Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oświadczenie o zarobkach
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-18, 23:15   

marakuja33 napisał/a:
Nie wiem o co chodzi ze stronka openbebefit. Ale do tej pory logowalam sie i pokazywalo mi stan konta. A przed chwila loguje sie sprawdzam saldo i napisane dodaj karte. A mialam dodana. Wpisuje ta karte ktora mam i bledna . Wiec nie wiem o co kaman? Czy mozliwe zeby zostala ta karta zablokowana czy cos
? Dajcie odpowiedz.

Dużo osób to samo zaobserwowało, więc domyślam się, że na serwerze openbenefit trwają jakieś prace, trzeba poczekać, nic nie wpisuj, nie dodawaj, pewnie zaktualizują i będzie ok
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
magdam96 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Lis 2018
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-20, 19:03   

Witam! Mam pytanie, pracuje w biedronce od miesiąca. Jestem studentką i jest to moja pierwsza praca, w związku z czym nie posiadam Pitu za zeszły rok i co za tym idzie, nie złożyłam oświadczenia o dochodach. Karta przedpłacowa została mi wydana, ale teraz nie wiem czy zostaną mi przyznane na nią środki i czy dostanę paczkę świąteczną?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-20, 19:11   

Jeśli nie złożyłaś oświadczenia o dochodach to nie skorzystasz z pakietu .
Moja rada : zaloguj się na dlanaswjm i wypełnij oświadczenie , na przyszłość :) , pit nie jest do tego konieczny .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
#Modelinka87 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-20, 21:09   

magdam96 napisał/a:
Witam! Mam pytanie, pracuje w biedronce od miesiąca. Jestem studentką i jest to moja pierwsza praca, w związku z czym nie posiadam Pitu za zeszły rok i co za tym idzie, nie złożyłam oświadczenia o dochodach. Karta przedpłacowa została mi wydana, ale teraz nie wiem czy zostaną mi przyznane na nią środki i czy dostanę paczkę świąteczną?

Zadzwoń do kadr.
  Ocena JMP: 9/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-21, 09:37   

Moim zdaniem, jeśli nie złożyła to co tu teraz dadzą telefony? Jak nie było dochodu to trzeba było złożyć oświadczenie i tam zaznaczyć odpowiedni próg. Brak oświadczenia nie jest jednoznaczne z brakiem dochodu. Teraz to już za późno, i jak radziła Marta, warto to oświadczenie wypełnić na przyszłość.
 
     
lola9226 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Paź 2018
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-10, 19:11   

Czy przelanie pieniędzy na nową kartę przedpłaconą serio zajmuje im te 30 dni czy mogę się spodziewać pieniędzy szybciej?
 
     
Krasnal19 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-28, 20:16   Oświadczenie o zarobkach.

Zapomniałem wypełnić oświadczenia w tym roku za rok 2018 i przyznano mi maksymalną kwote doładowania świątecznego. Myślicie, że firma sie przyczepi i zażąda zwrotu części doładowania? Zastanawiam sie czy jest sens to zgłaszać i dzwonić do kadr? Ktoś miał juz taki problem?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-28, 20:48   

Krasnal19, nie musiałeś składać oświadczenia w tym roku jeśli twoja sytuacja materialna się nie zmieniła , więc firma się nie pomyliła w takim przypadku , w innym to już sprawa twojej uczciwości , jest jeszcze opcja weryfikacji oświadczenia , jak do tej pory stosowana była "przed" a nie "po" przyznaniu świadczenia ale nigdy nie wiadomo kiedy i czyje oświadczenie będzie sprawdzane
ps mnożą nam się te nowe ;-) tematy
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Krasnal19 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-28, 21:38   

No powiem szczerze, że jak sie zatrudnialem to za 2017 miałem ten najniższy próg dochodowy czyli 450zl na święta a juz za 2018 miałbym raczej ten drugi wiec dostalbym jakies 400zl.
 
     
andzelik.aa01 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Lis 2019
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-29, 02:23   

Ja też się spóźniłem tyle że moja sytuacja jest inna jestem nowa, moja pierwsza praca po szkole i nikt mnie nie poinformował o jakimś tam oświadczeniu :-! dopiero po fakcie dziewczyny mówiły że wypełniły , ja wróciłam do domu i szukam szukam A na stronie jak byk i wypełniłam tyle że po terminie :-!

Paczki przyszły na sklep, ale oczywicie mnie nie ma na liście...

[ Dodano: 2019-11-29, 02:30 ]
A pro po.. wstrzymane czyli może jeszcze będzie ?i do kiedy niby wstrzymane? :cry:

" Pracownicy, którzy nie odesłali wymaganych dokumentów potwierdzających dane zawarte w oświadczeniu, do momentu odesłania dokumentów i ich weryfikacji mają wstrzymane świąteczne zasilenie karty przedpłaconej oraz paczkę świąteczną dla pracownika. "
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-12-01, 22:02   

andzelik.aa01, ta procedura jest chyba dla tych, których oświadczenie jest weryfikowane
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
andzelik.aa01 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Lis 2019
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-12-01, 23:13   

Czyli mam rozumieć że mogę zapomnieć o jakim kolwiek doładowanie karty?? bo brak paczki to jeszcze bym przeżyła :e1:
 
     
~Arizon 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-12-02, 10:19   

andzelik.aa01, Niestety możesz zapomnieć ,oświadczenie o dochodzie to podstawa bez tego firma ci nic nie da ,to oświadczenie to podstawa do wyznaczenia tego co możesz dostać od nich.Kierownik powinien cię poinformować ,że trzeba to zrobić od razu tak jak np. aktywacja karty przedpłaconej
  Ocena JMP: 10/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-23, 14:06   

Arizon napisał/a:
andzelik.aa01, Niestety możesz zapomnieć ,oświadczenie o dochodzie to podstawa bez tego firma ci nic nie da ,to oświadczenie to podstawa do wyznaczenia tego co możesz dostać od nich.Kierownik powinien cię poinformować ,że trzeba to zrobić od razu tak jak np. aktywacja karty przedpłaconej


Żeby jeszcze nie trzeba było co 30 dni zmieniać hasła na stronie dlanaswjm.pl - to jest wnerwiające, a większość osób wchodzi kilka razy w roku na tą stronę. Mnie to też wnerwia, nawet bank w bankowości elektronicznej nie zmusza użytkownika do ciągłych zmian hasła.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-01-23, 14:32   

Givszoman, ale wiesz, że choćbyś na to jeszcze ze 100 razy sobie ponarzekał, to nie zmienisz tym tego, że hasło będziesz musiał zmienić? :-f
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo