Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gorzkie żale
Autor Wiadomość
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-02-25, 06:39   

Kacperos ja miałem na luty 2.8 mln. A etatów miałem na luty po ZL 19 3/4 więc nie narzekaj...
  Ocena JMP: 7/10
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-25, 07:59   

pięknie ;] się dzieje... wakacje idą ... ;)
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-25, 10:21   

MalaAsia napisał/a:
Larrikol Masz pomysł gdzie tę dyskusję przenieść to przerzuć, ja się nie mogłam zdecydować do czego by to najbardziej mogło pasować :-D

wg mnie w kosmos :-P
 
     
lila123 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 18 Lis 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-25, 10:58   

I będzie taki sam niewypał z tym sprzątaniem jak z tablicą zadań
  Ocena JMP: 8/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-26, 00:15   

lila123, tablica byłaby fajna gdyby było kogo na nią wpisywać - jak czarno na bialym było widać kto caly czas oblega 1 a ko cały czas siada jako ostatni to było to nieco sprawiedliwiej rozdzielane
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~2809 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-26, 14:07   

MalaAsia napisał/a:
lila123, tablica byłaby fajna gdyby było kogo na nią wpisywać - jak czarno na bialym było widać kto caly czas oblega 1 a ko cały czas siada jako ostatni to było to nieco sprawiedliwiej rozdzielane


Słuszna uwaga, w szczególności dotyczącej "jedyneczki".
_________________
Alea iacta est...
  Ocena JMP: 6/10
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-26, 14:49   

Ten harmonogram mycia sklepu upadnie tak samo jak tablica.
Ostatni raz była u nas uzupełniania w październiku i to tylko dla rejonowej, żeby jej oczy zamydlić.

Wczoraj czytałam jakie na czekają zadania dotyczące mycia na poszczególne dni tygodni i pytam się tylko KIM my to mamy zrobić skoro jest nas na zmianie 3 kasjerów + ZKS ? U nas przeważnie 2 kasjerów siedzi non stop na kasie, a 3 osoba ma jednocześnie pierwszą aleję, kasy samoobsługowe, rozkładanie miksów, przyjęcie dostawy i posprzątanie sklepu z kartonów wieczorem.

Niech dołożą ludzi, lub zatrudnią firmę sprzątającą jeśli chcą mieć na sklepie błysk. I tak ledwo żyjemy :-!
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-27, 00:01   

Biurowa, Klienci zdziwieni pytają, jak to to wy tutaj same sprzątacie? żadnej firmy sprzątającej nie ma? ano nie ma ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
lila123 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 18 Lis 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-27, 09:18   

Przy takiej ilości etatów jakie są na sklepach to raczej nie możliwe do wykonania
  Ocena JMP: 8/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-29, 18:43   

lila123, możliwe czy nie, ma być wszystko zrobione
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-03, 15:37   

Mój sklep ma taki problem ze śmieciami na parkingu że aż kierownik zarządził (mamy mężczyznę kierownika sklepu) listę kontrolną i każda osoba sprzątająca śmieci porozrzucane przez klientów musi się podpisać. A śmieci sporo jest, do tego trochę gałęzi powstałych przy wycince drzew pod budowę... TUNELU. Tak, tunelu. Tego pod Świną, żeby polski kawałek wyspy Uznam na stałe połączyć z resztą Polski. A i tak są artykuły w internecie, jaki to syf mamy...
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-03, 22:35   

napisze to co nikomu się nie spodoba. Może czas najwyższy zrobić coś dla siebie i zmienić pracę ??
zbadać okoliczny rynek pracy, zaczerpnąć języka jak się pracuje, zaliczyć jedna dwie rozmowy kwalifikacyjne i zmienić coś na lepsze. łatwe to nie jest, jednak sam wiem po sobie jak zmieniłem barwy klubowe to odżyłem, wiadomo obawy były, tyle tylko że każdy je ma i mieć będzie. na rynku pracy nie jest trudno znaleźć coś porównywalnego finansowo bądź i nawet lepszego. wystarczy tylko ruszyć cztery litery
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-04, 00:09   

brodacz1989 napisał/a:
napisze to co nikomu się nie spodoba. Może czas najwyższy zrobić coś dla siebie i zmienić pracę ??
zbadać okoliczny rynek pracy, zaczerpnąć języka jak się pracuje, zaliczyć jedna dwie rozmowy kwalifikacyjne i zmienić coś na lepsze. łatwe to nie jest, jednak sam wiem po sobie jak zmieniłem barwy klubowe to odżyłem, wiadomo obawy były, tyle tylko że każdy je ma i mieć będzie. na rynku pracy nie jest trudno znaleźć coś porównywalnego finansowo bądź i nawet lepszego. wystarczy tylko ruszyć cztery litery



jakies ustawki sa? xD


a tak powaznie, zrobilem to samo 2 lata temu w lutym rzucajac wypowiedzenie, majac 3 miesiace jeszcze do przepracowania, no i oplacalo sie
 
     
~2809 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-04, 16:30   

u8t3io3p napisał/a:
brodacz1989 napisał/a:
napisze to co nikomu się nie spodoba. Może czas najwyższy zrobić coś dla siebie i zmienić pracę ??
zbadać okoliczny rynek pracy, zaczerpnąć języka jak się pracuje, zaliczyć jedna dwie rozmowy kwalifikacyjne i zmienić coś na lepsze. łatwe to nie jest, jednak sam wiem po sobie jak zmieniłem barwy klubowe to odżyłem, wiadomo obawy były, tyle tylko że każdy je ma i mieć będzie. na rynku pracy nie jest trudno znaleźć coś porównywalnego finansowo bądź i nawet lepszego. wystarczy tylko ruszyć cztery litery



jakies ustawki sa? xD


a tak powaznie, zrobilem to samo 2 lata temu w lutym rzucajac wypowiedzenie, majac 3 miesiace jeszcze do przepracowania, no i oplacalo sie


Przynajmniej widać, że Pan czyta cały post ;) co oczywiście zasługuje na pochwałę. Co do samego tematu, to zmiana pracy może przynieść porażkę lub zysk. Ciężko jest ocenić czy w ogóle się opłaca, patrząc jedynie przez pryzmat osoby czytającej co się w niektórych sklepach dzieje, biorąc przy tym poprawkę na to, że nie wszystko jest prawdą.
Dodatkowo, z socjologicznego punktu widzenia, to naprawdę trudno człowiekowi wyjść, ze strefy tzw. luźnej. Czyli On sam, mając tu na myśli ową personę, nie jest w stanie określić czy jest mu dobrze w pracy czy źle. Bo gdybać zawsze można, jednak po kalkulacji całości wychodzi, że jednak warunki nie są może tak złe, a raczej pracownicy, kadra lub "ja" sam.
Ot ciekawe stwierdzenie wyżej, że ciężko znaleźć coś lepszego, i tak dobrze płatnego. Tu się nie zgadzam, to zależy jedynie od wykształcenia jakie, kto posiada.
Ja osobiście jeszcze pracuję w JMP, jednak po ukończeniu edukacji zamierzam złożyć wypowiedzenie.
Dodam, że rynek pracy jest naprawdę interesujący teraz, ponieważ dużo specjalistów wyjechało a mało wraca. Kolejną rzeczą, to że ludzie nie lubią się przeprowadzać, bo np. kupił mieszkanie, ma kredyt i trzyma go to w jednym miejscu, bo dzieci etc.
Inaczej jeszcze, ja jako osoba młoda, bo za taką się uważam, widzę wiele pozytywnych aspektów pracy w JMP, nie będę piał na jakim stanowisku pracuję, ale zaczynałem od kasjera.
No w sumie to tyle, bo muszę sprawdzić co się dzieje na sali sprzedaży, pozdrawiam ;)
_________________
Alea iacta est...
  Ocena JMP: 6/10
     
~Ania 40 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 48
Skąd: Trójmiasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-03-27, 10:53   

brodacz1989 zmiana pracy jednostek nie zmieni syfiastej sytuacji w firmie, gdzie nie ma nawet podstawowych narzędzi do sprzątania, MOPOWANIA, a jak są to w takim stanie, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać (żałosne). Wymagania, wymagania, każdy nowy pomysł "góry" to kolejna katastrofa, Grunt to dobry lans w telewizji, ale wystarczy wejść do sklepu i wszystko widać gołym okiem. Przy małej obsadzie ludzie po zmianie są wypompowani, bo jeden robi tak naprawdę za trzech, czterech. Właściwie ile da się zasuwać na wysokich obrotach? W końcu ktoś padnie na pysk ze zmęczenia.
  Ocena JMP: 7/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo