Wynagrodzenia

nowa karta przedpłacowa dla pracowników

Witajcie,
czy ktoś z Was słyszał coś więcej o tej nowej karcie przedpłacowej dla pracowników? Narazie jedt tylko plakat w socjalnym z enigmatycznymi informacjami oraz dopiskiem, że więcej szczegółów podadzą wkrótce. Obawiam się, że w tym roku to będzie jakaś alternatywa dla premii rocznej ;(
Sortuj: 12 komentarzy

Komentarze