Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rotacyjny grafik
Autor Wiadomość
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-28, 13:35   

marta1 napisał/a:
MalaAsia, racja tylko niech taki kierownik jeden z drugim wytłumaczy załodze na spokojnie, to trudna sytuacja i dla nas i dla firmy, miejmy nadzieję że to nie potrwa w nieskończoność, zrozumienie i spokój a nie panika są w tym momencie najbardziej wskazane.


Ale co to ma do rzeczy? zwiazku z tym, ze jest wirus, to bedzie wydawany grafik bo musi godziny wypracowac? nie nie musi, jest sytuacja wyjatkowa i to firma powinna wziac to na siebie, ze kilka osob zamiast wyrobic 500 godzin zrobi 450? byly szal na zakupy, wiec pewnie biedronka jest na plusie

od dwoch tygodni moze przepracowalem 30? godzin reszte siedze w domu i jestem pod telefonem(tak wiem ja mam akurat taka mozliwosc) no a wyplata bedzie 100% bo to nie jest moja wina
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-28, 13:46   

u8t3io3p, zupełnie nie o to mi chodzi , chodzi o to by ludziom którzy mają prawo być spanikowani i skołowani wytłumaczyć na spokojnie że jest trudna sytuacja dla każdej strony , to sprzyja zrozumieniu i dogadaniu się ,postawa wstawiam urlop bo tak albo bo jestem tu kierownikiem nie jest fajna
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-28, 13:52   

marta1 napisał/a:
u8t3io3p, zupełnie nie o to mi chodzi , chodzi o to by ludziom którzy mają prawo być spanikowani i skołowani wytłumaczyć na spokojnie że jest trudna sytuacja dla każdej strony , to sprzyja zrozumieniu i dogadaniu się ,postawa wstawiam urlop bo tak albo bo jestem tu kierownikiem nie jest fajna



sytuacja jest "chujowa", wiec bede wam wydawala czasem urlop, by sie wam godzinki zgadzaly, napewno pracownik to zrozumie, bo co tutaj wiecej dodac?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo