Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Choroba zawodowa - zespół cieśni nadgarstka
Autor Wiadomość
Gosiakkaisog 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Cze 2018
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-21, 11:38   Zespół cieśni nadgarstka

Witam chętnie się dowiem ile osób z was nabawiło się tego zespołu cieśni nadgarstka pracując w Biedronce?? i czy szliście na L4 z powodu bólu nadgarstka
_________________
Gosia
 
     
bdanielewicz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Lut 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-21, 13:34   

Hej. Tej choroby można nabawić się wszędzie, mnie dopadło akurat w biedrze, nie byłam na zwolnieniu ale pomogły mi prądy. Na rażie jest ok.
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-21, 15:31   

Zespół ciesni jest zaliczany do choroby zawodowej. Kolezanka poszla na rente z powodu tej choroby. Pierwsze miala zabieg a potem zalatwiala rente.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-21, 18:32   

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=1595&postdays=0&postorder=asc&start=0 może komuś się przyda
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 11:45   

bez operacji polegającej na przecięciu troczków w kanale nadgarstka, wszystko inne to tylko opóźnianie nieuniknionego. Problemów z doniesieniem szklanki do ust. Zabieg trwa 15 minut i jest realizowany w ramach chirurgii jednego dnia. Po nim rehabilitacja i 30 dni ZLA.
Niestety, czasami są nawroty i powikłania (zespół trzaskającego kciuka). Wtedy - choroba zawodowa i postępowanie rentowe.
Ja miałem na obie strony i od sześciu lat spokój. Za to wyskoczył zespół kanału Guyona :) . Czyli drętwieją palce od piątego (ucisk na n. ulnaris, w cieśni nadgarstka - od kciuka, ucisk na n. medianus)... Pewnie następne operacje.
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-22, 21:56   

marek_k62 napisał/a:
bez operacji polegającej na przecięciu troczków w kanale nadgarstka, wszystko inne to tylko opóźnianie nieuniknionego. Problemów z doniesieniem szklanki do ust. Zabieg trwa 15 minut i jest realizowany w ramach chirurgii jednego dnia. Po nim rehabilitacja i 30 dni ZLA.
Niestety, czasami są nawroty i powikłania (zespół trzaskającego kciuka). Wtedy - choroba zawodowa i postępowanie rentowe.
Ja miałem na obie strony i od sześciu lat spokój. Za to wyskoczył zespół kanału Guyona :) . Czyli drętwieją palce od piątego (ucisk na n. ulnaris, w cieśni nadgarstka - od kciuka, ucisk na n. medianus)... Pewnie następne operacje.
o w morde a co to trzaskajacy paluch 8-)
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-23, 11:15   

https://www.medonet.pl/zd...ul,1706749.html
 
     
loleczek 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 02 Lut 2019
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-02, 12:09   

to chorba niestety zawodowa ;(
_________________
https://novakosmetyki.pl/41-naturalna-pielegnacja-ciala
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-03, 17:36   

Znacie może osoby które mają stwierdzoną chorobę zawodową zespół ciesni nadgarstka czy jestem jako jedyna.Długo to trwało ale już koniec jest.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-03, 18:31   

pracownik, Ciebie jedyną "znam" :) nie pamiętam, żeby na forum ktoś kiedyś pisał, że ma stwierdzone to jako chorobę zawodową.
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-03, 19:30   

Ktoś musiał zacząć . Jak jestescie pracownikami to dajcie sobie spokój z chorobą zawodową bo firma będzie kazała się zwolnic albo zwolnią was,bo nic nie ukryjecie przed firmą .W razie pytań piszcie chętnie pomoge.
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-04, 09:18   

całe szczęście, że ja dopisali. W rzeczywistości to choroba "smartfonowa" głównie.
 
     
Darek41412 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-24, 13:19   

Bardzo dużo osób choruje na zespół cieśni nadgarstka. Na stronie https://klinikaotco.pl/oferta/zespol-ciesni-nadgarstka/ znajdziecie klinikę, która oferuje leczenie takiego schorzenia, więc warto zwrócić na nich uwagę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo