Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
praca w nocy, problem
Autor Wiadomość
kaskakaka2019 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Kwi 2020
Posty: 6
Wysłany: 2020-05-15, 05:24   praca w nocy, problem

witam , mam taki problem iż chyba musze odejsc z pracy przez kierownika zmiany , nakreślę sytuacje ogólnie praca ok , ale to co wyczynia ten człowiek to jest jaka patola JEŚLI mam odejść z pracy przez taką osobę to nie zostawie tego tak . tyram same nocki w miesiącu , ledwo zipie a on ciągle sie czepia o byle co [przy okazji w większości nie ma racji a do tego obraza , w stylu wołając jak na kogoś z ulicy ej chodź no tu czy wręcz no kur.. rusz sie . moje zapytanie ile na nocce robi sie mixów średnio prosze napiszcie mi pracuje 2 miesiące więc , nie będę w 100 % tego robić co stary pracownik , a dodaam , ze pracuje np 7 godzin a nie 8 i np ostatnie dni wyrabiam , 7 mix sama chłodni 4 nowe i 3 stare , potem jeszcze mycie podłóg , sprzątanie palet , kartonowanie , i słyszę nagle ze robię za wolno , tak człowieka zwymyślał , ze przez zmęczenie i stres ledwo zipie , z innymi kierownikami zmiany robi sie ok tylko ten ciągle sapie i skarży na mnie , raz każe wodę kłaść na full a na drugi dzień zdejmować ta sama wode bo bhp , co robic , każe jeździć elektrykiem , bez przeszkolenia i inne , ogólnie pytam ile palet na nocce powinno sie średnio rozłożyć , plus mycie podłóg maszyna , robienie beli , karonowanie całego sklepu i tp
 
     
PYSPYS
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-16, 12:58   

Na twoim mniejscu zamiast się odrazu zwalniać porozmawiaj z rejonowym sklepu , zawsze jest możliwość przeniesienia Ciebie na inny sklep oczywiście pewnie będziesz też zapytany o powód ale moim zdaniem kierownik próbuje dowartościować się albo poprostu ma powód ... np coś mogłeś o nim powiedzieć źle i usłyszał albo ktoś mu powtórzył i stąd jego zachowanie ..
 
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-05-19, 16:04   

Ja bym takiego kierownika w moment ustawila. Kierownik powinien byc przede wszystkim profesonalistą i nie wykorzystywac swojego stanowiska zeby kogoś gnębic. 7 mixów, 7 palet nabiału i do tego jeszcze odpiek pewnie i mycie to jest baaaaaardzo duzo. powiedz temu kierownikowi że porozmawiasz z regionalnym o sposobie w jaki sie do Ciebie odzywa. uwazam ze bardzo duzo zrobione jak na jedna osobe a to czy ruszasz sie wolno czy szybko to jest juz twoja sprawa. wazne ze robota zrobiona. wrrrr jak mnie tacy kierownicy wpieniają. zawsze na zdanie ze sie porozmawia z regionalnym przypominaja sobie jak powinni sie odzywac do podwładnych i ze kultura osobista na tym stanowisku jest KLUCZOWA.
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-05-19, 18:18   

#martita299 Masz 100% racji. Ja bym tylko za jedną rzecz załatwiła ''odmownie'' tego kierownika czy zastępce. Naruszył tak potężnie regulamin że wręcz zgodnie z nim powinien być zawiadomiony jego przełożony, Powiem więcej nie zawiadomienie jest naruszeniem tegoż regulaminu
_________________
cvb83
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo