Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oświadczenie o zarobkach
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-07-26, 23:21   

Givszoman, czasem takie sztywne trzymanie się jednego rozwiązania bardziej komplikuje niż ułatwia życie, warto otworzyć się na nowe, pozwolić sobie na nieco elastyczności, nie wierzę że przy twojej wyjątkowej pamięci do liczb, gdybyś chciał nie zapamiętałbyś 2 haseł, by je sobie na zmianę wpisywać i dać już z tym resetowaniem i sobie, i innym spokój. Spróbuj, może okaże się, że polubisz taki nowy sposób logowania :-) :yeah: :-f
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-07-27, 18:16   

Trzeba to zaakceptować i tyle. Skype też i inne aplikacje. Takie czasy.
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-27, 19:38   

CVB83 napisał/a:
Trzeba to zaakceptować i tyle. Skype też i inne aplikacje. Takie czasy.


Cóż, skoro bardziej szanujące się serwery (takie jak Facebook czy serwery jakiegokolwiek banku w Polsce, gdzie dane są dużo bardziej wrażliwe) nie wymagają zmiany hasła co jakiś czas, więc postanowiłem to przeskoczyć. I autentycznie co jakiś czas resetuję sobie hasło, pozwalając sobie na to, żeby cały czas korzystać z jednego hasła. Zdecydowałem się pokazać informatykom, jaki błąd popełnili. Już prosiłem administrację serwera dlanaswjm.pl o odpowiedź, jak wytłumaczą fakt, że poprzez resetowanie hasła można ustawić ponownie to samo hasło, dostałem odpowiedź "w odpowiednim czasie zostało to zmienione". Nie zostało - więc i wam polecam korzystanie z funkcji resetu hasła.

[ Dodano: 2020-07-27, 20:39 ]
MalaAsia napisał/a:
Givszoman, czasem takie sztywne trzymanie się jednego rozwiązania bardziej komplikuje niż ułatwia życie, warto otworzyć się na nowe, pozwolić sobie na nieco elastyczności, nie wierzę że przy twojej wyjątkowej pamięci do liczb, gdybyś chciał nie zapamiętałbyś 2 haseł, by je sobie na zmianę wpisywać i dać już z tym resetowaniem i sobie, i innym spokój. Spróbuj, może okaże się, że polubisz taki nowy sposób logowania :-) :yeah: :-f


O dziwo, nie polubiłem. Wolałem swego czasu pokazać twórcom serweru dlanaswjm.pl jaki błąd popełnili - błąd, który i tak pozwala logować się non stop jednym hasłem.

[ Dodano: 2020-07-29, 13:59 ]
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-29, 17:44   

Wiesz co, pewnie szybciej po prostu zmienić to hasło niż sie bawić w reset...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-07-30, 23:23   

Givszoman, ale co ci to dało, że ominąłeś tę zmianę hasła, skoro resetowanie to więcej kroków niż ustawienie nowego? wytknąłeś im błąd no i co? i nic :-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-18, 20:40   

Larrikol napisał/a:
Wiesz co, pewnie szybciej po prostu zmienić to hasło niż sie bawić w reset...


Bawienie się w reset hasła to przynajmniej uświadamianie administracji serwisu, że ich "rekomendacja działu bezpieczeństwa firmy" jest do niczego, skoro i tak jest sposób na używanie permanentnie jednego hasła do logowania, zwłaszcza że i funkcja resetowania woła cały czas te same dane. Ja osobiście wolę się tym sposobem bawić i ustawiać cały czas to samo hasło poprzez użycie funkcji resetowania hasła niż zmieniać je co 30 dni. Administracja serwisu dlanaswjm.pl powinna była albo sobie odpuścić konieczność zmiany hasła co te 30 dni, albo skoro się przy tym upierają, powinni "uszczelnić" system tak, by się nie dało przy resetowaniu ustawić po raz kolejny tego samego hasła - inaczej to zabezpieczenie jest nic nie warte.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-08-19, 07:57   

Givszoman, masz racje może tam ktoś się obudzi bo są przestarzałe info albo wyskakuje ciągle okienko o badaniach dla nas a to nieaktualne. Ja swoją drogą nie widzę sensu zmiany hasła na tej stronie tam nie mam jakiś tajemnic
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-20, 17:29   

CVB83 napisał/a:
Givszoman, masz racje może tam ktoś się obudzi bo są przestarzałe info albo wyskakuje ciągle okienko o badaniach dla nas a to nieaktualne. Ja swoją drogą nie widzę sensu zmiany hasła na tej stronie tam nie mam jakiś tajemnic


Tym bardziej takiego sensu nie widzę ja, stąd poszukałem sposobu na omijanie tego. Zwłaszcza, że na serwerach np. bankowości elektronicznej, gdzie dane są dużo bardziej wrażliwe, jakoś nie ma wymogu zmiany hasła co ileś czasu. Omijając zmianę hasła co 30 dni na stronie dlanaswjm.pl poprzez jego ciągłe resetowanie i ustawienie jeszcze raz tego samego hasła, daję do zrozumienia informatykom, że ich sposób ochrony danych przetwarzanych na stronie jest zupełnie nieskuteczny.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-08-21, 06:52   

Givszoman, I masz racje ale chyba ktoś tak chce pokazać że coś robi :-) ale jak mu się nudzi to zapraszam na nocki :-D
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-22, 12:34   

CVB83 napisał/a:
Givszoman, I masz racje ale chyba ktoś tak chce pokazać że coś robi :-) ale jak mu się nudzi to zapraszam na nocki :-D


Ja na nocki nie chodzę w ogóle. Nie mam najmniejszej możliwości mimo mieszkania w czteropokojowym mieszkaniu, żeby to odespać. Nie zamknę się w pokoju, bo szybko obudzi mnie upośledzony umysłowo brat.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-08-23, 18:26   

Givszoman, ja czasem nawet proszę o nocki bo wtedy odpoczywam od tego ciągłego szumu zgiełku i klientów :-)
_________________
cvb83
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-08-24, 11:12   

Givszoman napisał/a:
CVB83 napisał/a:
Givszoman, I masz racje ale chyba ktoś tak chce pokazać że coś robi :-) ale jak mu się nudzi to zapraszam na nocki :-D


Ja na nocki nie chodzę w ogóle. Nie mam najmniejszej możliwości mimo mieszkania w czteropokojowym mieszkaniu, żeby to odespać. Nie zamknę się w pokoju, bo szybko obudzi mnie upośledzony umysłowo brat.


Może samodzielne mieszkanie rozwiązałoby kwestię bycia budzonym?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-24, 17:55   

MalaAsia napisał/a:
Givszoman napisał/a:
CVB83 napisał/a:
Givszoman, I masz racje ale chyba ktoś tak chce pokazać że coś robi :-) ale jak mu się nudzi to zapraszam na nocki :-D


Ja na nocki nie chodzę w ogóle. Nie mam najmniejszej możliwości mimo mieszkania w czteropokojowym mieszkaniu, żeby to odespać. Nie zamknę się w pokoju, bo szybko obudzi mnie upośledzony umysłowo brat.


Może samodzielne mieszkanie rozwiązałoby kwestię bycia budzonym?


Rozwiązałoby, lub nie... rodzice mają więcej niż jedno mieszkanie, ale reszta jest wynajmowana. Zresztą ceny wynajmu w moim mieście są takie, że wolę dalej z rodzicami mieszkać. Przynajmniej jest taniej.
 
     
~aga40aga 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2019
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-02-19, 15:06   

próbuje złożyć oświadczenie o dochodach i w oświadczeniach w tej zakładce nie ma tego wysłanego wniosku
czy wy tez tak macie? czy to może przez to ze dziś sobota?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo