Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Starszy kasjer, na czym polega?
Autor Wiadomość
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-07, 16:22   

sylwuńka napisał/a:
Givszoman, juz od dawna osoba prowadzaca zmianę dostaje mandaty. Jak spoko ekipa to zrzutke robia ale 800zl dostać to niezly bajzel musial byc


No bo był. Ktoś z klientów zrobił "uprzejmie donoszę" do lokalnej państwowej stacji sanitarno-epidemiologicznej i przyszły dwie kobiety po kilku dniach. Po tym przypale z mandatem na 800 zł były 3 albo 4 nocki które szorowały sklep na błysk.
Mówiłem o czym innym - jest to pierwszy znany mi przypadek wypisania mandatu na starszego sprzedawcę kasjera zamiast na kierownika sklepu lub zastępcę kierownika. Tak więc starszy sprzedawca kasjer w skrajnym wypadku też mandaty otrzyma.
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-07-07, 16:32   

Jakby nie patrzec jest osoba odpowiedzialna w trakcie prowadzenia zmiany, komus ten mandat musieli wystawic. Wspolczuje.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-07-07, 21:38   

Givszoman napisał/a:
sylwuńka napisał/a:
Givszoman, juz od dawna osoba prowadzaca zmianę dostaje mandaty. Jak spoko ekipa to zrzutke robia ale 800zl dostać to niezly bajzel musial byc


No bo był. Ktoś z klientów zrobił "uprzejmie donoszę" do lokalnej państwowej stacji sanitarno-epidemiologicznej i przyszły dwie kobiety po kilku dniach. Po tym przypale z mandatem na 800 zł były 3 albo 4 nocki które szorowały sklep na błysk.
Mówiłem o czym innym - jest to pierwszy znany mi przypadek wypisania mandatu na starszego sprzedawcę kasjera zamiast na kierownika sklepu lub zastępcę kierownika. Tak więc starszy sprzedawca kasjer w skrajnym wypadku też mandaty otrzyma.



I bardzo dobrze ,ze zadzwonil. Jesli jest za duzo pracy trzeba dzwonic do osoby wyzej i informowac, a nie udawac, ze wszystko jest ok

Nigdy bym sie nie dolozyl do mandatu dla zks, sa priorytety ,ktore powinny byc wykonane
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-08, 21:23   

Czy u was ssk może sobie zaznaczyć, w RCP że prowadził zmianę? u nas ostatnio wyłączone i kierownik musi w OHR ręcznie wprowadzać.
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-09, 01:17   

Rano jak sie odbijalam do domu to te pole bylo niedostepne, jak w przypadku sprzedawcy kasjera bez mozliwosci zaznaczenia.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-09, 16:57   

sylwuńka napisał/a:
Rano jak sie odbijalam do domu to te pole bylo niedostepne, jak w przypadku sprzedawcy kasjera bez mozliwosci zaznaczenia.


ciekawe jakie zmiany wprowadzają
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
StarszyBiedro2 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-02-23, 12:33   

Witam
Mam kilka pytań, a myślę że nie tylko ja szukam na nie odpowiedzi.

1. Ile minimalnie godzin trzeba przepracować w miesiącu jako SKS, by otrzymać wynagrodzenie?
2. Czy mogę prowadzić zmianę jeśli na zmianie jest 2 ZKS lub 1 KS i 1 ZKS?
3. Max to 80h wypracowanych jako SKS?



Już tłumaczę dlaczego o to pytam, Jestem SKS-m, przyszedłem wczoraj do pracy i miałem prowadzić zmianę zgodnie z oznaczeniem w grafiku. Jednak powiedziano mi że nie mogę prowadzić zmiany gdy na zmianie znajduje się 2 ZKS. w tym miesiącu prowadziłem już 6 nocek. Zgodnie z grafikiem miałem prowadzić w tym tygodniu 3 zmiany ale jak się okazuje przez ten tydzień na każdej zmianie będzie po 2 ZKS. I co teraz czy KS powinien mi mimo wszystko umożliwić prowadzenie zmiany?
Czy mi zapłacą za te 6 nocek jako SKS?
 
     
~Gosiaczkos1 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Kwi 2019
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-02-23, 13:08   

1 nie ma minimalnej ilosci godzin
2 mozesz poprowadzic ale ks dostanie zjebke ze jest zks a prowadzis ty zmiane co rowna sie straty dla firmy (nkeumiejetne zarzadzanie godzinami) jak jestes z ks mozesz prowadzic a nawet powinienes zawsze bo ta funkcja jest po to zeby wspomóc kierownika a tak naprawde zks powinni chodzic na nocki i popo ale wiemy jak jest
3 u nas dziewczyny maja po 120h i nikt sie nie czepia minimum maja po 80
Za 6 nocek zaplaca
Ogolnie to.ze ktos Ci zaznaczyl w grafiku to nie wiaze sie z tym ze bd prowadzil bo mozna to w kazdej chwili zmienic troche nie fajnie jak do konca miales zaznaczone ze bd prowadzil ks widac ze jest nieogarniety..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo