Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Starszy kasjer, na czym polega?
Autor Wiadomość
Larrikol 
Moderator

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-02-10, 17:42   

Dobrze jak się złamie na koniec zmiany. A co jeśli przed otwarciem? 😁 Dramat tych ludzi, którzy o 7 rano nie mogą kupić 2 bułek, płacąc stówą :-)

Ocena JMP: 4/10

tadam 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-02-10, 17:54   

marta1 napisał/a:
Jenifer2016 napisał/a:
BOT musi się zająć sprawą natychmiast

i tak Wam mówią na szkoleniu ? że musi i zajmuje się natychmiast ? :-D

natychmiast to nie ,ale bardzo szybko ktoś przyjeżdża :-D Miałam już okazję sprawdzić :-D

Jenifer2016 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-02-10, 18:01   

Otóż to bardzo szybko :-D :-D :-D

sylwuńka 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-02-10, 18:04   

Larrikol, loguje się kasjer bez kasetki i można płacic karta. Stówka odpada :ke:

~Kwiatek19 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-02-10, 22:56   

Florianka napisał/a:
Kwiatek19 napisał/a:
Na 1 części jak zaczynasz szkolenie to też jest teoria i praktyka. Pytania są typu : gdzie zgłaszasz gdy zepsuje się wózek na sklepie, czy taśma na kasie, albo co robisz w sytuacji gdy w nocy dzwoni ci ochrona i wzywa do alarmu,
Co w przypadku gdy np zlamiesz klucz w sejfie i sejf jest zamknięty a ty nie masz jak wyciągać kasetek. I w drugą stronę jak np zlamiesz klucz gdy sejf jest otwarty na koniec dnia. Co zrobisz z pieniędzmi.. Co robisz gdy kierowca który przyjechał z dostawą nie ma obuwia ochronnego,
Dużo czasu poświęcone jest reklamacją,

Rano każdego dnia szkolenia trzeba było przejść po sklepie z check listą, spisać zadania do wykonania na daną zmianę, co do poprawek itp i potem to rozdzielić pracownikom.

A co w sytuacji gdy rzeczywiście ten klucz zostanie złamany i w drugą stronę?
Oooo z tym rozdzielaniem to pewnie będzie nieźle...nie wyobrażam sobie tego jakoś,zawsze to nam wydzielano pracę :-D

Powiem Ci ze właśnie nie było tsk źle bo było się wśród obcych ludzi więc nie znają ciebie i nie wiedzą co sobie mogo pozwolić a co nie. Na twoim sklepie zna cię każdy i wie co może z tobą a na co może sobie pozwolić i myślę że właśnie na swoim sklepie będzie ciężko się w to wprawić.

A co do kluczy, jeśli zlamiesz klucz rano zanim otworzysz i nie masz kasy. To każdy sklep ma w szafie 1 pusta kasetke. Z jedną jesteś w stanie otworzyć sklep. Prosisz klientów i o wliczone itp. A w tym samym czasie dzwonisz do "gory" tłumaczysz jak wygląda sytuacja i na dalsze wytyczne. A jak klucz zlamiesz na koniec zmiany i masz otwarty. To robisz kopertę jak zawsze na utarg a pogotowia kasowe też musisz opisać spakować do koperty i wrzucić do sejfu wrzutowego. Nie ma prawa chować kasy gdzieś po kontach. W książce wszystko dokładnie o tym jest. Ja to tak w skrócie

patatinka 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-02-14, 18:28   

Kwiatek19 napisał/a:
Florianka napisał/a:
Kwiatek19 napisał/a:
Na 1 części jak zaczynasz szkolenie to też jest teoria i praktyka. Pytania są typu : gdzie zgłaszasz gdy zepsuje się wózek na sklepie, czy taśma na kasie, albo co robisz w sytuacji gdy w nocy dzwoni ci ochrona i wzywa do alarmu,
Co w przypadku gdy np zlamiesz klucz w sejfie i sejf jest zamknięty a ty nie masz jak wyciągać kasetek. I w drugą stronę jak np zlamiesz klucz gdy sejf jest otwarty na koniec dnia. Co zrobisz z pieniędzmi.. Co robisz gdy kierowca który przyjechał z dostawą nie ma obuwia ochronnego,
Dużo czasu poświęcone jest reklamacją,

Rano każdego dnia szkolenia trzeba było przejść po sklepie z check listą, spisać zadania do wykonania na daną zmianę, co do poprawek itp i potem to rozdzielić pracownikom.

A co w sytuacji gdy rzeczywiście ten klucz zostanie złamany i w drugą stronę?
Oooo z tym rozdzielaniem to pewnie będzie nieźle...nie wyobrażam sobie tego jakoś,zawsze to nam wydzielano pracę :-D

Powiem Ci ze właśnie nie było tsk źle bo było się wśród obcych ludzi więc nie znają ciebie i nie wiedzą co sobie mogo pozwolić a co nie. Na twoim sklepie zna cię każdy i wie co może z tobą a na co może sobie pozwolić i myślę że właśnie na swoim sklepie będzie ciężko się w to wprawić.

A co do kluczy, jeśli zlamiesz klucz rano zanim otworzysz i nie masz kasy. To każdy sklep ma w szafie 1 pusta kasetke. Z jedną jesteś w stanie otworzyć sklep. Prosisz klientów i o wliczone itp. A w tym samym czasie dzwonisz do "gory" tłumaczysz jak wygląda sytuacja i na dalsze wytyczne. A jak klucz zlamiesz na koniec zmiany i masz otwarty. To robisz kopertę jak zawsze na utarg a pogotowia kasowe też musisz opisać spakować do koperty i wrzucić do sejfu wrzutowego. Nie ma prawa chować kasy gdzieś po kontach. W książce wszystko dokładnie o tym jest. Ja to tak w skrócie

[ Dodano: 2019-02-14, 18:29 ]
A w drugiej części o co pytali na starszego

~Florianka 

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-02-15, 07:28   

Może ktoś napisać jak wygląda wypłata na Starszego kasjera?coraz więcej osób nie poleca,za dużo pracy zwalonej na Starszego ,a tak naprawdę nie robi zamówień i grafików.Sama już nie wiem 8-) Warto?

Larrikol 
Moderator

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-02-15, 09:26   

Za duzo pracy? No co wy, przecież nawet zastępcy nic nie robią, tylko kasę biorą. To skoro starszy ma jeszcze mniejsze kompetencje, to tym bardziej się opłaca :-D

Ocena JMP: 4/10

~Elfenomeno90 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-02-17, 16:46   

Mam pytanie gdzie sie zgłasza zepsuta tasme,elektryka zwyklego paleciaka?

Almera 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-02-17, 16:52   

Elfenomeno90 napisał/a:
Mam pytanie gdzie sie zgłasza zepsuta tasme,elektryka zwyklego paleciaka?

[ Dodano: 2019-02-17, 16:52 ]
Bot

~Elfenomeno90 

Stanowisko:
klient

Wysłany: Dzisiaj 12:38   

Ile dni przed sie sciaga pieczywo,ryby,chłodnie,rte? dzisiaj mamy date 22.02.2019???

~Florianka 

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: Dzisiaj 13:13   

Pieczywo dostarczane z piekarni nie pakowane usuwamy z sali sprzedaży po zamknięciu sklepu,pieczywo,ciasta pakowane data przydatności 24.02 ściągamy 22.02 wieczorem,ryby i mięsa 24.02 ściągamy 23.02 wieczorem,chłodnie 24.02 ściągamy 22.02 ,chłodnia zielona wszystko 1 dzień przed tylko kiełki i surówki 2 dni
Data przydatności do 02.2019 ściągamy 27.02.2019

A powie mi ktoś o co chodzi z tym obchodem sklepu na 1 dniu w sklepie szkoleniowym.Jak to u was wyglądało?Spisujecie najważniejsze rzeczy do zrobienia i rozdzielacie je do wykonania pracownikom?Kto napisze?

Odpowiedz do tematu