałam wcześniej wywiady są poddane anonimizacji. Nikt nie otrzyma waszych danych, w badaniach używane są jedynie transkrypcje wywiadów ze zmienionymi imionami. ;-) Informacje wrażliwe nie są w wywiadzie potrzebne gdyż to rozmówca decyduje o tym co zechce mi opowiedzieć, jest to jego narracja, jego opowieść. Informacje o jego odczuciach i karierze pracowniczej. Dziękuję za radę 😊
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-09, 23:25   

Kinga12345, powodzenia w pisaniu.
_________________
cvb83
 
     
Kinga12345 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Cze 2020
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-07-07, 07:10   

Nadal poszukuję chętnych osób które zechciałyby poświęcić swój czas i opowiedzieć jak doszło do tego że zostali sprzedawcami.
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-08-07, 11:07   

Ciężki Temat. Jak zostali sprzedawcami ?? Każdy Myślał ze to jest normalna praca ! a ty sie trochę zdziwił jak jest na prawdę żal i rozgoryczenie
 
 
     
Regan Mc Neil 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2019
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-09-26, 13:13   

I co taka osoba będzie z tego miała że opowie swoją historię z życia ? To każdego prywatna sprawa więc nie wiem, czy ktoś, kto pracuje się zgodzi. Na Twoim miejscu poszukiwałabym byłego pracownika Biedronki, niech ci opowie o ekscesach, które niejednokrotnie mają tu miejsce.
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo