Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżka wynagrodzeń 2019
Autor Wiadomość
~ida 

Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 44
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-12, 12:59   

A co na to związki zawodowe?
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-12, 14:16   

bolka napisał/a:
Dla nich ważne, że w mediach wszystko pięknie wygląda a ja się czuję oszukana :tel: :tel:


podwyżki wirtualne :-D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-12, 17:00   

Ja mam zwiekszone zasadnicze wynagrodzenie o 40zl :taaaa: na 3/4 etatu, staz ponizej 1 roku... Niewiem o co chodzi. :szok3:
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-12, 17:27   

MalaAsia napisał/a:
bolka napisał/a:
Dla nich ważne, że w mediach wszystko pięknie wygląda a ja się czuję oszukana :tel: :tel:


podwyżki wirtualne :-D


Mi podwyżki wystarczyło na czerwone półwytrawne wino Monte da Ravasqueira Syrah rocznik 2018. 20 złotych bez grosza za butelkę 0,75 litra. Dobrze że pracuję gdzie pracuję, to chociaż wypłaty są w miarę normalne.
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-12, 19:20   

Ja w takim razie też nie potrafię czytać. Wszyscy nastawili się i jak mam to teraz wytłumaczyć pracownikom? Masakra jakas, ludzie są wkurzeni. Mam nadzieję że firma to wyjaśni jakos
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-12, 20:23   

sylwuńka, wg nowych zasad staż i umowy terminowe u jednego pracodawcy sumują się
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-13, 06:45   

marta1, to ze umowy sie sumuja to ja wiem, ale staż mialam od zera i dalej mam na poziomie nowego pracownika. Dla osob po zatrudnieniu i ze stazem powyzej 1roku pensja wzrosla o 50zl i stad te 40zl przy 3/4etatu. A dla osob ze stażem 3 lata i wiecej wielkie nic, ale lipa.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-13, 08:55   

aha sylwuńka, ;-) więc jednak wiesz o co chodzi :-D , wychodzi na to , że jesteś w gronie tych nielicznych , którzy dostali podwyżkę i na dodatek wiedzą o co chodzi ;-)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-13, 11:50   

marta1, nie czytalam wczesniej tego uwaznie bo stwierdzilam ze mnie nie dotyczy, pozatym to zadna podwyzka tylko wczesniej wydana, obracaja tymi samymi pieniedzmi, zmniejszyli roznice stazowa miedzy 1 rokiem a 3 latkiem, suma sumarum po 3 latach jest tyle samo co bylo dotychczas haha. Teraz to dali czadu
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
~kaskader

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-13, 13:27   

sylwuńka napisał/a:
marta1, to ze umowy sie sumuja to ja wiem, ale staż mialam od zera i dalej mam na poziomie nowego pracownika. Dla osob po zatrudnieniu i ze stazem powyzej 1roku pensja wzrosla o 50zl i stad te 40zl przy 3/4etatu. A dla osob ze stażem 3 lata i wiecej wielkie nic, ale lipa.

Dziwne, powinnaś dostać proporcjonalnie do wymiaru etatu, tj. 37,50. 40 zł. z 50 to jak by nie liczył zawsze wychodzi 4/5 :-f
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-13, 23:50   

kaskader, no i tak jest 40zl brutto mam więcej,tyle ze stazowe juz kiedys mialam a po ponownym zatrudnieniu zaczelam od nowa w przeciwienstwie do sumy okresu zatrudnienia w firmie. Teraz 2 umowe po ponownym zatrudnieniu beda miala juz na czas nieokreslony. A staz spadl do zera :-/
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-14, 01:09   

sylwuńka, czyli liczą ci staż do umowy o pracę, ale do wynagrodzenia już nie liczą go? żeby dostać umowę na stałe to staż masz, ale żeby dostać kasę to go nie masz ... takie cyrki tylko w biedronce :-D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-14, 08:59   

MalaAsia, no slabo ale tak wlasnie jest, sumuja umowy bo musza od 02. 2016r akurat wyedy sie zatrudnilam pierwszy raz :-P
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-14, 10:38   

sylwuńka, ale ty w Warszawie o ile dobrze kojarzę? to i tak masz całkiem ładnie, wiesz że w innej strefie nie mają z największym stażem tego co stolica na dzień dobry w biedronce? zks na prowincji może nawet ma mniej :-D chore to jest dla mnie no ale cóż, dopóki się zgadzają ludzie za takie stawki pracować, to nie dostaną więcej, a zgadzają się, bo w jakimś wygwizdowie więcej nie zarobią ... tylko świadomość, że ktoś za tę samą pracę dostaje 25% więcej nie ukrywam że boli ...
i nie chodzi o zawiść czy zazdrość, że ktoś ma więcej, tylko polityka firmy w tym temacie mi się nie podoba ... to tak uprzedzając życzliwe rady, że przecież mogę się przeprowadzić do wielkiej aglomeracji i mieć tyle samo i nie zazdrościć ;-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-14, 11:02   

Za głupią taksówkę w wielkiej aglomeracji zapłaci się więcej, niż na wygwizdowie, a usługa taka sama. Takie życie...
sylwuńka, a może zadzwoń do kadr i spróbuj z nimi to wyjaśnić, bo skoro stażowo powinnas mieć więcej, to może jakiś błąd lub przeoczenie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo