Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wkładanie towaru- pytanie
Autor Wiadomość
matyllda85 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Lip 2018
Posty: 21
Wysłany: 2020-02-18, 08:12   Wkładanie towaru- pytanie

Takie pytanie (dla mnie głupie :-P )- czy przy składaniu towaru na sklep można mieć rękawiczki? Nasz kierownik twierdzi, że absolutnie nie.
 
     
~2809 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-18, 10:42   Re: Wkładanie towaru- pytanie

matyllda85 napisał/a:
Takie pytanie (dla mnie głupie :-P )- czy przy składaniu towaru na sklep można mieć rękawiczki? Nasz kierownik twierdzi, że absolutnie nie.


Jeżeli chodziło Ci o wykładanie towaru (nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym składaniem, bo samo słowo kojarzy mi się z prasą) to, rękawiczki chronią Twoje dłonie przed niepożądanymi reakcjami otoczenia czyt. skaleczenia, stłuczenia, obtarcia etc.
Co do samego kierownika, to nagraj taką rozmowę a wtedy uwierzę. Nie neguję, że sprawy nie było, ale powątpiewam aby użył słowa absolutnie.
Jednocześnie, można by mu na piśmie przypomnieć kilka rzeczy dot. przepisów BHP.

Konkludując: Tak, rękawiczki są bardzo przydatne w pracy na sali sprzedaży. Oczywiście, każdy wybiera czy chce ich używać czy nie, jednak bez wątpienia są one użyteczne.
Pozdrawiam ;-)
_________________
Alea iacta est...
  Ocena JMP: 6/10
     
matyllda85 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Lip 2018
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-18, 11:59   

Oczywiście chodzi o wykładanie towaru- słownik namieszal.
Szczerze powiedziawszy, gdybym nie słyszała, to bym nie uwierzyła też.
Kierownik twierdzi, że sanepid tego nie dopuszcza. Na moje pytanie, co z naszymi rękami, nastapila cisza.
Ogólnie tak tylko się upewniam, bo i tak powiedziałam, że bez rękawiczek nie będę pracować.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-18, 16:43   

Oczywiście, że wykładamy w rękawiczkach, jedynie tam, gdzie jest kontakt z żywnością niezapakowaną używamy jednorazowych rękawiczek - tych do pieczywa, bo wiadomo, że nie dotkniesz ani swoją ręką, ani roboczą rękawicą bułek, pączków czy jakichś rodzynek, nerkowców itp Ale towar, który posiada własne szczelne opakowanie zawsze w rękawiczkach. Spróbuj 1 dzień bez rękawiczek te kartony nosić, to własnych dłoni nie poznasz
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-18, 19:12   

Sorry za OT
2809, uwielbiam język Twoich wypowiedzi 😁
 
     
~2809 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-19, 19:26   

matyllda85 napisał/a:
Oczywiście chodzi o wykładanie towaru- słownik namieszal.
Szczerze powiedziawszy, gdybym nie słyszała, to bym nie uwierzyła też.
Kierownik twierdzi, że sanepid tego nie dopuszcza. Na moje pytanie, co z naszymi rękami, nastapila cisza.
Ogólnie tak tylko się upewniam, bo i tak powiedziałam, że bez rękawiczek nie będę pracować.


Witam, naprawdę powiedz temu człowiekowi, że rozumiesz jego przesłanki o byciu dobrym człowiekiem/ kierownikiem, ale żeby profilaktycznie skonsultował swój stan zdrowia psychicznego z jakimiś lekarzem spec. psychiatrii. Nie wiem czy w to uwierzyłaś, ale takie bzdury nawet dzieci w szkole podstawowej nie opowiadają.
Dodatkowo, jeżeli już tak usilnie upiera się przy swoim, to poproś go o przedstawienie stosownego pisma, wydanego lub orzeczonego przez Sanepid. Gdyby się tak stało, że przypadkiem (bez śmiechu proszę), nie ma tego na piśmie. To wejdź do biura, otwórz szafę , zabierz rękawiczki oraz poproś o wpis do pamiętnika, że:
1. Odebrałaś rękawiczki potrzebne Ci do pracy zgodnie z regulaminem JMP.
2. Kierownik sklepu/ zmiany upiera się że, (i tu UWAGA) Państwowa Inspekcja Sanitarna odrzuca wniosek o ochronie zdrowia człowieka, w tym szczególnym przypadku, naraża mnie na ciężki uszczerbek na zdrowiu ponieważ nie uznaje, jak poinformował mnie o tym mój przełożony właściwy, rękawic ochronnych.
Daj mu to do podpisania.


Na koniec, zrób zdjęcie i wyślij najpierw do działu głównego JMP / BHP oraz telewizji, proponuje TVN, bo takiej fantastyki nawet J. Piekara nie pisze.

Larrikol napisał/a:
2809, uwielbiam język Twoich wypowiedzi 😁


Cześć, staram się. Miło, że ktoś docenia. Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Alea iacta est...
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo