Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paczki i bony na Boże Narodzenie 2018
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-15, 12:13   

aanilevee, pracujesz od grudnia, nie została odprowadzona za Ciebie żadna składka na fundusz świadczeń socjalnych, to co w tym głupiego, czy niesprawiedliwego?
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-15, 14:55   

aanilevee napisał/a:
Troche szkoda ze nowy pracownik juz nie moze nic otrzymac. Troche glupota dawac paczki na swieta w listopadzie. Trudno , moze nastepnym razem.


no tak najlepiej jakby 10000 osob zatrudnilo sie 1 grudnia dostali bony i paczki i wiecej sie w pracy nie pojawili

a ty jeleniu pracuj caly czas
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-15, 16:19   

aanilevee napisał/a:
Troche szkoda ze nowy pracownik juz nie moze nic otrzymac. Troche glupota dawac paczki na swieta w listopadzie. Trudno , moze nastepnym razem.


Jak ja uwielbiam taką postawę - wszystko mi się należy, więc dajcie mi, dajcie, niczego nie odmawiajcie :-D no tak, mogli pomyśleć, że przyjdzie w grudniu do pracy taka roszczeniowa pani aanilevee i dostosować kryteria tak, by je spełniała, a nie taką głupotę popełnili , skandal!
Powinno być tak, że nawet jak się ktoś w wigilię przyjmie do pracy, to paczki i zasilenie świąteczne dostanie, bo dlaczego nie ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-15, 21:50   

u8t3io3p napisał/a:
aanilevee napisał/a:
Troche szkoda ze nowy pracownik juz nie moze nic otrzymac. Troche glupota dawac paczki na swieta w listopadzie. Trudno , moze nastepnym razem.


no tak najlepiej jakby 10000 osob zatrudnilo sie 1 grudnia dostali bony i paczki i wiecej sie w pracy nie pojawili

a ty jeleniu pracuj caly czas


Mieliśmy jednego takiego pracownika. Po zatrudnieniu dzień później jeszcze przyszedł do pracy. Potem urwał się z nim jakikolwiek kontakt. Został zwolniony oficjalnie za porzucenie pracy, zamykając sobie możliwość ponownego zatrudnienia w Biedronce. Podobno dostał nawet wynagrodzenie za jakieś 18 godzin pracy. Przypomina mi się również przypadek dyscyplinarnie zwolnionej kasjerki (starszej kobiety z około 6-letnim stażem pracy w Biedronce), zwolniona została za anulowanie pozycji z paragonów i zabieranie uzyskanej kwoty, co robiła na etapie gdy klient płacił za zakupy. Był rok 2015, nie było jeszcze kart przedpłaconych. Bon pracowniczy na 300 złotych nie wiem czy zdążyła wykorzystać, czy nie, jeśli tak - jej szczęście, jeśli nie - jej strata.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-01, 12:26   

Na str https://dlanaswjm.pl/ jest do wypełnienia ankieta na temat zadowolenia z pakietu świątecznego: paczek, zasileń, imprezy noworocznej. Trzeba tam podać region, do wyboru są Ruda Śląska, Wyszków, Grudziądz, Lubin - wiecie jakie są granice regionów? bo ja nie mam pojęcia pod jaki podlegam 8-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-01, 16:50   

MalaAsia napisał/a:
Na str https://dlanaswjm.pl/ jest do wypełnienia ankieta na temat zadowolenia z pakietu świątecznego: paczek, zasileń, imprezy noworocznej. Trzeba tam podać region, do wyboru są Ruda Śląska, Wyszków, Grudziądz, Lubin - wiecie jakie są granice regionów? bo ja nie mam pojęcia pod jaki podlegam 8-)


Zapytać o to kierownika sklepu. A co do samej strony to jej twórcy zamierzają nas wykończyć tak samo jak informatycy zmieniający non stop kody. Jak to było przed świętami z bułką 4 pory roku... Chodzi mi oczywiście o przymus zmieniania hasła co 30 dni.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-02, 08:24   

Tam jest bardzo słabo widoczny suwak, przewijanie myszką nie działa tylko tym suwakiem trzeba jechać, żeby znaleźć swoje miasto - sorry, za wprowadzanie w błąd :-(
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Misiek1212 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-06, 18:30   

Te noże Gerlach produkowane specjalnie dla Biedronki, się rozlatują, niektórym już rozleciały, a u mnie już odchodzą nit puszcza xD a poza tym tempe i naostrzyć trudno.
  Ocena JMP: 5/10
     
#Sarah 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Sie 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-07, 11:38   

Ja nie wiem co wy chcecie od tych noży. Ja jestem zadowolona. A ostrze na ostrzalce z Fiskarsa i kroja idealnie.
_________________
Sarah
  Ocena JMP: 8/10
     
~doriswil 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Lis 2016
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-05, 09:56   

Moje noże do teraz służą mi bardzo dobrze, nic się nie rozleciało, są ostre, ja jestem w 100% zadowolona. Oby i w tym roku paczki były takie super jak w zeszłym :yeah:
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-05, 13:16   

Moje leżą jeszcze zapakowane w szafie :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo