Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kadry płacowe a zwolnienie z tytułu opieki nad dzieckiem
Autor Wiadomość
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
  Wysłany: 2020-03-18, 10:44   Kadry płacowe a zwolnienie z tytułu opieki nad dzieckiem

Witam, szukałam podobnego tematu ale nie mogłam nic znaleźć, a jak ktoś wie gdzie jest to poproszę o poprawienie mnie :-P
Problem polega na tym że w grudniu 2019 roku byłam na zwolnieniu na moje dziecko, wypełniłam papiery, zostały zeskanowane i cisza, dzwonie od stycznia do kadr i nikt nie odbiera. Byłam tak zła, że zaczęłam po wszystkich numerach biedonkowych dzwonić z nadzieją, że może ktoś w końcu telefon ode mnie odbierze i wyjaśni mi dlaczego dalej nie mam pieniędzy na koncie.... Doszło jeszcze kolejne zwolnienie za luty, teraz dojdzie kolejne bo wirus.... :-/
Nie ma jakiejś prawnej regulacji ile powinno trwać rozpatrzenie tego wniosku ? Bo moim zdaniem to za długo trwa i już wiem do kogo mam się z tym zgłosić. Pomocy !
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-18, 11:41   

zasiłek z tytułu opieki na dziecko powinnaś dostać razem z wypłatą (ten sam przelew) Jesli twoja wypłata jest podejrzanie mała przyczyną może być brak wypełnienia przez Ciebie druku Z15 A lub nie został zeskanowany przez kierownika (u nas takie przypadki sie zdarzały czy to z zamieszania czy zwykłej złośliwości kierownika- nie mnie to oceniac)
spróbuj dodzwonić się do kadr na pewno się wyjaśni. A jesli mogę zapytać ile czasu byłas na tm zwolnieniu i jaką wypłate dostalas?

Jest jeszcze inna możliwość jaka przyszła mi do głowy. możliwe ze wykorzystałas limit opieki na dziecko, w tym jest 60 dni a ile było w 2019 nie jestem w stanie powiedzieć, chociaż lekarz jak wystawiał zwolnienie powinien miec w systemie dane ile wykorzystanych dni juz masz...
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-18, 18:43   

martita299, Ogłądałam każdy druczek z wypłaty i nic nie było. Druk był przy mnie skanowany i wysyłany. Na zwolnieniu byłam tydzień i dostałam coś około 1600, więc bez tych pieniędzy jak i bez premii za obecność. Nie mogłam wykorzystać limitu bo to było moje pierwsze zwolnienie na dziecko w roku 2019.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-18, 19:52   

Patrycja., nie wiem jaką wypłatę dostawałaś do tej pory ale będąc na zl dostajesz 80% , na naszej pracowniczej platformie masz wszystkie potrzebne numery telefonów , dzwoń jeśli coś się nie zgadza
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-18, 21:23   

@Patrycja. Jesli to wypłata za grudzień być moze jest taka juz pomniejszona o zwolnienie. A jak mialas wydrukowany tzw pasek to czy były tam wyszczególnione pozycje zasiłek 80% czy jakoś podobnie? jesli tak to juz miałas wyliczone
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo