Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Książka o pracy w supermarkecie- czytaliście?
Autor Wiadomość
Ania2804 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sie 2019
Posty: 2
Skąd: Zamość
  Wysłany: 2019-08-08, 12:44   Książka o pracy w supermarkecie- czytaliście?

Witam wszystkich umęczonych życiem pracowników mojego ulubionego marketu, w którym pracuje 4 lata. Czy wy też macie czasem dość tej pracy? Marudnych klientów, wymagających szefów rejonu? . Otuż ja mam czasami wszystkiego dość i do tej pory myślałam, że jestem jedyna, wiecznie marudząca itp. A oto w środę moja koleżanka podarowała mi w prezencie książkę pt. " Dziękuję i zapraszam ponownie". Zaczełam czytać i w końcu ktoś z humorem opisał sposób w jaki my pracujemy, codzienne sytuacje, śmiesznych klientów. Powiem wam, że dało mi to dużo nowej energii i dotarło do mnie, że chyba nie tylko ja mam takie spostrzeżenia:D. Czytaliście może te pozycję? Wydaje mi się, że to książka wprost o nas;D Znacie może autorke? Może pracuje w innym sklepie, albo w konkurencji;D Życze wszystkim miłego dnia;) pozdrawiam z Zamościa;)
  Ocena JMP: 8/10
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-08-19, 21:47   

Ja już tyle razy miałem dość i miałem ochotę pójść sobie w h.... Niestety nie którzy lubią obrzydzic ta prace. Gdybym nie lubił tej pracy to już dawno bym tu nie robił. I tak od końca zeszłego roku zmieniłem nastawienie do tego wszystkiego. Kiedyś to ta praca sprawiała przyjemność a teraz codziennie coś.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo