Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
praca na odpieku
Autor Wiadomość
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-09, 15:46   

Arizon napisał/a:
MalaAsia, U nas piekarza przyjmuje i wykłada kasa numer 1 ,odpiek robi 2 lub 3 w zależności od liczby osób na zmianie.


U nas osoba odpowiedzialna za wypiek albo nie ma kasetki, albo ostatnia siada na kasę o ile ma kasetkę. Przy czym my mamy jeszcze wypiek KURCZAKA - cały i połówka. W mojej miejscowości mają to 2 sklepy z 4 które są w całym mieście.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-09, 16:30   

Givszoman napisał/a:
Arizon napisał/a:
MalaAsia, U nas piekarza przyjmuje i wykłada kasa numer 1 ,odpiek robi 2 lub 3 w zależności od liczby osób na zmianie.


U nas osoba odpowiedzialna za wypiek albo nie ma kasetki, albo ostatnia siada na kasę o ile ma kasetkę. Przy czym my mamy jeszcze wypiek KURCZAKA - cały i połówka. W mojej miejscowości mają to 2 sklepy z 4 które są w całym mieście.


w sumie fajnie, taka osoba robi swoje i żadne dzwonki jej nie obchodzą
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-09, 16:48   

MalaAsia, u nas "niby" tez tak jest ale w 90%przysiadam na odpieku na kase, do tego kilka innych zadan...
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-09, 17:03   

sylwuńka napisał/a:
MalaAsia, u nas "niby" tez tak jest ale w 90%przysiadam na odpieku na kase, do tego kilka innych zadan...


Sylwuńka no właśnie, to niby czyni ogromną różnicę, jak szykuję pieczywo i słyszę ten dzwonek to mnie tak wpienia ... zawalili nam cały domek mrożonkami, że nie ma jak wejść, żeby cokolwiek sięgnąć trzeba cały przód wyjąć, kilka, kilkanaście kartonów różnych i jak mam to zostawić i na kasę gonić, żeby się porozmrażało wszystko? schować, żeby za chwilę znowu wyciągać jak wrócę dokończyć szykowanie? a tam ludzie na kasjerkę cisną, więc ona naparza tym 'bim bam - kasjer proszony na linię kas' jakby nie wiedziała, że nie da się teleportować natychmiast ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-09, 18:58   

MalaAsia, no wyobraź sobie to stado wściekłych klientów :-D jak cisną na tą jedynkę , więc biedna kasjerka woła pomocy tym dzwonkiem ;-)
a tak poważnie to można delikatnie zwrócić uwagę koleżance skoro tak Cię to irytuje :-) , ja zawsze się śmieję , że pewnie zatrzasną się domek albo piec się dymi ;-) , to działa rozluźniająco na klientów
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-09, 22:19   

marta1 napisał/a:
MalaAsia, no wyobraź sobie to stado wściekłych klientów :-D jak cisną na tą jedynkę , więc biedna kasjerka woła pomocy tym dzwonkiem ;-)
a tak poważnie to można delikatnie zwrócić uwagę koleżance skoro tak Cię to irytuje :-) , ja zawsze się śmieję , że pewnie zatrzasną się domek albo piec się dymi ;-) , to działa rozluźniająco na klientów


jak wpadam zadyszana po tym targaniu kartonów z pieczywem śmieję się, że rolek ani wrotek jeszcze sobie nie kupiłam, ale jak mi dołoży, to będę pędem gonić do kasy i nikt nie będzie czekał ;-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-11, 05:51   

MalaAsia, czasem mam takie dni ze mam to poprostu gdzieś, podchodze na luzie jak skoncze do kasy albo jak nie skoncze i obsługuje uwagami klientow sie nie przejmuje, nie ma odpieku no trudno nie rozdwoje sie. A co do kartonow w zamrazarkach to staramy sie my dziewczyny ukladac rozsadnie bo znamy ten bol. Gorzej jak chłopaki przyjmuja dostawe wtedy nam napiernicza.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-12, 00:24   

sylwuńka, nie ułożysz rozsądnie jak jest po obu stronach po sufit i środek po same drzwi, że jak otwierasz to chowasz głowę ... a tak często mamy niestety ... zeby w ogóle zobaczyć co jest to trzeba wyjąć z 10 kartonów, nie mówię o zdjęciu tych tych z góry by wziąć coś ze spodu .... prosimy kiero by tak nie zamawiali, ale mówią, że to samo przyjeżdża, pizze, zapiekanki, frytki, ryby, lody, donuty, pączki - w sumie pieczywa czasem brakuje a wejść się nie da :-D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-12, 01:12   

Tak tak, napewno samo przyjeżdża, nawet nie mają odwagi przyznać się, alokacje może być nowego promocyjnego towaru, ale nie stałego, czasem są wyjątki jak na tłusty czwartek alokacje paczka 25plu
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-12, 08:13   

MalaAsia, u nas teraz to jest zawalone pol "szafy" rybami mrozonymi do grudnia jej starczy :ke: a drugie pol donutami i paczkami. W 2 pozostalych lody buly bio, w trzeciej tylko ciastka do odpieku. Nie jest najgorzej. :yeah:
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-12, 13:07   

u8t3io3p, może tylko tak mówią ... pewnie to jest tak, ze jak mają zamówić ileś palet i już nie wiedzą co, to mrożonki, bo się schowa i niech leżą ... pracuje się w takich warunkach fatalnie, to co mogłoby zająć 5 min zajmuje kwadrans
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~Arizon 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-18, 13:08   

Givszoman, u nas wszyscy dostają kasetki chyba ,że jest 6 osób na zmianie ale jeszcze tak nie miałem , oczywiście wykluczam osoby które nie mogą siedzieć na kasie , kierownik siada na ostatnią kasę ,a reszta jest wołana po kolei , przykładowa zmiana popołudniowa jedynka siedzi ,2 sobie układa non food , jeśli jest środa bądź sobota no to pomaga jej 3 kasa trochę bo trzeba jeszcze nowy non food wyłożyć, 3 kasa no to specjalista 1 alei czyli warzywniak odpiek i ogólna pomoc potem w kartonowaniu ,osoba która prowadzi zmianę przeważnie sprząta ten sklep z 3 kasą lub jeśli jest dodatkowa osoba to wtedy jakby w 3 osoby sprzątają ten sklep.Wszystko właśnie zależy od ilości osób na zmianie.
  Ocena JMP: 10/10
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-19, 10:39   

Arizon, to u nas jest ciag 8 kas, z czego kazda zajeta a kierownik nie pobiera kasetki szczegolnie na 2zm bo jest nas okolo 10 osob na zmianie plus ukraina(2-3os.) kolo 20 przychodzi rozwala miksy itp. My miksow nie robimy, chyba ze cos przyjedzie rano, beton, stand.. Dla nas sprzedawcow glownie jest mieso, nabiał, mrozonki, warzywniak, odpiek, kasy, non food i akcje food. No i kazdy ma swoje nie ma odpieku plus warzywa bo to fizycznie jest nie do ogarniecia przy ponad 100tys zl dziennie.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-04-17, 18:33   

Jak sprzedaje się teraz u was pieczywo z odpieku? schodzi więcej czy mniej niż zwykle?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-17, 20:32   

Dużo mniej. Praktycznie poza opiekiem rannym nic nie pieczemy. Czasem poznańską, czy rodzinny. Ale i z pakowanych to głównie tostowy idzie. Naród boi się "macantòw"...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo