Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieuczciwy kierownik
Autor Wiadomość
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 17:41   

Larrikol napisał/a:
KasjerWawa napisał/a:
a co mamy robić
KasjerWawa napisał/a:
jak to zrobić żeby nikt nie ucierpiał
KasjerWawa napisał/a:
nie chce żeby koleżanka oberwała po uszach
KasjerWawa napisał/a:
przez to okradanie nie dostajemy premii,bo za dużo mamy strat ..

To skoro tak szkoda Ci koleżanki, która was okrada, to zamknijmy temat i dalej się temu przyglądajcie. Chyba sama nie wiesz, co tak naprawdę chcesz zrobić. Skargę można złożyć też anonimowo, to też ryzyko? Jesteście dorośli, każdy wie, czym się kończy nawet podjadanie ze stołu na odpisy, a co dopiero takie sytuacje. Jak ktoś decyduje się na takie działania, to zdaje sobie sprawę z tego, że może stracić pracę.


Nie,kierowniczki która oszukuje to mi nie szkoda. Szkoda mi koleżanki,która była naocznym świadkiem bo jeśli wyjdzie,że to ona powiedziała co widziała,to może mieć kłopoty za tą prawdę ..źle zrozumiałaś moja wypowiedź. To główny kierownik sklepu nas okrada a jej partner robi to samo.u siebie. Złoży,ale szkoda mi będzie jeśli jej coś zrobią. Gdzie najlepiej złożyć skargę? Przecież to poważne oskarżenie i przestępstwo a nie jakies podkradanie taniego towaru...jak trunki wynosi to też najdroższe ..towar -drozszy,przecież byle czego nie weźmie...
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-23, 18:15   

Macie kamery na sklepie. Będą chcieli sprawdzić, to przejrzą nagrania. Jeśli ktoś jest pewien swoich słów, to nie boi się konsekwencji...
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 18:34   

Larrikol napisał/a:
Macie kamery na sklepie. Będą chcieli sprawdzić, to przejrzą nagrania. Jeśli ktoś jest pewien swoich słów, to nie boi się konsekwencji...


Łatwo mówic..a koleżanka biła się dziś cały dzień z myślami co zrobić w tej sprawie
..
  Ocena JMP: 5/10
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 261
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 23:09   

a co może jej się stać skoro jest pewne, że kiero kradnie ?? sprawdzą kamery i po kierowniczce i już jej nie będzie, a jeżeli dalej się będzie bać to kolejny sklep ucierpi ;/ więc życzę powodzenia
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 23:28   

jak jesteście tak pewne 'swego' by nazywać ks złodziejem, to nie rozumiem w czym problem zadzwonić na BOP lub maila napisać, podać datę godzinę sprawdzą na kamerach i tyle, jak nie macie racji to nic nie będzie a jak macie to wyjdzie wszystko, bo przecież na kamerach widać czy było w ciągu dnia to gdzieś kasowane czy nie było ... więc ja nie wiem co tak roztrząsasz, chyba, ze chcesz podłożyć świnię i boisz się że jednak dojdą d kogo to wyszło ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-24, 11:06   

Na BOP koleżanka od wczoraj nie może się dodzwonić. Czy macie jakis inny kontakt dobry żeby napisać/zadzwonic w tej sprawie?

[ Dodano: 2019-04-24, 11:08 ]
MalaAsia, nie ma drugiego tak uczciwego człowieka jak ja..nigdy nikomu nie zrobilabym niczego takiego i nawet nie myślę w tych kategoriach. Jestem człowiekiem naprawdę bardzo dobrze wykształconym i za dobrym na jakiekolwiek machlojki ..po prostu chce pomóc w zawalczeniu o sprawiedliwość.
  Ocena JMP: 5/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-24, 11:23   

"BOP
Masz pytanie odnośnie relacji pracowniczych? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Pracowników.
Zadzwoń pod numer 800 800 135 lub 61 630 85 95 wew. 1

Poniedziałek-piątek 8:00-19:00

Sobota: 8:00-16:00

Lub napisz maila na adres: pracownicy@jmpolska.com"

dane ze str dlanaswjm.pl/kontakt
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-24, 15:39   

Dzięki!

[ Dodano: 2019-04-26, 16:13 ]
Sprawa zakończona,kierowniczka wyleciała dziś z hukiem :3 najlepsze jest to,że sprzedał ja ochroniarz...ale koleżanka i tak dziś zgłosiła xD w ten sam dzień...cóż,ochroniarz był szybszy.
  Ocena JMP: 5/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-26, 17:36   

ciekawe co tam między wami się wydarzyło, że ileś czasu nikt nic nie widział a nagle każdy wzrok odzyskał
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-26, 18:45   

MalaAsia- bo to ogólnie dobry kierownik i nic między nami się nie wydarzyło.. Tylko pech chciał,że koleżanka przyuwazyla i że drugi ochroniarz to wyczuł ..gdyby nie to,miała takie chody,że nikt by w to nie uwierzył...tzn wiesz,nikt nie będzie tolerował złodzieja..bo przez niego tracimy nasza premie i o to chodziło. Wszyscy są w mega szoku..
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo