Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypłata
Autor Wiadomość
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-04, 15:04   

Waffen77 napisał/a:
KasjerWawa, ty nas podpuszczasz z tymi godzinami w miesiącu i paskami czy serio jesteś taka ograniczona?


Nie obrażają nikogo, to wiele razy pracowałem z takimi "myslicielami"

Co jest trudnego w pasku?
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-05, 15:06   

u8t3io3p napisał/a:
Waffen77 napisał/a:
KasjerWawa, ty nas podpuszczasz z tymi godzinami w miesiącu i paskami czy serio jesteś taka ograniczona?


Nie obrażają nikogo, to wiele razy pracowałem z takimi "myslicielami"

Co jest trudnego w pasku?


To chyba otrzymujemy inne paski...sam musisz być mega myślicielem ;) jestem osobą wysoce wykształcona,moi kierownicy to ogarnięci ludzie a sami nie ogarniają tych pasków. P.s. NIKT u nas ich nie ogarnia...a to przez to,że co miesiąc co innego jest tak pozaznaczane i b.ciezko się połapać. Skoro księgowa tego nie potrafiła ogarnąć to coś w tym jest i wcale nie trzeba być jakimś omnibusem a raczej osoba ,która te paski tworzy,żeby je poprawnie odczytać. Ja np nigdy nie wiem dlaczego mam kwoty inne za premie niż moi koledzy, oni też nie ogarniają ...niektóre oznaczenia są takie,że nawet w internecie nie można ich znaleźć a kierownik nie wie sam co ma powiedzieć,bo księgowym nie jest. Mnie zawsze irytują głupcy,a w pracy jest ich wielu i nie mówię że o matko co za głupi myśliciele..ciekawa jestem czy też masz zrobione 3 kierunki studiów tak jak ja i to dość ciężkie,że tak mnie oceniasz :)
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-05, 17:58   

A co za problem w dzisiejszych czasach skończyć nawet i 5 kierunków? Mam dwa i dziś uważam, że to była strata czasu i pieniędzy :-D Co więcej, nie sądzę, że przez to mogę uważać się lepszą od innych i nie mam potrzeby podkreślania tego w co drugim zadaniu. Skróty na pasku każdy pracodawca ustala wg swoich potrzeb, nie dla każdego księgowego muszą być oczywiste, co nie oznacza, że będą z kosmosu, po to żeby utrudnić pracownikowi ogarnięcie swojej wypłaty. Poza tym... Pamiętam, że paski wcale nie były skomplikowane, wiec chyba szukacie dziury w całym. Jednak nie zależy wam aż tak bardzo na ich rozwikłaniu, bo inaczej byście już zadzwonili do kadr.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-05, 20:35   

KasjerWawa napisał/a:
jestem osobą wysoce wykształcona

Widać wykształcenie nie idzie w parze z rozumem, skoro nie ogarniasz tak prostej rzeczy, a te ciężkie kierunki to chyba kosmiczne skoro na kasie wylądowałaś :-D :-D :-D :-D
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-07, 06:48   

Larrikol bo każdy zakłada,że jak ktoś siedzi na tej kasie to jest debilem i nie ma żadnych studiów skończonych,i to jest problem też. Nie jest tak łatwo skończyć studia,zależy jeszcze jakie..wiadomo-pedagogika ,administracja itp popularne kierunki to może i tak ..ale no językowe wymagają już odrobiny talentu. Mówcie sobie co chcecie,wychodzi na to że po prostu moi kierownicy czy księgowa kolegi i wszyscy inni z mojej pracy to też kompletnie debile wg tego co tu piszecie :) cóż,chociaż nie będę sama. Tyle jadu się na tym forum przewija że ja faktycznie mogę się czuć tylko lepszą niż to wszystko co mnie tu ze strony niektórych osób spotyka...kąśliwe komentarze to zostawcie dla siebie :)
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-07, 07:57   

A ja nie wierzę, że nikt nie rozumie paska.
Kąśliwe uwagi? Były i będą, ale kto by się przejmował... A takie założenie, że na kasie siedzą kretyni, to stereotyp i nie każdy tak uważa, nie ma potrzeby jego powielania. Wydaje mi się, że sama masz po prostu z tym problem i dlatego tak to wygląda.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-07, 12:13   

Larrikol napisał/a:
Wydaje mi się, że sama masz po prostu z tym problem i dlatego tak to wygląda.

Bo na plakietce powinno być ile kto ma kierunków skończonych :-)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-07, 18:22   

Widzę,że to ty masz z tym problem i jakiś kompleks ;D wielkie co studia, chcesz i masz ambicje to rób..kto ci broni? Jezu, widzę że co niektórzy są naprawdę ograniczeni...

[ Dodano: 2019-05-07, 19:24 ]
Larrikol napisał/a:
A takie założenie, że na kasie siedzą kretyni, to stereotyp i nie każdy tak uważa, nie ma potrzeby jego powielania. Wydaje mi się, że sama masz po prostu z tym problem i dlatego tak to wygląda.


Stereotyp ale z takimi ludźmi spotykam się b.czesto. robię zakupy w innej części Polski i tam babki podstawowych rzeczy nie ogarniają ...więc widać nie każdy się na tą kasę nadaje jednak.
  Ocena JMP: 5/10
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-07, 18:37   

Jak się powtarza w co drugim poście słowo "ograniczeni" to świadczy chyba o ubogim słownictwie. Na każdym kroku próbujesz udowodnić że jesteś taka wykształcona, elokwentna i ch.. wie jeszcze jaka. Czytać się tego nie da bez prześmiewczego parsknięcia. Aż korci zapytać co tak wykształcony ciężko człowiek robi na kasie w biedronce. Przepraszam nie chce żeby to wyszło na hejt ale serio jesteś aż tak zakompleksiona że musisz się zasłaniać 3 kierunkami studiów żeby udowodnić swoją przytomność umysłu?
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-07, 20:12   

prosze wrzucam swoj pasek, chyba zaslonilem swoje wszystkie dane

czego tutaj nie rozumiesz?
https://ifotos.pl/z/qshqsxr



P.S kazda osoba co skonczyla cos wiecej niz europeistyke czy politologie pracuje w swoim zawodzie

larrikol w tym momencie ta osoba wlasnie to pokazuje, co z tego, ze ktos ma 3 kierunki skonczone skoro i tak sa problemy z paskiem placowym
 
     
~2809 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-07, 21:45   

u8t3io3p napisał/a:
prosze wrzucam swoj pasek, chyba zaslonilem swoje wszystkie dane

czego tutaj nie rozumiesz?
https://ifotos.pl/z/qshqsxr



P.S kazda osoba co skonczyla cos wiecej niz europeistyke czy politologie pracuje w swoim zawodzie

larrikol w tym momencie ta osoba wlasnie to pokazuje, co z tego, ze ktos ma 3 kierunki skonczone skoro i tak sa problemy z paskiem placowym


Witam, właściwie co do samego zdjęcia, opublikowanego przez kolegę nieco wyżej, to raczej ciężko nie zrozumieć języka polskiego przedstawionego na owym dokumencie. Wszystko jest opisane i czytelnie przedstawione. Dodatkowo, rzetelnie oraz fachowo poukładane tabele, w celu ułatwienia odbiorcy informacji. Nie wiem jak innym osobom, które ukończyły jeden lub 3 a nawet 5 kierunków, miałoby to sprawić jakikolwiek problem, ba! założę się, że osoba ze szkoły podstawowej także odczytałaby wszystkie istotne dla niej informacje. Jak dla mnie to wszystko wygląda bardzo czytelnie i przejrzyście.
Wracają jednak myślami do wyżej przedstawionego problemu, ludzi którzy to czują się w jakiś sposób "lepsi" "wyżsi" etc, to naprawdę mam szczere podejrzenia, że albo mają depresję albo lekkie zaburzania psychiczne. Nie wiem, może dlatego, że ja osobiście nie jestem po psychologi, ale nigdy nawet bym nie wspomniał ani nie napisał, że mogę pracować z debilami, a już na pewno NIE! jestem jakiś lepszy itp...
Prawdę mówiąc, to dużo zależy od człowieka oraz jego podejścia do życia. Pytanie nurtujące wielu ludzi, dlaczego osoby po studiach wybieraj JMP, (niezależnie od spec. jaką skończyli czy na jakiej uczelni studiowali) ale kurwa, za przeproszeniem, nie mają prawa publicznie obarczać nikogo, za swoje niepowodzenia zawodowe.
Ot, może napiszę na przykładzie, który znam z autopsji. Niektórzy wybierają pracę lub praca wybiera ich. Ja osobiście lubię swoją pracę (mając tu na myśli pracę w JMP), jestem po studiach i szukałem chwilę pracy w zawodzie, jednak reale rzecz biorąc na początku kariery zawodowej ( bo nie mam doświadczenia), inni pracodawcy proponowali mi stawki mniejsze, niż biedronka. Dodatkowo, wziąłem pod uwagę cały system socjalny itp, który wg. mojej opinii jest całkiem ciekawy. Nie będę ukrywał, że jeszcze robię studia podyplomowe, dlatego tez praca pomaga mi utrzymaniu się jako studentowi, a nie (kolokwialnie) "doić dalej kasę od starych".
Paradoksalnie, poznałem też innych ludzi, którzy mają tytuł mgr i także pracują w biedronce z różnych powodów. Np. Kobiety często wybierają lidl czy biedronka, tesco etc. bo przepracują chwilę, i naglę zachodzą w ciążę, a to że pracodawca ma bogaty social, i że dostają od razu umowę o pracę, to się im w sumie opłaca.
Innym przykładem, może być kolega który stwierdził, że zrobił studia dla pasji, a pracuje w biedronce bo mu dobrze płacą ( przynajmniej on tak uważa).
Kolejna, co prawda tylko lic. ma, ale wybrała jmp, bo jak sama mówi cyt." mam pod domem, i nie trzeba dojeżdżać, stać w korkach i teraz podwyżki dali, to jest ok"
Na koniec, dla mnie osobiście praca w biedronce, to pewnego rodzaju przystanek/ nauka samodzielnego życia. Niby wszyscy pisali, mówili że ciężko, ze stres itp. a ja odbieram to nieco z przymrużeniem oka.
Nauczyłem się, jak wygląda praca w wielkim korpo, jak pracuje kasjer, to wiele nowych doświadczeń, które na pewno pomogą mi w życiu, bo o ile to jest ciężka praca ( a ja ją za takową nie uważam) to w innej już powinno być mi wyjątkowo lekko. ;)
Nie pozdrawiam Pani z "wyższym" , a innym życzę kolejnych podwyżek !, cierpliwości do klientów, częstszego uśmiechu na twarzy oraz sukcesów zawodowych ;)
_________________
Alea iacta est...
  Ocena JMP: 6/10
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-08, 17:12   

martita299 napisał/a:
Jak się powtarza w co drugim poście słowo "ograniczeni" to świadczy chyba o ubogim słownictwie. Na każdym kroku próbujesz udowodnić że jesteś taka wykształcona, elokwentna i ch.. wie jeszcze jaka. Czytać się tego nie da bez prześmiewczego parsknięcia. Aż korci zapytać co tak wykształcony ciężko człowiek robi na kasie w biedronce. Przepraszam nie chce żeby to wyszło na hejt ale serio jesteś aż tak zakompleksiona że musisz się zasłaniać 3 kierunkami studiów żeby udowodnić swoją przytomność umysłu?


To chyba wy mi raczej wmawiacie że próbuje coś udowodnić a to dwie różne rzeczy...naprawdę chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem tego co pisze....jprdl...bezsens w gole z takiej dyskusji i nie temat na to..weź się dziecko w garść. Boli Cię chyba ,że sama nie masz i masz jakiś kompleks,że się na mnie wyzywasz...

[ Dodano: 2019-05-08, 18:14 ]
Co do zdjecia danych z paska to co to wynagrodzenia.100%,czym się różni od tych 50%,ten skrót pod tym w kwocie 12zl z jakiego jest tytułu...i premia..ja takowej nie widziałam np. albo coś mnie ominelo. Problem ze tam nigdy nic się nie zgadza ..a nie w samej czytelności tego.
..wy chyba w ogóle nie ogarniacie co może tam sprawiać problem. Dziwne,czyli wychodzi na to,że wszyscy na naszym sklepie jesteśmy debilami,łącznie z kierownikami,spoko! :)
  Ocena JMP: 5/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-08, 17:28   

te 12 zlotych to jet za pranie odziezy roboczej, premia kwartalna bo wyrobilismy za okres styczen-marzec przyznana w majowej wyplacie 500, 125 to za prace w niedziele niehandlowa,
dodatki 50% sa za godziny powyzej przekroczonej normy np. praca 10-18 a ja sie odbije 18:02 i te 2 minuty daja jakas tam setna, jesli praca wchodzi na czas nocny np. 15-23 to wchodza 100% platne


jesli przyjdziesz na wolnym dniu do pracy, gdzie grafik nie zostal zmieniony i dalej widnieje S/N to praca jest 100% platna ekstra
w kwartale jesli zrobi sie nagodziny to na koniec kwartalu placa jeszcze raz np. w styczniu zrobisz 5 nadgodzin, w lutym 0, w marcu 0 to zaplaca jeszcze raz, oczywiscie istnieje opcja zejscia z nadgodzin po przez puszczanie wczesniej do domu niz bylo planowane praca 10-18 a ty idziesz do domu o 16 i wtedy sa 2 godziny odrobione

nie wierze w to ze zaden zastepca nie potrafi wyjasnic tych skrotow na twoim sklepie
 
     
~Gosiaczkos1 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Kwi 2019
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-09, 06:49   

Nie ma.czegos takiego jak odrabianie nadgodzin kiedys to bylo.stospwane przez ks ale teraz jesli zostajaesz dluzej to masz zaplacone co wiecej jak wychodzisz np pol godz wczesniej to i tak masz zaplacone za 8h bylam ostatnio na prawie pracy ;)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-09, 07:19   

u8t3io3p napisał/a:

nie wierze w to ze zaden zastepca nie potrafi wyjasnic tych skrotow na twoim sklepie

tak może być jeśli ktoś kto ma

[ Dodano: 2019-05-09, 08:22 ]
KasjerWawa napisał/a:
zrobione 3 kierunki studiów i to dość ciężkie,

i założy z góry , że

[ Dodano: 2019-05-09, 08:26 ]
KasjerWawa napisał/a:
po prostu moi kierownicy czy księgowa kolegi i wszyscy inni z mojej pracy to też kompletnie debile


[ Dodano: 2019-05-09, 08:41 ]
KasjerWawa, czy coś Ci się jeszcze nie zgadza po przeczytaniu oczywiście :-D ze zrozumieniem instrukcji obsługi paska od u8t3io3p, ? Jeśli tak , bo jest taka możliwość , to zawsze możesz zadzwonić do kadr .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo